Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Dörtgen Yörünge saldırı 2 Ahşap yolu
Elona Shooter Flappy kuş Modern hava savaşı
 
Farklı Oyun Ara:

Yeni Oyunlar

Beğenilen Oyunlar
Yeni oyunları
Facebook'ta takip et
Bu Oyunu Paylaş
Plays: 15,366

Flash Player

Beğenilen Oyunlar

Çiçekli Bahçe Oyunu

Çiçekli BahçeOyunu Nasıl Oynanır

Bazı oyunların çevirisi Türkçe olarak yapılmamıştır ve Google Translate özelliği kullanılarak otomatik olarak çevirilmiştir. Anlam bütünlüğü sorun yaratmakla birlikte anlamakta yardımcı olacağı düşünülerek otomatik çeviri kullanılmıştır. Bu alanın orjinalini görmek isterseniz buraya tıklayın

Sen bala, meyveye, altın ve pırlantaya hayran olan bir ayıcıksın. Amacın bu nesneleri bulmak ve seni koavalayan yaratıklardan kaçarak çıkışa ulaşmak. Bitki ve duvarları Boşluk tuşu ile yerinden oynat. Altlarında işine yarar şeyler çıkabilir. Seni kovalayan yaratıkları önlemek için de yine Boşluk tuşunu kullanarak duvarlar inşa edebilirsin.

Yeni Oyunlar

Free Hayvan Puzzle Mania game
Hey çocuklar, çok heyecan verici bir oyun hayvan hoş geldiniz puzzle Mania! Bu, 3 tür: Bulmaca, eşleştirme ve sayı oyunları bitirmek olduğu karmaşık bir oyundur. Bize bu büyük hayvan macera katılın ve eğlenin! İlk hayvan çiftleri maç ve yukarı kere önce tüm 3 yıldız dolu, sonra her parçası mükemmel bir eş bulana kaydırarak sadece hayvan bulmaca çözmeye aklını kullan çalışın; ve sizin için son test Simone oyunu nereye her hayvan pozisyon ve numarasını hatırlamak gerekir. İlk olarak, bir acemi olarak oynamak ve umut verici bir biçimde bu zihin oyunları ustası olacak. İyi şanslar!

Bu oyunu oynamak için fareyi kullanın.
Free Ben 10 Omniverse deneme game
Ben 10 onun motosiklet üzerinde atlamak için ve 4 zorlu seviyeleri geçmek için yeteneklerinizi kullanın Omniverse yardım! dengenizi sağlamak! ve her seviyede bitirmek, bu hiç de kolay değil.
öğretim: ok tuşlarını kullanarak sürücü
Free Blok Daralt Challenge game
Blok, eşleştirme, hedef, Highscoring
Free Donmuş Elsa için piercing game
Elsa her zaman kendi yolunu her şeyi yapmak istiyor ve şimdi o göstermek için yeni bir yol buldu. Onun kulak, burun, göbek piercing istiyor. O salon o, onu yarı yolda bırakma en güvenli yer olduğuna inanıyor.
Free  Groovy yeşil kolay tarif game
İşte Groovy yeşil yapmak çok kolay bir tarif. Bu lezzetli ve sağlıklı meyve suyu var. Kolay adımları takip ederek pişirme yöntemini bilmek alabilirsiniz. Bu ferahlık ve anlık enerji verecek bu suyu muz, elma, ıspanak yaprakları, yoğurt ve üzüm, bir karışımdır. Evde ebeveyn denetimi ile bu tarifi denemek ve onları mutlu et.
Free Ben 10 tepenin üst sürücü game
Ben 10 tepenin üst sürücü
Free Rapunzel göz doktoru game
Açıklama: Göz sorunları muzdarip zavallı Rapunzel. Gözlerin hep bulanık ve belirsiz. Senin yardımına ihtiyacı var. Algılar ve herhangi bir sorun gözlerinde devre dışı bırakın. Net görüş geri getirmek için yardım.Enjoy!.
Free Zehirlenmesi için ilk yardım game
Bizim zavallı çocuk yine tehlikede! Bu sefer bir tabak pişmemiş mantar yemiş ve şimdi korkunç mide ağrısı geçiriyor. Şimdi harekete geçmesi gereken çok ciddi zehirlenme, mantar neden olabilir! Ambulans çağırın ve zavallı çocuğa yardım etmeye çalışıyorum.
Free Nicolas Adventure game
Nicolas Adventure
Açıklama: Nicola'nın maceradır serin shooing bir macera oyunu. Nicola, cesur bir kızdır. Şimdi o canavarlar öldürmek için bir macera alıyor. Tüm sıkıntılara gitmesine yardım edelim!
oynamak için talimat: WASDJK.
Free Cesur korsan game
Andy ekibi tarafından isyan cesur korsan çalıntı olduğunu ve geminin kontrolünü ele beş hazine sandıkları kurtarmak için ona yardım edeceğim.
Free Posta teslim game
Posta bir işçinin normal çalışma günü gösteren bir oyundur. Tüm farklı yerlerde ziyaret, harfleri ve küçük paketler köy yoluyla teslim etmek için postacı yardımcı olmaya çalışıyoruz.

denetimleri: Bu oyunu oynamak için sadece fare gerekir.
Free Okula dönüş game
Lilly, Ella, Gabby ve Sarah okula dönmek için hazır olarak alıyorsanız! Görüntü öğeleri eşleştirerek tüm okul malzemeleri toplamak Yardım!
öğretim: kullanma senin fare-e doğru kartları'nı tıklatın ve onlara ters çevirin. Bir sonraki seviyeye taşımak için tüm eşleri temizleyin.


Detalı Bilgi: Çiçekli Bahçe

Çiçekli Bahçe oyununa hoş geldiniz. Bu bölümde Çiçekli Bahçe oyunu ile birlikte hoşunuza gidebilecek diğer oyunların da linklerini bulacaksınız. Bu oyunu ücretsiz ve online olarak burada istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer Çiçekli Bahçe oyununu beğendiyseniz, facebook ve twitter paylaş butonlarını kullanarak arkadaşlarınıza tavsiye edebilir veya onları da bu oyunları oynamak için bu sayfaya davet edebilirsiniz. Eğer benzer oyunlarla ilgileniyorsanız dekorasyon oyunları sayfasını da ziyaret edebilir ve ilginizi çekebilecek güzel oyunlar bulabilirsiniz.

Çiçekli Bahçe Android oyunu

Bu sitede flash Çiçekli Bahçe oyunu gibi binlerce oyun bulabilirsiniz ve flash destekleyen internet tarayıcılarınızda bu oyunların hepsini oynayabilirsiniz. Ayrıca flash destekleyen ve fare ile kontrol edilebilen bazı oyunları da Android telefon veya tabletlerinizde de oynamayı deneyebilirsiniz. iPhone flash desteklemediği için html5 tabanlı olan bazı oyunları iOS cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Telefonunuzun bu oyunu destekleyip desteklemediğini görmek için telefonunuzda oyunu yükleyip denemeniz gerekmektedir, her oyunun Android cihazlarda çalışma garantisi yoktur.

Eğer tarayıcıda oynanan online multiplayer oyunlarla ilgileniyorsanız bu linki de incelemenizi tavsiye ederiz: Mobile Games Page


Popular Games
Tower Defense Games Mahjong Games
Ben10 Games Mario Games

 

Similar Game Categories

 

 
Ana Sayfa
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Oyuntrik.com