Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Turbo Motorsiklet
5 yarış alanından oluşan bir online yarış oyunu. Her segmenti bitirmek için 30 saniyeniz var, zamanı iyi kullanmalısınız. Sağ ve sol tuşlar ile yönlendirin, ileri ve geri tuşları ile hızlanın.
Bisikletçileri Cross Road
Yok eğer 't Road Cross bisikletçileri çevrimiçi çalınabilir son Bisiklet Oyunları zevk için bisiklet konusunda bilmeniz gereken. Herkes yaş olursa olsun, uzun yönergeleri okumak zorunda kalmadan oynayabilir ki kadar sezgisel bir oyundur.
nasıl: sol/sağ yalın ve Hızlandırma veya hızlandırmak için OK tuşlarına ve atlamak için boşluk çubuğunu kullanın
Yeşil V12
Yeni otopark meydan okumak içinde sürüş ve otopark yeteneklerinizi kanıtlayın. Güçlü Lamborghini fren disk alanı için ok tuşlarını kullanın. Oyun 18 sert Park Spotlar ve 10 yoğun seviyeleri sunuyor. Max Park beceri geliştirmek ve test. Oynamak, eğlenmek ve oyun keyfini çıkarın. İyi şanslar!

oyun kontrolleri: Araç sürücüsü ve dengelemek için ok tuşlarını kullanın.
araba fren için boşluk
Heavy Metal Ruhu
Bu yarışta futbol sahası üzerinde giden heavy metal motosikletinle yarışı ilk sırada bitirmelisin.
Trucksformers
Canavar kamyon oyunları, Oyunlar genellikle bir dünyada koyar önce yan görünüm muhtemelen yürüttüğünüz engeller ve patlamalar doluydu. Bu oyun size aynı heyecan verici bir atmosfer sunuyor fakat hepsi bu kadar değil. Trucksformers 2, üç diğer araçlarda dönüştürebilirsiniz bir araç sürücüsü şansına sahip. Başlattığınızda, ortalama bir canavar kamyon sürücü ama ne zaman sen o alevler, bir tahta kesti enkaz duvarlar ve sen-ebilmek almak boşluklar veya yüksek engellerin üzerinden bir gerçek bir helikopter büyük kamyon araç kesme önlemek için vurgulu kamyon dönüştürmek olabilir.
kontroller oldukça basit, eğer canavar kamyon ok tuşları ile sürücü ve sayısal tuşları ile 1-4 araç dönüştürebilirsiniz.
Bu oyunu heyecan verici başka bir ikinci kısmıdır Başlık anlaşılacağı gibi bizim canavar oynayabileceğiniz oyun Trucksformers oyun bölümünde kamyon.
kontroller: ok tuşları sürücü ve sayısal tuşları 1,2,3,4 kamyon dönüştürmek için kullanın.
Ralli Final Yarışması
Bu, Dünya Ralli Şampiyonası'nda katılmak için nihai ödüldür! Rüyalarınızı yapmak için tek şans olduğunu!


 

Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
4
5
Gölge Yolculuğu icon
Yıllardır dünyada ve kötülük karanlık kayboldu. Şimdi belirsizlik içinde kaybolmuşsun ve korkularını kırıp bu yerden kaçmak için bir yol bulmalıyız. Bu yerden kaçış Maceraları ve tüm 12 seviyeleri tamamlamak. Nükleer savaşın tek kurtulan olarak, Gölge Yol geçirmek için kaygı verici bir yolculuğa girişmek gerekir. İyi şanslar!
Talimatları

ok tuşlarını sürücü ve araç dengesi için Kullanın
Buharlı Tren, Batı icon
Sert Batı çölde buhar tren sürücüsü. Amacınız cephane güvenle ŞERİFE elde etmektir. Her düzeyde yolda hızınızı güvenli bir şekilde tüm engelleri geçmek mümkün olacak ayarlayın. Hızlı ve kutuları dengelemeye çalışın ve düşmesini onları tutmak için römork cephane yok. İyi şanslar ve eğlenin!
Talimatları

sürücü ve boşluk çubuğuna için ok tuşlarını vagonlarına kargo serbest bırakmak için Kullanın
Dusk Drive icon
Bu retro haraç 80 merkezleri, heyecanını yenmek için yeniden ele geçirmek. <10 farklı akşam aşamalardan />Yarış, kendi rota seçimi, 4 farklı sonlar ulaşmak için br. trafik turbo oluşturmak için Taslak arkasında br. br />araç Yükseltme br
Araba araba 3 yiyor icon
Kötü bir palyaço mobil sadece kız s pembe arabasını çaldın. Şimdi onu geri almak zamanı.
Fırtına ATV yarış icon
Kış challenge yarış için bir kar varsa, biz de senin için mükemmel bir oyun aldım işte. Bu yeni kış challenge sürüş yeteneklerinizi kanıtlayın. Denge ve kilidi ATV sürücüsü için ok tuşlarını kullanın. Oyun 10 yoğun sunuyor ve düzeyleri iptilâ, bu yüzden elinden geleni yap! Hız yukarıya ve yolda engellerin üzerinden atlama.Ve güvenli iniş ve bitiş çizgisine sağlamak deneyin. Her 3 düzeyleri ilk yer kazandıktan sonra yeni bir daha iyi ve daha hızlı ATV unlock olacaktır. Oyunun en iyi sürücü olmak ve eğlenin!
oyun kontrolleri: ATV sürücü ve yönlendirmek için ok tuşlarını kullanın.
Nitro manyaklar icon
Dünya ünlü Nitro yarışı başladı. En sevdiğim kazanmak için vardır. Dünya muhteşem araba kilidini ve parça hakim kazanan ırklarına göre herkesten daha iyi olduğunu göstermektedir.

Etiketler: arabalar, kamyonlar, yarış, rush, nitro, eğlenceli, fast
BMW ustası icon
BMW ustası harika bir 3D yarış oyunu. Dünyanın yeni BMW spor otomobilin, fantastik BMW i8 önce sürücü için şans var.BMW i8 5 farklı yerler üzerinde sürücü ve tüm kupa kazanmak. Amerika, İspanya, İngiltere, Almanya ve Rusya sürebilirsin. Becoma BMW ustası! İyi şanslar.
Yeşil V12 icon
Yeni otopark meydan okumak içinde sürüş ve otopark yeteneklerinizi kanıtlayın. Güçlü Lamborghini fren disk alanı için ok tuşlarını kullanın. Oyun 18 sert Park Spotlar ve 10 yoğun seviyeleri sunuyor. Max Park beceri geliştirmek ve test. Oynamak, eğlenmek ve oyun keyfini çıkarın. İyi şanslar!

oyun kontrolleri: Araç sürücüsü ve dengelemek için ok tuşlarını kullanın.
araba fren için boşluk
Polis İmdat icon
Açıklama: şehirde polis araç sürücü ve acele ve nerede bir soygun gerçekleşiyor bina yakınındaki park deneyin. O zaman nereye sen-ebilmek kullanma Taser silahı tüm yakalamak için bir mini oyun oynamak zorunda kalacak hırsızlar. Siz oyunda ilerleme, düzeyleri daha zor hale, böylece mümkün olduğu kadar çok para toplamak ve tutmak yardımcı olacak bazı çok güzel yükseltmeleri satın çalışın. Bu muhteşem oyunu oynarken iyi eğlenceler!
TMNT Bisiklet Bölgesi icon
Ninja kaplumbağalar Bisiklet bölgeye giriyorsunuz! Turtles ayak clan, onlar onların bisiklet sürme becerilerini uygulamaya karar verdim yendikten sonra bir gün olacak. Splinter yolları farklı engeller ile yaptı. Peki çocuklar, TMNT Bisiklet Bölgesi ile bisikleti gidelim!
talimatları:
kullanım sağ ok-hızlandırmak için. Yukarı ok-atlamak için tuşuna basın. Ateş için boşluk tuşuna basın. Öğesini kullanmak için X tuşuna basın.
Rush Hour otobüs icon
Sürücü ve otobüsün içinde şehirde park, ama acele saat olduğu için dikkat et! Trafiğin yoğun olduğu ve sizin başarılı olmak için pratik böylece sokaklar dardır. Hedeflerine güvenle ve daha önce zaman ishal dışarı senin yolcu almak emin olun. Oynamak için kullanılabilir sekiz yoğun seviyesi vardır ve bunların tümünü bu oyunu kazanmak için tamamlamak zorunda. Rush Hour otobüs oynarken inanılmaz bir zaman var!
Sürücüye öğrenmek icon
Eğlenceye katılın ve öğrenmek için sürücü adı verilen bu korku veren oyun Park Yeteneklerinizi sınayın. Anahtarları al ve arabana bir gezintiye çıkar ama önce iyi bir sürücü olduğunu kanıtlamak zorundadır. Bu serin bir oyun sunabileceği oniki yoğun düzeyleri vardır ve her bir sipariş oyunu kazanmak için geçmek zorunda kalacak. İlk başta şeyler oldukça kolay olacak ama kendinizi oyunda peşin olarak görevlerini zorluk sürekli artırır çünkü aldatmasın izin vermeyin, bu yüzden temellerini öğrenmek gerekir. Şehirde geziniyorsunuz, yoğun trafiği engellemek ve yetenekleri! İyi eğlenceler!

yönergeleri

fren götürmek için ok tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanın.
Supercar Challenge icon
Çeşitli parçalar üzerinde ile araç sürücüsü sizi bekliyor. Sen-ebilmek seçme araba sürmek istiyorum. Dikkatli sür ve bir şampiyon olmak. Etrafında dört supercars karşı yarış, bitiş çizgisine ilk kadar yeni bir kanal açmak için gel. Yeteneklerinizi kanıtlayın ve bu zorlu yarışı kazanacaksın.

yönergeleri

hız yukarıya hız aşağı sola aşağı yukarı sol sağ dönüş Z ara boşluk Duraklat sağa dönün
Kırmızı sürücü 3 icon
Japonya'dan New York'a seyahat. Her bir konumdaki tüm hedefleri yenmek için deneyin. Hedefleri, slalom, patlayıcı ve çok daha fazlası kaçmak içerir. Kırmızı Driver 3 yeni bir yumuşak taşıma deneyim olarak grafikler geliştirilmiştir ve yeni misyonları ile gelir.

yönergeleri

No sağlanan yönergeleri
Tren labirent icon
Demiryolu Taşımacılığı çok meşgul. Komutan olarak yolları kontrol etmeliyiz. Tren ürünler doğru hedefe göndermek izin ver. İyi eğlenceler!
öğretim: fare oynamak için.
Buharlı tren icon
Vitalitygames.com yeni bir sorun için hazır olun. Eski ağır buharlı tren büyük bir hayranı iseniz, onları teslim buhar tren oyunları denilen bu yeni meydan okuma denemek için cesaret. Ve varil ve Kasalar gerekli sayıda hedefe teslim etmek ve yönlendirmek yönetebilirsiniz. Hızlandırmak ve eski buharlı tren dengelemek için ok tuşlarını kullanın ve güvenle yolunuza devam tüm engelleri geçmek için hızını ayarlamanız gerekir
Orman Challange icon
Sizin adrenalin test etmek için yeni bir ücretsiz online oyun arıyorsanız, işte burada. Bir off road araç orman kir düello. Off road yarışları sever misin? Şimdi skor üstesinden gelmek ve iyi eğlenceler vakti geldi. Bu off road kamyon direksiyonuna alın ve ormana doğru sür. Seni bitiş çizgisine zarar vermeden çok fazla almak gerekir, aksi taktirde düzeyi yeniden başlatmanız gerekir. Canavar kamyon orman Challenge 8 yoğun düzeyleri adrenalin dolu sunar.
Siteyi Stunts icon
Hazır olun yeni bir yoğun ve dirt motocross meydan pompalama adrenalin. Vitalitygames yeni bir sürüş yayımladı ve endüstriyel siteyi Stunts oyunları Yarışı 3D motor oyunu denir. Yönlendirmek ve 10 yoğun düzeyleri kir bisiklet denge ve senin yolunda bütün engelleri aşmak için denemek için ok tuşlarını kullanın. Hızınızı ayarlayın ve kutular ve Kasalar atlamak için sadece sağ arasında hız almak için rampalar üzerinde hız yukarıya. En uzun kamyon tırmanmak ve paslı eski arabalar crash. Boşluk kullanın.
Rocky Rider 2 icon
Kamyon Oyunları araba yarış canavar kamyon oyunları yarış oyunları Araba Oyunları Oyunları

açıklaması

kayalık yolculuk geri döndü! Yarış oyunları, araba oyunları ve kamyon oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli vardır. 3 araba garajında kayalık ride yenmek için kullanın. Ana kamyon çok işleyebilir sarı cip ama bazı yol tüneller vardır. O küçük tüneller için küçük kırmızı spor araba ihtiyacın olacak! Eğer yolun çok zor 6 tekerlekli canavar gerekir. Serin otomobil, kamyon ve yükseltmeler bir sürü kayalık yolculuğu ile yarış.

yönergeleri

özel kullanmak için sürücü, atlamak için Z ve M tuşuna ve ara çubuğuna için ok tuşlarını kullanın.
Physicar icon
Sürüş oyunları aksiyon oyunları klavye oyunları Araba Oyunları motosiklet oyunları Fizik Oyunları

açıklaması

atlama aracınızda ve sürücü olarak hızlı mümkün olduğunca. Tehlikeli engelleri önlemek ve yükseltmek ve aracınızın özelleştirmek için para toplamak. En iyi zaman üç yıldız puan almak mümkün olan tüm 30 düzeyleri tamamlamak. Sadece en iyi sürücüleri tüm başarıları toplamak ve Wall Şöhret en iyi pozisyonlar için rekabet.

yönergeleri

denetimleri: reklam \/ sol, sağ ok - go sol \/ sağ WS \/ aşağı okları - eğimli araba ara çubuğu - break up,
Ağaç kesiciler Mania icon

Açıklama: Elks ve ağaçlar. Bu hoş çok ağaç kesiciler Mania her şey var. Biraz Kanada gibi! Harita etrafında Lumberjackmobile kontrol etmek ve kesme ağaçlar başlatın. Her günlük 50 değerinde olduğunu $ ve her düzeyde geçmek için para belirli bir miktar ulaşmak olacak. Sadece bazı ağaçlar her harita üzerinde olarak gelecekteki işaretlenir. Bir kez sen almak bir ağaç basın Z düğmesine ve mini oyun kesme ağaç tetiklemek. Geri toplama 50$ değerinde günlük olduğu için kereste fabrikası için günlük aktarma!
Ejderha acele yarış icon
Ejderha dünyasına defterleri ve ejderha otomobil tuning ve tat onurlu bir yarışta en yüksek performanslı otomobillerin hız esin kaynağı oldu. Adrenalin acele deneyin ve kentin eteklerinde, yüksek hızlı macera sınırlamak için refleksleri getirmek ve ejderha yaşıyor dağlara doğru idi.
nasıl yapılır: yukarı ok hızlandırma ve hızını değiştirmek için boşluk çubuğuna kullanın.
Kentsel Mayhem kamyon icon

Açıklama: kasaba kentsel Mayhem kamyon ile aşağı çekmek. Kaos ve kargaşa içinde bu yokuş yukarı yarış oyunu pro sürüş becerilerini oluşturun. Tehlikeli ve sizin extreme sürüş becerilerini içinde emin olmak! Bugün şans seçmek ve muhteşem canavar kamyon yarış bu eylem sürüş oyunu var! Yaklaşık 8 çılgın düzeyleri rampaları başlatılması ve bitiş çizgisine ulaşmak kadar her şeyi yıkan kamyon üzerinde çalışan arabalar, kırma sür.
Wheelie Kral icon
Wheelie kraldır ultimate wheelie dayanıklılık oyunu! Dengenizi sağlamak ve tüm zamanların en uzun wheelie gerçekleştirmek için amaç gibi hızını yönetin! Yerçekimine karşı mücadele gibi humps ve damla tahammül. Tek bir yanlış harekette, zemine çökmesini! Şanslısın ki ancak, üç kişi var, böylece onları en olun!

yönergeleri
yukarı ok tuşu - hızlandırmak.
Decelerate - aşağı ok tuşu.
sırasıyla sol\/sağ ok tuşları sol\/sağ - Tilt.
Sim Taksi Londra icon
Sim Taksi Londra Taksi sürüş klasik oyun tamamen yeni bir konuma getiriyor! Yolculardan kaçmak arabalar, otobüsler dokuma ve sıkı sırayla hedefe, sür! Çok uzun zaman alır, yolculardan ödeme olmayacak çünkü yapabilirsiniz, en kestirme yol almak ve daha da kötüsü, değerli gaz atık emin olun! En iyi taksi çok fazla hasar alırsa, onarımı için çok ödemek zorunda olacak çünkü çok, dikkatli olun!

yönergeleri
Accelerate - yukarı ok tuşu
sol\/sağ - sol\/sağ ok tuşları kapat
ters - aşağı ok tuşu
fren - ara çubuğu
yükseltmeleri - fare seçin
Kamyon yarışı pick icon
Pick Up kamyon yarış karşı dokuz yarışçılar üzerinde on iki farklı ders çukurları! Twist, örgü, iteleme ve yolunuzu açık yol boyunca çok dar köşeleri aracılığıyla kazıma parça, sok! Kazancınızı rakiplerinizi toz içinde bırakmak için kenar veren araç, yükseltme için kullanın.

yönergeleri
Accelerate - yukarı ok tuşu
Decelerate - aşağı ok tuşu
sol\/sağ - sol\/sağ ok tuşları kapat
Veri yolu denetleyicisi icon
Veri yolu denetleyicisi içinde kalabalık bir şehir otobüs kavşağı kontrol sende bir kaotik yönetimi oyunudur! Otobüs filosunun bir çarpışma neden olmadan kendi yerlerine kılavuz! Orada daha fazla otobüs yolda, çılgınca şeyler olsun, çok kısa zamanda yapabilirsiniz, aksi takdirde kontrolü kaybedersiniz ve itll'tüm otobüsler afet sona emin parktı!
Süper 2 Drift icon
Pedal madalya ve zemin düzlüklerde ve sert çevresinde sürüklenme ile seçtiğiniz otomobil dünyasında yolunuzu ırk olarak ortaya koymak. Süper araba yarışı kilidini ve bir sonrakine geçmek için her şehirde yarış kazanmak. 6 Şehirler ve almak 6 uç parçaları vardır. Aqua Coast için yapılan başlatın ve hareket Üstgeçit şehir, akçaağaç Pass, Latin Falls, Akita dağ ve nihayet Neon Super zamanlarda senin yarışı bitirmek. Kolay ya da uzman drift modunuzu seçin. Nasıl drift oyun içinde her bir modu için ana okuyun. Zafer için yarış gibi bir dünya çapında süper bir araba içinde birbiri ardına seyahatte tadını çıkarın!

talimatları:
oyun içinde sürüklenen stilinizi seçin ve sürüklenen ne seçtiğinize tabanlı için yönergeleri izleyin. Ok tuşları sürücü araçları kullanın. Kullanım ÜSTKRKT kayması ya da sadece seçtiğiniz ne moduna bağlı olarak ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Tadını çıkarın!
18 Tekerlekli Kamyon icon
18 Wheeler 3D en zor kamyon SIM oyunlarından biri! Yolunuzu sınırlamak için sürüş becerilerini test on seviyeleri ile sürücü. Park bay - Hayır kolay feat ne zaman sen-si olmak senin ardında takip ağır bir römork için yol yapmak gibi dar sokakları, kalabalık köşeleri ve keskin turnike ile örgü! Acele etmeyin ve sıkı noktalar almak için kamera yararlanmak emin için anahtardır.

yönergeleri
Accelerate - yukarı ok tuşu
Decelerate\/geri - aşağı ok tuşu
sol\/sağ ok tuşları sol\/sağ - Turn
değişiklik kamera - 1,2 ve 3 Sayı tuşları
Okyanus Drift Yarışları icon
Okyanus Drift yarış ultimate su yarışı meydan okuyor! Fikir karşı çeşitli yol boyunca tehlikeli engelleri kaçmak diğer Motorlu tekne yarışçılar pit. Denizler finiş hattı için yolda kayma gibi yolunuzu kaya, köprüler ve seyirci geçmiş örgü. Diğer yarışçılar içinde kazanmak için vardır ve onlar sürükle ve onların hedefe ulaşmak için kendi yolumdan bash, dikkat et!

yönergeleri
Accelerate - yukarı ok tuşu
Decelerate - aşağı ok tuşu
sol\/sağ ok tuşları sol\/sağ - Turn
Okul Otobüsü Yarışları icon
Okul otobüsü yarış, yarış işlerini yaptıktan sonra sadece ne okul otobüs sürücüleri ilâ almak gösterir oyunu eğlencelidir! Nitro güçlendiriciler üzerinde kaynak ve on giderek zor dersler aracılığıyla sizin yolda yarışı okul otobüsü yarışçılar kralı olmak için! Ortalama araç ancak, çok dikkat çekmek gibi sıkı bu köşe dönüşlerde otobüs kadar çevik veya bırakmamalısınız değil!

yönergeleri
Accelerate - yukarı ok tuşu
Decelerate - aşağı ok tuşu
sol\/sağ ok tuşları sol\/sağ - Turn
Nitro - uzay
Sörfçü Çocuk icon
Bu küçük sörfçü çocuk ile sandal yarış oyun.
F1 Pit Stop Mania icon
İnanılmaz bir F1 yarış yarışmaya katılmak ve bitiş çizgisine çapraz için ilk olarak deneyin! Pit stop park ve gaz tank dolum için gerekli olacak bu yüzden yakıt seviyesi olarak yarışta ilerleme aşağı gidecek. Yarış sırasında nitro güç rekabetin önünde almak için de kullanabilirsiniz. Nitro düzeyi sınırlıdır, ama ne zaman sen are değil istimal o kendisini yenileyecek. Düzeyleri arasında araç yükseltme. İyi vakit geçirin!
3D Kaslı Arabalar icon
3D kas araba yarış test etmek ve geliştirmek senin yarış sağlayacak son sürüş meydan en güçlü kas araba ile bir çarpıcı 3D ortamda ve asla unutmayacağım bir araba sürüş becerilerini binmek.

denetimleri: sürmek yarar oku anahtarları.
3D Jeep Yarışları icon
Büyük bir yarış oyunu 3D Jeep mücadeledir. BMW X 6 sürücü, bir en iyi sonuç 3 tur ve sonra bu meydan okuma olun arkadaşlar
e-posta veya facebook üzerinden.
Jonny Backflip icon
Jonny backflip biz beklediği radikal Bisiklet oyunudur! Bu hileler bir sürü yapmak ve bazı ciddi Puan jonny yardım için gaz, motor ve patlama kadar başlayın. geniş yükseltmeleri dükkanı ve her zaman için bu zor başarılar matuf faydalanmak.

Jonny backflip plonga.com-ebilmek var olmak oyuncu ücretsiz bir online motor jump oyunu olduğunu. ziyaretçilerin % 100 jonny backflip oynamayı seviyor ve şimdi 41 kez oynanır. daha Ücretsiz online motor atlama oyunlar oynamak istiyorsanız lütfen bizim yarış oyunları bölümüne gidin!

Hız Sınırını Aş icon
Yeni arabana bin ve tüm yarış kazanmak deneyin. Yüksek skorlar ayarla ve bir sonraki seviyeye ulaşmak için ilk son. Ama arabayı kırmak ya da yarış kaybetmek değil deneyin. Biz size bir kez daha iyi olduğunu kanıtlamak mümkün eminiz.
nasıl yapılır: araç kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.
Feribot Park Et icon
Feribot Tekne üzerinde harika bir macera var ve önce zaman biterse düzgün park deneyin. Denizin bir hazine için arama ve zaman sınırlı olduğu için kısa sürede, bulmaya çalışın. Onu yok çünkü Feribot Tekne, çökmesine değil dikkatli olun. Bir kez sen gemide tüm hazine sandıkları onları depoya kaldırın. Sekiz şaşırtıcı düzeyde zevk kullanılabilir. Feribot Tekne otopark oynarken iyi eğlenceler!
Canavar Kamyoncu icon
Hiçbir şey bir izdiham canavar kamyon arazi kadar yırtılma gibi bir gösteri koyar! Rakiplerinizi gönderme gibi çılgın rampalar üzerinde uçan ve kaba parça gezinme araçları, düzleştirme bitiş çizgisini doğru yarış içine bash! Herkes kendi başına, üstte çıkan herhangi bir şans istiyorsan çok dikkatli ol!

yönergeleri
yukarı ok tuşu: hızlandırmak
aşağı ok tuşu: aşağı\/geri yavaş
sol\/sağ ok tuşları: sola\/sağa çevir.
Piramit Motor Yarışları icon
Piramitler sadece turistler ziyaret etmek için harika yerler değil, ama bazı aşırı moto stunts için kullanılabilir. Açık döndürür veya backflips ile karışmış inanılmaz hileler yapmak ve her sekiz şaşırtıcı düzeyde mümkün olduğunca fazla puan elde deneyin. Zaman skor önemli bir bileşeni olduğu gibi çok hızlı, çok sayıda altın sikke olarak kaza için elinden geleni yap ve toplamak. Piramit Moto Stunts oynarken iyi eğlenceler!
Off Road Yarışçısı icon
Biz yepyeni bir oyun var. Ve size yeni bir sorun getirmek. Senin motor çalıştırma ve off-road yarış bu awesome araba ile gitmek. Yolda her hedefi yok et ve her düzeyde kazanmak.
nasıl yapılır: araç kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.
Canavar Yarışları icon
Canavar meydan okuma oyun güncellemeleri ile heyecan verici bir eğlencedir.
yakıt doldurma ve yarışı kazanmak için senin canavar yükseltmeniz gerekiyor.
canavar jeep motoru, lastik, beden ve tamamlamak için yakıt yükseltmek
meydan. Tüm iyi!

Yardım:

götürmek için ok tuşlarını kullanın
boşluk nitro kullanmak için
Örümcek Adam BMX kullanıyor icon
Hiç bir BMX üzerinde bir örümcek gördünüz mü? Bu oyunda bu örümcek çok paralar ve Bisiklet tüm engellerin üzerinden toplamak için kendi BMX üzerinde yardımcı olabilir. Düşmeden bitirmek için bisiklet deneyin! Başarı.

kontroller: ok tuşlarını kullanın
Motokros Yarışları icon
Aşırı Motocross Star oyun motokros dünyasında yeni mücadeledir. Senin motosiklet ve sürücü en iyi motokros pilotlar karşı rekabet ederken bir ruff arazide olabildiğince çabuk seçin. Dengenizi sağlamak ve kaza değil denemek. Oyunda mevcut tüm on iki seviyeleri bitirmek ve şimdiye kadar en iyi motokros pilotu olduğunuzu kanıtlamak. Tadını çıkarın!
Hızlı Trenler icon
Maksimum hız ile araç sürücüsü ve kazanan bitiş kutup, kaçının Otoban devriye onları yakalamak izin verme. Gerektiğinde Nos kullanın!
yönergeleri: yukarı ve aşağı hızlandırmak ve kullanım sol ve sağ yalın sol\/sağ için fren için kullanın. Hızını artırmak için nos kullanılacak alanı hit
Diego Büyük Kamyonda icon
Paralar eski artic bu görevi tamamlamak için 4 x 4 kamyon, izin yardım diego kullanarak bulmak için bir keşif gezisi olan Diego!
Gıda Kamyonu icon
Gıda kamyon savaş ve şehirdeki en iyi burger kamyon istiyorsanız, tüm rakiplerinizi almak zorunda. Onları sokakta arayın ve patlayabilir kadar onlara ateş. Sizin görevi yardımcı olacak güç ups kadar seçin. Kendi aracınız yok olmadan ve bir seviye kazanmak için zaman biterse önce tüm hedeflere ateş gerekir. Zevk kullanabileceğiniz sekiz heyecan verici düzeyleri vardır. Bir patlama var!

yönergeleri
taşımak için ok tuşlarını ve ateş etmek senin X tuşlarını kullanın.

güç açlık bu inanılmaz kamyonlar arasında bir sabittir. muhtemelen onları her yerde görmüş şehir, iyi eski burger kamyon, hot dog römork, patlamış mısır van ve kanatları veya lezzetli sosis sıcak satmak başka awesome kamyon tavuk. Evet, hepsi rekabet yok etmek istiyorum. Bu çok heyecan verici oyunda hamburger kamyon oynuyorlar ve tüm rakiplerinizi şehirde aramak ve onlara ateş gerekiyor. götürmek için ok tuşlarını ve x anahtar kendinizi arkalarında getirdiğinizde ateş kullanın. sen önce bir seviye kazanmak için zaman biterse, ama araç trafik diğer araçların içine çökmesini tarafından yok için dikkatli olmak gerekir üç rakip almak zorunda. kadar bir sağlık geliştirir alabilirsiniz şaşırtıcı bazı güç ups vardır, biri size bir koruma kalkanı, sen-ebilmek tutmak yukarıya, hedefler ve bir ilave mermi size bu yüzden tek bir hız veren artırmak. ekranın alt kısmında, zamanlayıcı, sağlık bar, mermi, sonraki hedef, hedef sol sayısı ve geçerli düzeyine kadar mesafeyi görebilirsiniz. İyi şanslar!
Hızlı Rampage icon
Su spor yarış sever misiniz? Bu çılgın oyunda düzeyleri görevleri tamamlayan bitirmek için gelmek vardır. yükseltmeleri ve yeni araçlar satın almak için para kazanmak. İyi şanslar!


Bu su parkı temalı dublör oyunu dalgalar binmek. Patlayıcı önlemek ve büyük puan kazanmak için en iyi senin stunts yapmak! deposundaki öğeler satın almak ve hızlı rampage yenmek için arayışı devam!

yönergeleri
ok tuşları - Steer

Hızlı rampage: hızlı rampage oyunu online oyna. flash oyun tam ekran modunda oynayabilirsiniz.

Hızlı rampage, bunlar bu rapids, stunts gerçekleştirmek ve yükseltme, karakter ve şişme, rampage son Puanı kazanmak için yarış.

Hızlı rampage bir aksiyon oyunudur. hangi yolu bloke bazı şok yüksek kaydırıcının üzerinde yapmak ama ile dikkat bu oyunda nesne, bu nesneden dikkat çekmek ve orada düşmeye devam etmeyin.

Bunlar bu rapids, stunts gerçekleştirmek ve yükseltme, karakter ve şişme, rampage en iyi Puanı kazanmak için yarış.

Polis Kovalamacası icon
Hoş geldiniz memur. Hakkında ilk kuru eğitim yapmaya, bize araba hakkında bilgi almak için vardır. Ok tuşlarını kullanarak hızlandırmak, hemen açmak için ve izin ve ilk ters.

hiç bir polis Interceptor yetiştirmek istedi mi? İyi zaman İşte! Tüm küme görevleri, çukur manevra yapmak ve buzda sürüş bir şey isabet olmadan hızda sürüş kadar her şeyi tamamlamak eğer bakın. Bazı gerçek hız ve hatta el sonu döner ve insanların size bildirmek için sirenler geliyorlar patlama deneyin.

yönergeleri
götürmek için ok tuşlarını kullanın. Ara Çubuğu'na el kesme ve siren kullanmak için Ctrl.
Ninja  Motokros icon
Açıklama: Ninja mısın? O zor seviyeleriyle iç Ninja getirmek için tasarlanmış bu ninja Challenge yarışında kanıtlamak!
Ninja ırkıdır size uygun görmek için zor bir yarış oyunu bir ninja savaşçı yolu yürümek için. Herkes bir motosiklet sürücüsü iken, sadece ninja deli gider, Dublörler ve atlar gerçekleştirebilirsiniz. Tek gerçek ninja tamamlayabilirsiniz farklı engeller üzerinde 11 seviyeleri ile karşılaşıldığında yarış sadece yarı savaş olur!

Bu oyunu de ücretsiz Googleplay deposunda olduğunu!

kontroller: ok tuşlarını kullanın
Süt Kamyonu Park Ediyor icon
Kategori: Otopark, Beceri, Araba sürme

açıklaması:
süt Kamyon Park hassas olarak Gecikmeli otopark ve çökmesini süt yağma ve ödeme mahsup. Senin eşsiz sürüş yeteneğini göstermek ve ev mükemmel bir maaş ya da belki de ikramiye alabilir böylece zaman kamyon Parkı.

talimatları:
, süt kamyonu ve frenler uygulamak için boşluk çubuğuna taşımak için ok tuşlarını kullanın. Park, kamyon çekim önce biterse.
Boyut: 600 x 500
Yotreat.com tarafından geliştirildi
Dörtgen icon
Senin dörtlü almak ve doğada zorlu engelleri aşmak.
Okul Otobüsü 3 icon
Okul otobüsü lisans 3 düzeyleri:

otobüs sürücüsü ve otobüs istasyonu durdurun
yolda ulaşmak kadar otobüslerin sürücü.
zebra geçiş çocuklar için yol vermek.
çocuklar almak ve onları sonraki İstasyonu'na ulaşım.
okları izleyin
dikkatle Slalom
yol üzerine
ters olabilir?
sağ iki kere ama dikkat trafik o zaman çevirmek dışarı çekin.

sizin beceri ve yetenek bir otobüs ehliyeti tutmak için yapmak varsa neler belirlemede doğruluk ile 20 seviyeleri tamamlamalısınız?
Turbo Racing 2 icon
Turbo racing 2 yaklaşmakta olan trafiği ile lastik yakmak için bir lisans ile yüksek hızda sokaklara vurur. tarzında kazanmak istiyorsanız, araç için yükseltmeler kilidini ve noktalarında bertaraf önlemek için yarış rakipleri geçmek için turbo düğmesi vurmayı unutmayın! En iyi oyun miniclip üzerinde yarış bizim geçen hafta göz atın!

Çal turbo racing 2 gamesfreak üzerinde. 3d yarış oyunu harika grafikleri ile kullanılıyorsa bu Turbo pole pozisyonunu girin. Araba ok tuşları ile kontrol ve vurmak x turbo zafer için yol için.

yarış parça girin ve rakiplerinizi yenmek, 3d yarış oyunu eğlenceli, şampiyon olmaya çalışın.

süper araba hızlı seviyorsanız bu oyunu bir zorunluluktur. son bitiren bir daha fazla yarış izin verilmez yarış kazanmak deneyin.

Bu serin 3d oyun diğer tüm yarışçılar daha hızlı olabilir.
Drifter Yarışçıları icon
Drifters, nerede bu hemen yeteneğinizi yarış ama ne kadar iyi köşelerinde kayması ve arabanın kontrolünü almak için değil. Son noktayı şampiyonu, 3D düzeyleri dolu 5 eylem yoluyla sürüklenen olmak için beceri ve sabır yok.
Power Rangers Motokros icon
Güç Rangers Motocross inanılmaz bir motosiklet yarış oyunu nerede sınırlı bir süre yarışı bitirmek gerekir olduğunu. Zor bir yol ve platformlar atlamak ve senin ayna görüntüsü ile rekabet gerekir.

Power Rangers Motocross başlıyor.Oyun karakteri kilidini açmak istediğiniz, senin görevin başarıyla bitirilmelidir, gidin sonraki level.then, sen-ebilmek kilit character.the oyunun tüm sekiz düzeyleri vardır.GİT!GİT!Power Rangers!

kontrolü: oynamak için klavye.
Ağır Kamyon icon
Bu inanılmaz bir 4 x 4 off-road yarış oyun ve bu sürüş oyunu online oynamak istiyorum. Biraz modifiye araba veya kamyon oyun smashing ve düzeyleri addicting hızlı online arıyorsunuz?

oyun ağır Jumper 4 x 4 burada challengin 12 seviyeleri ve bu mega kamyon ilginç bir kamyon sürücüsüne. O zaman bizim en son özel ağır JUMPER 4 X 4 oyun bu piyasaya s doğru yere geldi. Büyük tekerlekler ve güçlü motoru ile modifiye araba yarışı ve nereden nasıl atlamak ve uçar 4 X 4 canavar kamyon araç kontrol bilgi düzeyleri zorlu 12'de sürücü. Modifiye araba direksiyon içinde boşluk ve ok tuşlarını kullanarak delik üzerinden atlamak. Atlama ve seviyeleri tüm engeller ile ağır çakışmasından kaçınmak için aşağı fren varsa hızlandırabilir. Kanıtlamak ve iskambil online araba oyunları sürüş ve modifiye arabalar eğlenmek sürüş becerilerini geliştirmek. Yüksek hızlı kutulara smashing zevk ve onları iletebilmesi için kesin. İyi şanslar ve bu yeni ağır JUMPER 4 X 4 oyun nihai araç sürücüsünden olma yolunda iyi eğlenceler.

kontrolü: yönlendirmek ve araba ve engellerin üzerinden atlamak için boşluk tuşuna basın için ok tuşlarını kullanın.
Büyük Lastikli Araba icon
Eve yol bulmak için büyük canavar kamyon yarışı. Para kazanmak ve 45 düzeyleri tamamlamak. Daha fazla para kazanmak için backflips gerçekleştirin. Hızlı giderseniz para gevşek olacaktır. Canavar kamyon hızını kontrol etmek ve yeni seviyeleri kilidini. Hız sınırlayıcı devre dışı bırakmak ve işleme geliştirmek için yükseltmeleri satın. Yağmur bile 6 farklı sahneler vardır.

talimatları:
ok tuşlarını veya A ve D anahtar için sürücü.

Bu şaşırtıcı online Bigfoot Go Home flash oyun ve yarış againist rakipler oyun, yarış çizgi ve comlete seviyeleri tamamlamak deneyin.
3D Yarış Rampası icon
3D spor Rampage üç boyutlu flaş yarış oyunudur. İlk oyunu başlatmak için tıklatın ve ilk sayfasında bazı yükseltmeler göreceksiniz. Hızlandırma, işleme ve yükseltme maliyeti ile fren hız, vardır. Sen oyun para kazanmak ve sonra araba ile bu yükseltme güç ups.

yarış başladıktan sonra çok sayıda nesne ve rakip araba yolda göreceksin. 3D spor Rampage oyunu yolda birçok koleksiyon nesneleri ve önlemek için çok sayıda nesne bulabileceğiniz heyecanlı bir yarış oyunu var. Daha sonra oyun bitirmek ve kazanmak yarış içinde belgili tanımlık ilk yer. 3D spor Rampage yükseltmeleri verir ve her düzeyde bittikten sonra paraları satın alma ile bu yükseltmeleri satın alabilirsiniz.
Eşkiya Araba icon
Yol Eşkıya oyun oynamak ve bu yolun keyfini yarış ve eylem oyun online. Sitemizde göreceksiniz oyun başladıktan sonra bazı kamyon önünde hareket ediyor. Bir zamanlayıcı ekranın sağ alt göreceksiniz. Yolda birçok nesneleri toplayabilir ve bu nesneleri vermek sen biraz yükseltmeleri yakıt veya daha fazla gibi. Yol Eşkıya oyun size 8 seviyeleri sunuyor ve önce zaman biterse araç sürücüsü. Sağlık, ekstra hız ve daha fazlası için yardımcı güç ups toplamak.

yol eşkıya flash oyun oynamak için ücretsiz ve daha fazla oyun ve bilgisayarda çok kalmak bu eylem ve sürüş oyunu gibi olacak.
Polis Arabası icon
Lisans için Mayhem oyunu bir polis arabası kontrol edersiniz ve iyi bir polis olmak için lisans almaya çalışın. Eğer ilk peşinde aracınızı seçiyorsunuz ve kontrol tuşları ile araba başlar. Sokaklara dalış ve sürüş becerilerini göstererek Araba. Lisans için Mayhem oyunu, bu eylemleri para kazanmak için sunar ve aracınızı yükseltmek için bir şans olacaktır. Yani bu lisans için Mayhem oyunu araç yükseltme daha doğru ve hızlı sürebilirim. Sürüş ve aksiyon oyunları birlikte isterseniz bu sizin için komik bir oyundur.
Küresel Yarışlar icon
Araba ve nereye sen-ecek görmek roller coaster kayan pistlerde yarış başlar. İlk etapta yarışı Coaster yarışı 3 oyun oynarken bitirmek! Aracınızın yükseltme ve yepyeni kiralama veya formula1 araba satın alma ile performansını artırmak. Bu amazing race oyunu Coaster yarışı 3 ücretsiz ve online oyun.

kullanmak WASD veya ok tuşları sürücü araç, nitro boost kullanmak için Z veya M nitro, X veya N kadar inşa etmek için.

Bu çıkma parça aşağı yukarı giderken pompalama sırasında adrenalin hissediyorum.

Coaster yarışı 3 oyun her şeyi dinamik ve gerçekçi, demiryolları üzerinde sürücü için hazır veya dalış tehlikeli tüneller alt düşmeden gerekir bu yüzden. Objektif ofCoaster yarış 3 oyunu ilk etapta yarışı bitirmek etmektir. Coaster yarışı 3 oyun almak istiyorsanız, ivme, nitro, sonları ve aracınızın fazla eleman yükseltmeniz gerekir.

birincil araç ve ırk yolunuzu rollercoaster parçaları yüzen bir dizi başlangıç.

Bu üçüncü komik ve addicting yarış oyunu nerede rakiplerinizi bir arabası ya da bir bisiklet veya F3 makine meydan okuyabilir sürümüdür. En sevdiğim araç vahşi coaster parça mümkün olduğu kadar çabuk yarış deneyin.

kontroller: oklar \/ WASD = sürücü, X \/ N Nitro artırmak =
Dağcı Motoru icon
Motocross Mountain Madness bir harika motocross oyunu ve tekrar oynayacak. Bu bisiklet oyunu kontrol ücretsizdir ve contolling bu motosiklet çok zordur. Ve yarış becerileri Motocross Mountain Madness oyun sürüş test edecek. Sen-ecek var olmak servis için kolay ve zor sorunlar ve olmak rekabet daha yüksek puan almak için oyun oyuncular dünya çapında.

Motocross Mountain Madness 23 düzeyleri ve ilk başta olmak kilidini açmak için 5 düzeyleri vardır. Senin motosiklet denge ve bitiş çizgisine ulaşmak denemek için kontrol tuşlarını kullanın. Yukarı ve aşağı tuşları kullanmakta hızlandırmak ve engellerin üzerinden atlama.

Motocross Mountain Madness olduğunu burada göstermek senin beceri veya sürüş becerilerini geliştirmek oyunu sürüş ücretsiz bisiklet.
geliyor Ayrıca sabit modu bu motocross oyunu püf noktalarını öğrenin.
Lüks Arabalar icon
Lara daha araba tuning ile yardım için seviyor erkek fatma 's. O tüm teknik ayrıntılarını ve o bu konuda anlamına gelir büyük bir ayarlanmış araba fırlattı.

oyunun başında hasarlı araç göreceksiniz ve bu araba doğru bir şekilde ayarlamak gerekiyor. Araçlarını kullanarak size onarım ve sonra araba yarışı bir dalış.

lüks otomobil Tuning Shop mekanik olduğunuzu ve saptamak ve güzel kızlar araba ayarlamak, ama kızlar diğerine almak için çok olumlu tutum ihtiyacınız sağ yükseltmeleri nedeni seçtiğiniz emin olun.

nasıl yapılır: yukarı ok araba için seçilecek sol klik
Canavar Araçlar icon
Canavar Stunts oyunu göstermek bir kasabaya çöküyor! Stunts tehdit hayat tanık, tehlikeli arazide - hurda metal canavar kamyon bilinen yapılmış bir hayvan türleri arasında yüksek hızlarda gerçekleştirin.

yönergeleri: sürücü ve boşluk nitro kullanmak için ok tuşlarını kullanın. Stunts gerçekleştirmek için A, W ve D tuşlarını kullanın.

becerileri ziyaretçiler için sürüş, extreme göstermeye hazır? Canavar Stunts oyunu göstermek senin beceri için bu fırsat verecektir! Rampalar atlamak, görevleri tamamlamak ve inanılmaz hileler bu yol oyunu kullanmak deneyin!

en iyi stunts alacak nefes uzakta bu yarış stunts oyunu. Maksimum hızda bu canavar kamyon sürücüsü, hızlandırmak ve en şaşırtıcı stunts yapmak için doğru zamanda platformlar atlamak deneyin. Yol oldukça inişli çıkışlı yani yollarda dengenizi sağlamak ve bekleyen madalya almak denemek için bitirmek.

canavar Stunts oyunu sürüş oyunu en iyi stunts biri ve off-road Oyunlar bölümünde benzer oyunlar bulabilirsiniz. Yarış oyunudur flash oyun ve oynamak için ücretsiz monster Stunts.
Okul Otobüsü icon
Okul otobüsü lisans geri döndü! İlki sevdi ve o beceri sürüş güncel tutmak istiyorum, sonra okul otobüsü lisans 2 takılıyorum. Her şeyi pratik Park, ters ve zihinsel yeteneklerinizi sabır tüm bu nihai nitelik almaya çalışırken. Bu sizin için yeterli değilse, sen bile başkalarıyla oyuncu puanı göndererek rekabet edebilecek düzeyde Yönetim Kurulu Başkanı bizim için göndermesi sağlanır.
yönergeleri
götürmek, ama eğer bir şey isabet veya başarısız emin için ok tuşlarını kullanın.
Otopark Alanı icon
Bir off-the-record yarış yerinde tam gaz ile bu yeni macera oyunu büyük bir zaman çevresinde yasadışı otoparkta yarış vaat ediyor. Zevk ve size yarış bitiş çizgisine ve tam tur olarak rekor sürede pompalama adrenalin deneyim!
Hollywood Gökdelenleri icon
Hollywood gökdelenler araba yarış oyunu, bu şaşırtıcı flaş oyun oyna ve yarışı kazanmak ve rakiplerinizi yenmek deneyin.
Oyuncak Trafik Kontrolü icon
Eğlenceli bir oyuncak trafik kontrol oyun harika grafikler ve yeni bir tema ile İşte. Trafik kontrol ve oyunda her düzeyde kazanmak gerekir. Sinyal trafiği durdurup tekrar trafiği taşımak için tıklatın'ı tıklatın. Her düzeyde atanan atanan hedef temizleyin. Kullanım fare kontrol trafik. Oyun büyük bir mutluluk var!
3D Spor Yarışları icon
Hiç yer aldığın var en iyi yarış için hazırlamak. En iyi grafik ve sürüş araba oyunu en eşsiz 3D korku veren yükseltmeleri. Para toplamak ve bu sporu en iyi en iyi olmak için tüm serin yükseltmeleri satın bakın. Kendinizi spor araba ile yarış rampage katılarak kanıtlamak ve bir kazanan olmak.

denetimleri: taşımak için ok tuşlarını kullanın.
Tren Park Et icon
Amacı Parkda benim tren oyunu, tren hedefe almaktır. Bir demiryolu çalıştırmak ister misiniz? Trenler kendi hedeflerine yön ve anahtarları yöneterek rehberlik.
arabalar kadar almak, express önlemek ve tren istasyonuna olun!
İskelet Kamyon icon
Ragdoll Kamyon kamyon teslim oyun sürüş yeni bir beceridir.
Yılın Sürücüsü icon
Binici yıl kupa kazanmak için tüm 10 seviyeleri kazanmak zorunda.Bir düzey başarıyla geçirdiğiniz bir kez sertifika alın ve sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

yönergeleri:

toplamak coins hızını artırmak ve düzeyi bitirmek için zaman verilmiş.
Kaslı Araba Yarışları icon
Deneyim yeni zorlu kas araba yarış oyunu izler. Start çizgisinde her düzeyin en iyi yarışçılar karşı yarış için araba almak. Oyunda kullanılabilen tüm yedi düzeyleri tamamlamak için olabildiğince çabuk sürücü. Aracınızın diğerleri veya yol kenarları vurmak değil deneyin. En iyi kas araba sürücü hiç olduğunuzu kanıtlamak için her düzeyde bitiş çizgisine dokununcaya ilk biri olmak. Tadını çıkarın!
Trenyolunda icon
Bu epik demiryolu oyunda tren parça kavşak kontrol ve trenler doğru istasyonu yolları içine göndermek gerekir. Tüm gelen tren güvenli onların istasyonlarında devam etmeli ve onlar kaza değil önemlidir emin olmalıyız. Bu epik treni oyunu bir çok popüler ve miniclip son tren oyunu, oyun kontrol bu şaşırtıcı tren oynamak ilginç olacaktır.
McRae Kupası icon
McRae Kupası büyük bir 3D yarış oyunu olduğunu. Sürücü McRae R4 ve hedefiniz olan tüm diğer geçme
yarışçılar ve bitirmek ilk yarışta.
Kamyon Arenası icon
Bu ağır kamyon çok güçlü, ama eğer bir sürücü olarak yeterince yetenekli iseniz onlara karşı bir savaş kazanabilirsiniz. Kamyon seçim yapabilir ve bunu zaman içinde yükseltme veya yenilerini yapmak para ile satın almak. Rakiplerinizi yok ve son bir ayakta olmaya çalışıyorum. Sizin görevi yardımcı olacak güç ups kadar almak edebilecektir. Bütün on beş inanılmaz seviyeleri tamamlamak ve bu ağır kamyon arena savaş fethetmek deneyin! Çok eğlenceli bir oyun var!
4 Çeker Yarışları icon
Bu büyük SIMIDI gama oynamak ve yoğun sürüş 10 seviyeleri ile engelleri karşı yarış. Yeteneklerinizi sınayın ve kaza değil.

yönergeleri:

ok tuşlarını hareket etmek için.
Dağ Bisikleti icon
Bir Motor üzerinde çapraz ister misiniz? Senin motor dağlarda binmek ve yıldız toplamaya çalışın. Ayrıca daha fazla puan almak için hile yapmak. İyi eğlenceler!

kontroller: ok tuşlarını kullanın
BMX Kullan icon
BMX için favori sopa dışarı binmek
zorlu seviyeleri tamamlamak
atlamak ve engelleri önlemek için boşluk çubuğuna kullanın.
sen-si olmak 3 hayatlarını her düzeyde. İyi eğlenceler!

Yardım: ok tuşları atlamak için boşluk çubuğuna ve yolculuk için


1
2
3
4
5