Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Petrol Savaşları
Petrol için çatışan ve politika yapmaya çalışan ülkelerin siyasi stratejileri
Fırtına Rüzgarları
Güzel bir strateji oyunu
Çöl Rumble
Stratejik düşünme yeteneğinizi kullanın! Farklı kuleleri yer ve önemli ıssız yollar korumak düşman 's Invasion! Saldırganlar öldürmek ve para kazanmak senin kule güçlendirmek için yükseltmeleri satın almak veya yeni!
Balta Yeme
Yemek benim axe inanılmaz bir fizik tabanlı oyun çekim, iş onun büyük balta atarak tüm düşmanları yok etmek için viking kahramanımız yardımcı olmaktır. Eksen atmak ve düşman öldürmek.

yaptığı tarihi yemek benim balta içinde olsun savaşçı yardım. Prenses kötü bir çete tarafından yakalanmış olan ve onu özgür ayarlamak için tek yol becerilerini atma, balta kullanmaktır. Yarım aşk kaçınırken kötü canavarlar kırmak için mükemmel amacı olduğundan emin olun. Amaçlayan bir karışımını düz, duvarlar ve destroyable nesneleri duvarlar ve TNT Zıplayan yapmak bu bir süper eğlenceli Fizik oyunu. Sen-ebilmek almak mükemmel bir skor elde etmek için tüm 28 düzeylerindeki 3 başlar? Neden bulmak dışarı, ama merak etmeyin her zaman seviyelere daha sonra dönün ve yeniden deneyin.

yönergeleri

Kullanım fare amacı ve balta atmak için tıklayınız kaldı. Büyük bir balta ile tüm düşmanları yok etmek bizim kahraman yardım.

fiziksel oyun en azından onun balta ile tüm zombiler yok etmek bir viking yardımcı olacaktır sayı atar. Senin güçlü balta pişme yaratıklar Lejyon atmak.

oyun oynamak benim balta yemek ve kontrol funland ilgili bizim çekim Oyunlar, eğlenceli oyunlar silah için numara tek bir yerden.

benim balta yemek, viking rahatsız gelen troller ortadan kaldırmak için yardımcı olur. düşmanlarına amaç ve eksenleri için distroy atıyorlar. öğelerin ekranda kullanın ve bunu yapmak için fareyi kullanın. Bayanlar zarar yok!

Savaş Arena
Bu bir askeri üs komutanı olan strateji oyunudur. Fabrika ve birimleri üretmek için binalar oluşturun. Senin kuvvetleri büyük düşman saldırı ve zengin doğal kaynaklar alanı fethetmek!
Ninja Kuleleri
Ninjalarla Korsanları karşı karşıya getiren kale koruma stratejisi oyunu


Strateji Oyunları ve Temel Strateji Oyun Tipleri

Strateji oyunlarında (video ve masa strateji oyunları dahil) oyuncunun karar verme ve mevcut durumu sorgulayarak çözüm bulmaya çalışma çabası çok önemlidir. Bu tür karar verme durumlarının az derecede ve çok derecede görüldüğü çok oyun bulunmaktadır. Strateji oyunlarını diğer oyun türlerinden ayıran en önemli özellik şans faktörünün çok kısıtlı olmasıdır. Oyuncuların genelde çoğu eşit düzey bilgi ve şansa ait olarak oyuna başlarlar. Örneğin: Dama, Satranç, Çin Daması, Risk vb oyunlar.

Strateji kelimesi askeri tanımlardan gelmektedir ve bu kelimenin eşdeğeri genellikle "askeri taktik" olarak karşımıza çıkar. Genel tanımlanırsa Strateji oyunları çoğunlukla bilgisayarda bilgisayara karşı veya diğer oyunculara karşı oynanabilen, her türlü zihin yürütme faaliyetinin gerçekleştirilebildiği ve beyin jimnastiği yaptırma etkisine sahip bir oyun türüdür. .

Strateji Oyun Türleri:

Soyut Strateji Oyunları

Örnek oyunlar: Tavla, Stratego, Octiles

Simulasyon

Simülasyon oyunlarında bir oyun ya da bir olay, sanal ortamda gerçeğe benzer şekilde yansıtılarak oynanır. Örneğin, bilgisayarlar aracılığı ile hazırlanan bir uçuş kokpiti gerçek uçuş şartlarını uçağa binmeden pilota sunan ve mekanik tepkileri gerçeğe benzeyen bir simulasyondur. Simülasyonun geçtiği yere simülator denir. Böylece daha gerçekçi olarak bu oyunu oynama ve aynı zamanda eğitilme şansınız olacaktır. Simülasyon oyunlarında da gerçek veriler ve fizik kurallarına uyarak oyunu oynayabilirsiniz.

Savaş Strateji Oyunları

Savaş strateji oyunlarında genellikle ya belli görevleri kapsayan kampanyalar (campaigns) ya da savaşın tümünü oynarsınız. Bu oyunlarda strateji ve taktik tamamen sizin tarafınızdan belirlenir. Simulasyon oyunlarındaki gibi fizik kuralları bazen gerçeklik düzeyinde olabileceği gibi genellikle daha çok kısıtlanmıştır. Risk (Gizli hedef) Axis and Allies ve Diplomacy bu türün en çok bilinen tarzlarındandır.

Stratejik Video Oyunları

Bu tür strateji oyunlarında gerçek zamanlı ve sıra tabanlı olarak çeşitli savaş oyunlarına katılırsınız. Age of Empires, Command & Conquer, StarCraft ve Total War tarzı oyunlarda Real-Time yani gerçek zamanlı olarak oynarken kararları kısa sürede vermek ve taktikleri hızlı bir şekilde uygulamak durumdasınızdır. Civilization gibi sıra tabanlı oyunlarda ise hamlelerinizi yapıp taktik komutlarınız ve savaşlarınızı bitirdikten sonra sıra karşınızdaki oyuncuya geçer ve sıra ile oynarsınız.

Strateji oyunları fikir ve esnekli açısından oyuncuya özgürlük tanımaktadır. Bazı tycoon oyun tipleri de Strateji oyunu kapsamına girmektedir (Örneğin: Railroad Tycoon). Strateji oyunları genellikle kısa sürmeyen bazen günlerce süren uzun soluklu oyunlardır. Zeka gelişimi ve pratik kararlar verme açısından çok faydalı oyunlardır.

 

Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
4
Atina Hazine icon
Atina Hazine bir maç 3 oyun. Antik taş eserler ve sikkeler maç ve bu eğlenceli bulmaca oyunu Pers istilasından antik Atina kurtarmak için yardım. Birçok farklı seviyeleri, her seviyede farklı kuralları ve hedefleri vardır, çeşitli ikramiye ve artırır, sınırlı zaman, dondurulmuş figürler, zincirler ve diğer engeller vardır. Büyük 3 oyun daha zorlu ve bağımlılık maç! Her seviyede 3 yıldız kazanmak için yeterince skor için deneyin
Muhteşem Fethi icon
Kötü Kızıl Ordu değerli tılsım çalmış! Geri Al ve başlarını iyi bir bonk da ver
Devilment icon
İmparatorluğu'nun toprakları olarak korkutucu bir ordu saldırıları için toplanan bir büyücü, oyna! Bu oyun taktikleri için harika bir yer.

özellikleri:

19 düzeyleri
27 benzersiz becerileri
4 karakter ve 2 düzeyinde yenilik
3 patron
düşman 17 türleri
3 oyun mode(normal\/hard\/fierce)
özel soundtrack
oyun daha--dan 4 saat
öğretim: oyunu oynamak için fareyi kullanın.
Kızgın Angry Birds icon
Yaramaz kızgın kuşlar parkour kule savunma oyun. Kızgın kuşlar şiddetle karşı kötü domuzcukları mücadele edecek. Bir şekilde dışarı mücadele için kızgın kuşlar önderlik etmek görevim!Kuş yıldız son umut senin hayatta olduğunu!
üç kuş savaşçıları seçin ve zeplin ve kuşlar için talimat: fare düşmana karşı savaşmaya başlayacak. İstediğiniz kadar makul kuşların donatabilirsiniz.
Canavar kasaba Savunma 2 icon
Canavar kasaba Savunma 2 devamı kaynakları yönetimi RTS oyunu, nerede canavarlar bir şehir inşa, teknoloji araştırmaları ile geliştirilen, savunma ekipmanları ve canavar ihtişamını geri kazanmak için rakip town saldırı için canavar asker kurmak. Bu netice krallığına büyük harita, çeşitli kasaba, daha iyi taktik ve diğer isteğe bağlı kampanya genişleyecektir.
Şövalye Kuşatması icon
Sizin krallık kuşatma altında olduğunu! Yaratıklar her türlü in kale Kule Savunma oyunları bu benzersiz almak vardır. Savunma kurmak, asker yükseltme ve bir el kötü düşmanları yok etmek için üzerinde yaklaşım. Bölge kuşatma Knight geri alma zamanı!
Gare Robotları icon
Hiç harika mekanik savaş makineleri kontrol hayal mi? iyi gare hepsi var. yıkıcı eylem bazı zihin ek olarak, oyuncular yükseltmek ve uygun gördükleri gibi onların walker ince ayar olsun. küçük başlamak ama yıkıcı bir şey kurmak.

Gare bir tek oyuncu yukarıdan aşağıya eylem tetikçi, şu anda geliştirme tarafından prexen studios olduğunu. oyunda oyuncu misyonlar için ages gezegen vitris-47 devam ediyor bir anlaşmazlığı sona erdirmek için bir dizi bir mech sürücüler.

dünya gibi bir tron Set, gare son mezunu olarak safir bir eğilme denetiminde oyuncu Harp Okulu'ndan koyar, oyuncu, son bir yaş için bir girişim Yüzbaşı Howardlar komutu birçok misyonlar aracılığıyla takip gerekir uzun savaş uzak bir gezegende. çekim oyun gare içinde: Safir mechs bir savaş robotu kontrol altında olduğunu ve tüm 10 görevleri tamamlamak ve geri gezegen vitris-47 üzerinde Barış getirmek senin görevin. seviye yukarı, yeni vites almak ve patronlar yenmek için becerileri kilidini. Merch robot gezegen arasında bir çatışma sonlandırmak için kullanın. Her düzey, tüm düşman tarafından öldürmek tamamlandı. ilk amacınız teleport pad bulmak ve nakliye Matrix açmak olacaktır. Senin robot saldırı droid düzenlemek için kullanın atık önce onlar somun ve civata yığını için azaltmak için düşman kuvvetlerinin karşı. Zırhlı savaş robotu ve fare amacı ve ateş taşımak için OK veya wasd tuşlarını kullanın. yükseltme daha sonra izin ve jeneratörler basmış kurşun savaşçınız onarmak için kalkan için para toplamak. yolu ile gare temizle: Safir mechs!
Fantastik Havuç icon
Havuç fantezi olduğunu bir deli gibi komik tower defence oyunu inanılmaz bir içeren 24 düzeyleri artı ekstra bonus düzeyleri! Kaka kulenin duvar oluşturmak olsa bile, havuç hiçbir şekilde mümkün - koruyun! Silahlarınızı yerleştirmek için daha fazla yer vermek için bulutlar ateş. Bazen bir alan takas da senin havuç savunmak için kullanmak için ücretsiz bir silah verirler. SİS paralar, satın almak veya zorlandığınız durumlarda, silah yükseltmek için her zaman kullanabilirsiniz. Silahlarınızı yükseltme silah değil, aynı zamanda yelpazesini her iki gücü artacak. Oyun iki farklı modları ile havuç fantezi saatlerce meşgul tutmak için emin!

yönergeleri
fare imleci konumlandırın ve savunma yerleştirmek için kullanın.
Yağmacılar icon
Yağma Squad oyun çekim aşağı bir üst olduğunu. Oyun 5 katlı her katta birçok savaş Oda sahip vardır. Ne olursa olsun değerli öğeler üzerinde temple'nın savunmasını alarak iken yağma tapınağa, yağma takım kurşun! Tapınağın oldukça zor Labirent, düşmanların her türlü onun birçok hazine dolu zindan doldurma ile olsa da, dikkat et. Terfi ettirmek senin silah tutmak ve kontrol noktaları en iyi şekilde ancak olun, sadece tarafından - alabilirsiniz ama kolay olmayacak!

yönergeleri
hareketi - W, A, S, D tuşları.
amaç ve yangın: fare imlecini kullanarak amacı, yangın için tıklayınız kaldı.
geçiş silah: 1-6 sayı tuşları
Savaşçı Robin Hood icon
Robin Sherwood kaçış ve Ortaçağ silahlar kullanarak görevleri tamamlayın.
Kaos Var 2 icon

Açıklama: Klasik kaos hizip için uzun zamandır beklenen Devamı! Savaş ile yeni silahlar, karakterler, 15 Yeni kampanya düzeylerinde yolumuzu taşır ve senden daha fazla patlamalar dinamit sallamak olabilir. Yeni özellikleri şunlardır: seviye editörü, çevrimdışı multiplayer, Gelişmiş Karakter Düzenleyicisi, unlockable oyun seçenekleri, başarılar ve yeni bir deathmatch modu gelişmiş, Gelişmiş yakın dövüş.

yönergeleri: sol: sol sağa taşıyın: sağ yukarı taşı: atlama\/çift atlama: kalkan\/stomp Z: saldırı 1 X: saldırı 2 Shift: D: damla silah ara çubuğu ile melee saldırı silah tutun: duraklama oyun gelişmiş denetimler oyunda açıklanmıştır. Denetimleri ayarlar menüsünde değiştirilebilir.
Bois D ark icon
Kule kötü güçler sürüleri korumak. Üç kahraman o paketi seçim size en ve çatışma! Oyun talimatları: Kullanım fare amacı ve ateş.

kahramanınız seçin ve bu yaz sıcak yay oyun Bois DArc çekim duvar aşmak için çalışıyor düşünülemez karanlık güçlere karşı kale savunmak. Puan yükseltme akıllıca etkinliğinizi yay ile en üst düzeye çıkarmak ve geri saf kötü sürücü dağıtın.

kötü yaratıklar kale savunmak için sihirli yay kullanın!

sizin kale korumak için büyülü bir yay ile düşmanları vur.

kötü ordularını, bölge için geliyorlar. üç okçular birini seçin ve kale savunmak. yaklaşan kimseden Dur!

Bois darc ise daha ileri gitmek için muhteşem düzeyleri ile harika bir çekim oyunu. tüm düşmanları çekim var; hepsi hemen hemen yakın vardır. sizin büyülü yay almak ve oklar onlara ateş. Başlangıçta, matuf-e doğru biraz zor görünebilir ama bir süre sonra bunu öğreneceksiniz. tüm bu kötü yaratıklar size doğru geliyor var atmak. sen giderken ikramiyesiz ve öğelerin kilidini ve başarıları için iyi atış elde edebilecektir. İyi şanslar!

sedonia Diyarında büyülü bir ağaçtan yapılmış özel yay almak ve kale çevresindeki savunmak. kahraman bu heyecan verici eylem oyun seçin, her biri özel yeteneklere sahiptir. biraz daha hızlı, diğer daha fazla zarar yapabilir. yerinizi alın ve ateş düşmanları dalgaları sizi yok etmek için geliyor!
Rehine Krizi icon
Bu ilham flaş oyun robot ironman 2 final mücadelesinde sahne tarafından piyon. Yüksek teknoloji savaş zırh koymak ve uçağı ordularını karşı savaşın. Deli kuvvetine, zırh yükseltme ve düşmanlarınızı bok overpowered silahlarla blast!


özellikleri:

-12 Aksiyon düzeyi dolu

-16 silah

-3 boss dövüşleri

-Ödülleri

-hayatta kalma modu

yönergeleri

W, kullanma A, S, D veya ok tuşlarını hareket etmek için.

J, K, L tuşları saldırı 1 silah, silah 2 veya robotarm.
Kule İmparatorluğu icon
Uzun zaman önce iki imparatorluk arasında bir savaş başladı. Ordu kaybetti
son savaş ve çok yakında düşman senin ev arsa ulaşacak.
tüm tankların ve diğer askeri teçhizat yok sırasında
savaş ve düşman askerleri durdurmak için tek yol olduğunu kendi şekilde güçlü savunma kuleleri yerleştirin.
hepsini ortadan kaldırmak, kimse senin savunma geçmek gerekir. Eğer onlar da savunma geçmek imparatorluğunu düşecek.

yönergeleri
inşa düşmanları durmak için savunma kuleleri. Kırmızı bayraklar ulaşmadan önce tüm düşman birimleri yok. Eğer onlar da savunma geçmek hayatlarını gevşek olacaktır.
yükseltme veya seçili kulenin satmak 's istatistikler, için tıklayınız bir kule.

düşmanları saldırıyor ve kısa bir süre içinde onlar-ecek uzanmak senin kara. tek yolu onları durdurmak için kendi şekilde savunma kuleleri yerleştirmektir. tüm bunları ortadan kaldırmak, kimse senin savunma geçmek gerekir. düşman durmak için savunma kuleleri inşa. kırmızı bayraklar ulaşmadan önce tüm düşman birimleri yok. Eğer onlar da savunma geçmek hayatlarını gevşek olacaktır. bir kule yükseltme veya seçili kulenin satmak 's istatistikler, görmek için tıklatın.

düşman askerleri, ülkesine geldi ve onları durdurmak için tek yol savaş alanında savunma kuleleri yerleştirmektir.

Arcanorum icon
Savaşta düşman yükseltilebilir, silahla saldıran, Ortaçağ uçan mekanizma ile almak.

yönergeleri
· Menüde gezinme - fare kullanın.
· Hareket etme - mekanizma rehberlik için fareyi kullanın.
· Saldırı - bir düşmana karşı silah sallanmaya dairesel bir hareketle fareyi hareket ettirin.

Arcanorum Oyun açıklaması: arcanorum olan bir epik dövüş oyunu siz onun Fizik asmak ve yükseltilebilir buhar punk makine kontrol olsun! mücadele için fareyi hareket ettirin.

Arcanorum olan t45ol.com tarafından sunulan bir çok komik flght oyun. Orta Çağ, çember, çevresinde düşman saldırısı gemi ve mağazanıza silah ve savunma damarları artırmak fare denetimini kullanarak uçarlar. etkinliklerinizi arcanorum kötü alanında için seçtiğiniz. varlığını hayatta kalma modu ısrar. İyi eğlenceler!

Arcanorum, sponsor tarafından bıkkın, komik bir ortaçağ oyunudur. silahını iplik tarafından düşman saldırmak etrafında sinek. oyun arcanorum ve cafecafegames.com - diğer Flaş Oyunlar ücretsiz çevrimiçi oyunlar sizin için en iyi sahibiz.

Tür: Aksiyon, rpg öğeleri senin görevin bu eğlenceli imha oyunudur uçan bir savaş makinesi kontrol etmek ve her şekil ve büyüklükte düşman savaş. senin yeteneklerini, geminin silah & Savunma dükkanda yükseltme unutmayın. iyi kötü arcanorum bir bölge ile kampanyanızdaki arasından seçim yapın.
Fabrika Krallığı icon
Fabrika İngiltere, fabrika Türkiye'nin amacı kendi giyim firması başlatmak ve büyük bir başarı yapmak etmektir. Sadece bir küçük yer alan ve sadece bir kaç personel istihdam için yeterli para ile başlayın. İş istasyonları oluşturduktan ve para izlemek geliyor başlar. Ne zaman sen-si olmak para genişletin, daha fazla alan oluşturmak ve daha fazla işçi başlayabilirsiniz, ama onları mutlu ve üretken restoranlar, tuvaletler, oyunlar ve çift dekorasyonu ile tutmak için unutmayın akan başlar!

kendi giyim firması başlatmak ve büyük bir başarı sağlamak için fabrika İngiltere hedeflenmiştir. Sadece bir küçük yer alan ve sadece bir kaç personel istihdam için yeterli para ile başlayın. İş istasyonları oluşturduktan ve para izlemek geliyor başlar.
size akan başlar genişletmek için başlayabilirsiniz para varsa, daha fazla alan oluşturmak ve daha fazla işçi hareket ama onları mutlu ve üretken restoranlar, tuvaletler, oyunlar ve çift dekorasyonu ile tutmak için unutmayın.

yönergeleri
seçin ve işçiler, iş istasyonları ve dekorasyonlar yerleştirmek için fareyi kullanın.
Saldırı ve Savunma icon
Canavarlar saldırıyor! Hızlı, krallığını savun! Canavarları öldürmek ve onların saldırı önlemek için yeteneklerinizi kullanın. Daha sen, daha sert, daha sonra meaner canavarları öldürmek amacıyla öğrenmek daha fazla beceri öldürmek. 3 Saldırı becerileri akıllıca, savaşta yardımcı olması için kullanın. Sen de kötü işgalciler öldürerek ödüllendirilir, ilave becerileri yardımcı olmak için satın almak için para toplamak emin olun.
yönergeleri
kullanım taşımak için silah ve saldırıları ve canavar işgalciler ateş için farenizi seçmek için 123 WASD. F becerileri seçenekleri açılır.

Nuke savunmadır plonga.com ücretsiz oynamak için bir online kale savunma oyunu. %100 ziyaretçi nuke savunma oynamayı seviyor ve kere şimdi oynanır. daha fazla ücretsiz online Kale Savunma oyunları oynamak istiyorsanız bizim eylem Oyunlar bölümüne gidiniz!
Nuke savunma. kötü canavarlar krallığını savun. yeteneklerinizi kullanın veya canavarları öldürmek için taretleri kurmak.

iğrenç görünümlü canavarlar yavaş yavaş yaklaşan dalgaları savaş üzerine sevgili krallığını ilan! sadece onun tür korumak için yeterli savunma kuleleri yükseltmek, ama o da karanlık güçlerine karşı savaşa şarj olur bir cesur savaşçılar olarak hareket ederler.

kale kötü yaratıklar korumak. tüm bu kule savunma aksiyon oyunu nuke savunma yaratıklar savuşturmak için yeteneklerini çeşitli kullanın.

kendinizi nuke savunma son çatışma hazırlayın. hiç bitmeyen kötüleri dalgaları karşı tutmaya çalışan bir kule savunma tarzı gibi kahraman yükseltmek.

Nuke savunma bir serin aksiyon strateji oyunudur. orduları sevimsiz işgalciler gelen toprakları savunmak için güçlü nükleer koruma sistemi gerekir. arazi ile hareket ve güç-öldürme yeteneklerinizi kadar tüm saldırganların durdurmaya çalışırsanız. Kontroller: wasd = hareket, fare amacı = \/ ateş, 1-3 öldürme beceri =.

almak güçlü bir kahraman kontrolünü ve krallığı savunmak. mücadele düşman her kapalı yüzey çeşitli saldırı büyü kullanarak yanı sıra size yardım etmek için sağlam bir savunma oluşturma. Siz ilerleme çeşitli yeteneklerini yükseltmek için seviye yukarı.

kale kötü yaratıklar korumak. tüm bu kule savunma aksiyon oyunu nuke savunma yaratıklar savuşturmak için yeteneklerini çeşitli kullanın.

kule savunma oyun, burada sadece kule inşa ama aynı zamanda mücadele.

kule savunma oyunu, canavarlar ordularını tarafından saldırı altında krallığını olduğunu, omo bir iblis özel yeteneklere sahip olduğunuzu ve oyun daha önceden karşı işgalciler tarafından krallığını saldırılara karşı savunma ve diğer canavarlar öldürmek zorunda, sen-ebilmek almak daha iyi becerileri işgalciler, saldırılara karşı savunmak için özel saldırılar satın tutmak için tüm altın Bar toplamak unutmayın.

Nuke savunma bir strateji oyunları, bu oyun size kale monster Invasion kaydetmeniz gerekir, onlar sizin kale yok, hepsini öldürmek için kendinizi hazırlamak ve bazı Kule burada inşa denedim.

kendi topraklarını savunmak her zaman bir sorun. sihirli ve savunma kuleleri inşa ederek düşman askerlerini yok. her şey bu amansız düşmanıdır, çünkü sen-ebilmek terfi ettirmek.
Balta Yeme icon
Yemek benim axe inanılmaz bir fizik tabanlı oyun çekim, iş onun büyük balta atarak tüm düşmanları yok etmek için viking kahramanımız yardımcı olmaktır. Eksen atmak ve düşman öldürmek.

yaptığı tarihi yemek benim balta içinde olsun savaşçı yardım. Prenses kötü bir çete tarafından yakalanmış olan ve onu özgür ayarlamak için tek yol becerilerini atma, balta kullanmaktır. Yarım aşk kaçınırken kötü canavarlar kırmak için mükemmel amacı olduğundan emin olun. Amaçlayan bir karışımını düz, duvarlar ve destroyable nesneleri duvarlar ve TNT Zıplayan yapmak bu bir süper eğlenceli Fizik oyunu. Sen-ebilmek almak mükemmel bir skor elde etmek için tüm 28 düzeylerindeki 3 başlar? Neden bulmak dışarı, ama merak etmeyin her zaman seviyelere daha sonra dönün ve yeniden deneyin.

yönergeleri

Kullanım fare amacı ve balta atmak için tıklayınız kaldı. Büyük bir balta ile tüm düşmanları yok etmek bizim kahraman yardım.

fiziksel oyun en azından onun balta ile tüm zombiler yok etmek bir viking yardımcı olacaktır sayı atar. Senin güçlü balta pişme yaratıklar Lejyon atmak.

oyun oynamak benim balta yemek ve kontrol funland ilgili bizim çekim Oyunlar, eğlenceli oyunlar silah için numara tek bir yerden.

benim balta yemek, viking rahatsız gelen troller ortadan kaldırmak için yardımcı olur. düşmanlarına amaç ve eksenleri için distroy atıyorlar. öğelerin ekranda kullanın ve bunu yapmak için fareyi kullanın. Bayanlar zarar yok!

Balon Savunması 5 icon
Maymun Bloons Kule Savunma 6'da yine gel, hava balon veya değil zaman balon işgali uğrak bu epik kule savunma oyun yapmak gibi.

bloons tower defense 5 daha yoğun eylem için hazır olun! belgili tanımlık içini kaplamak tehditkar Balonlar, yaptıklarını dalgaları karşı savunmak bilmiyoruz ama bu savaş demektir!

beşinci taksit ninja Kivi 's popüler kule savunma oyunu, bloons tower defense. pop dalga dalga stratejik maymunlar ve silah haritada yerleştirerek renkli balon sonra. Dart maymunlar, çakmak kuleleri, keskin nişancı maymunlar, bumerang silahı, bomba kuleleri, ninja maymunlar, tutkal gunners ve daha fazla balon pistin sonuna ulaşmasını engellemek için kullanın. farklı renkteki balonları sadece çoklu ama aynı zamanda farklı hızlarda hareket. Bloons Kule Savunma 5 ve diğer Strateji & Savunma oyunları cafecafe oyun

Bloons tower defense 5 bir serin savunma oyun, yapmanız gereken tek şey kuleleri kadar zarar mümkün olduğu için en stratejik yerlerde haşhaş, balon yer. Bu oyun çok bağımlılık olur çünkü hazır umut!

yeniden kitlelerin balon yok etmek ve kendi toprakları savunma oyunu, eğlenceli iptilâ kule beşinci taksitte kaydetmek maymun yardım ninja kivi tarafından yapılmış. satın almak ve mümkün olduğu kadar bloons pop için maymunlar ve yol boyunca çeşitli ajanlar yerleştirin. Kazanılan para kullanmak ve dalgalar arasında yararlı yükseltmeleri satın. Bloons tower defense 5 keyfini çıkarın. Kontroller: mouse.

Bloons tower defense 5 bir serin savunma oyun, yapmanız gereken tek şey kuleleri kadar zarar mümkün olduğu için en stratejik yerlerde haşhaş, balon yer. Bu oyun çok bağımlılık olur çünkü hazır umut!
Questopia icon
Questopia bir zindan odaklı üçüncü şahıs piksel fantezi aksiyon\/macera eski kötü kılıç ve büyü yenmek zorunda nerede olduğunu. ne Sırlar mezarların gizlidir ve ne olacak bulmak? Bu zengin rpg öğeleri ve düşman öldürmek için dolu dolu keşfedin.

Questopia olan bir zindan odaklı üçüncü şahıs piksel fantezi aksiyon\/macera eski kötü kılıç ve büyü yenmek zorunda nerede. Ne Sırlar mezarların gizlidir ve ne olacak bulmak? Bu zengin rpg öğeleri ve düşman öldürmek için dolu dolu keşfedin.
nasıl Çal
kullanım WASD\/ok tuşları taşı ve fare saldırmak için için. Yağma, çıkar ve diğer ilgili yönergeler oyun sırasında verilir.

zindan keşfetmek bu macera rpg flaş oyun! bir ömür boyu bir arayış yapmaya, kılıç ve büyü ile kötü mücadele!

ne Sırlar bu Aksiyon rpg oyunu mezarların gizlidir dışarı Finbd.

questopia olan bir zindan odaklı üçüncü şahıs piksel fantezi aksiyon\/macera eski kötü kılıç ve büyü yenmek zorunda nerede. ne Sırlar mezarların gizlidir ve ne olacak bulmak? Bu zengin rpg öğeleri ve düşman öldürmek için dolu dolu keşfetmek


Doliville icon
Her zaman nasıl doli arkadaşlarının memleketi benziyordu merak ettiniz mi? Evet, bunları doliville ziyaret ödemek için şans değil ve ayrıca, rüya gibi onları alarak onların şık küçük kasaba bir marka yeni bir sürpriz bak! canlı renkler, muhteşem, benzersiz dreamworld binalar, alınan form dünya fantezi ama, çok gerekli tüm tamir yapmak için ilk unutmayın olduğu gibi ağaçlar için için git!

Oyun açıklaması: doli ve arkadaşları büyük sıcak hava balonu oluşturulur ve nasıl onların kasaba gibi tepeden olacağını görmek için gök yüksek yukarı uçtu. onlar çok yüksek gökyüzü ulaştı onlar kentin her açıdan bakmak görmek için onların kasaba üzerinde daire başladı. onlar onu izlerken, onlar tüm evler ve çevresindeki güzel şeklini değiştirmek için karar bu nedenle bir karartıcı görünüm vardı çünkü, onlar son derece rahatsız oldu. şehrin önlerinde dışarı ulaşmak ve bu küçük kasaba senin yardımı ile muhteşem bir görünüm vermek için bizim karar olduğunu. size harika bir fikir gibi geliyor mu? sonra bize gel ne yapmak!

her zaman nasıl doli arkadaş memleketi benziyordu merak ettiniz? Evet, bunları doliville ziyaret ödemek için şans değil ve ayrıca, rüya gibi onları alarak onların şık küçük kasaba bir marka yeni bir sürpriz bak! canlı renkler, muhteşem, benzersiz dreamworld kabinler, tr için git... fareyi kullanın.
Mini Evcil Hayvan icon
Mini evcil hayvan ise özgün bir evde beslenen hayvan oyunu nerede bu oyunda sevimli hayvan sığınak. Küçük hayvanlar oyunu oynamak ve bu Evcil Hayvan en iyi konaklama vermek, birbirleri ile ilişkilerini izlemek ve bebek hayvan görmek. Oynamayı öğrenirseniz Mini hayvanlar oyunu ve hastanın bu oyun oynamak istiyor.

ne sen-ecek görmek bu oyunda:

hayvan aşık ele alınacaktır!
evde evcil hayvan bebekler göreceksiniz!
farklı hayvan hiç bir hayvan güncel gelmek için bulacaksınız!

Çita için baykuş ve deniz hayvanları küçük Pets oyun sunuyor yüzlerce hayvan hayvanlar tüm farklı tür için. Bu küçük Pets oyun yaklaşık 120 hayvanları göreceksiniz.

pazarı üzerinde birçok öğe ile özelleştirilebilir bir barınak göreceksiniz. Farklı süslemeler, bu küçük evcil hayvanlar oyunu oynarken bitki satın alabilirsiniz ve ziyaretçiler mutlu devam edecektir. Birçok ilginç barınak hayvanları göreceksiniz.

Maddelerinizi sizin Evcil Hayvan Barınakları yükseltmek ve yeni evde beslenen hayvan bebekler görmek ve evcil hayvan aile büyümeye başlar.

düzenleme Tarih hayvanlar farklı türler arasında ve fantastik yeni kreasyonlar üretmek!
ev ve bakım için sevimli bebek hayvan
dükkan ve Otomat arabaları daha fazla gelir elde yardımcı olacak
başarılarınızı Facebook arkadaşlarınızla paylaşın
üzerinde 120 hayvanlar daha ekleniyor
güzel ve renkli retina ekran
Kiralık senin sığınak oluşturmak amacıyla hademe
tamamlamak ödülleri kazanmak için araştırıyor
süsleme ton, barınak kişiselleştirmek için
Kuşatma icon
En az 25 gün kalabalık düşmanlardan kale savunmak için senin yay kullanın. Horde kuşatma kule savunan oyun hordesiege.com içinde oyun.
Orman Kuşatması icon
Antik savaşlar hayranı iseniz bu orman kuşatma oyun kontrol edin. Sizin ordu ve saldırı düşman kale inşa başlar. Kendi kale savunma ve düşman savaş taktikleri saygı gerekir. Orman Siege oyunu adl taktik seçenekler için kendi savaşçıları vardır ve en iyi strateji savaş kazanmak için ordu için seçmelisiniz.

Ordu rahipleri, Okçu, yapılabilir kılıç-adamın, hurlers ve diğer birimleri. Savaşçı her silahlı birim türünü kendi etkisi diğer düşman orduları vardır. Savaşçı türü kazanılan deneyim ve taşlar da yükseltebilirsiniz. Bir savaş Normal kazanırsanız nerede size yeni kadrolar ve büyü, kilidini açabilir modunda taktik mücevher almak için yüksek bir şans savaş sonucu ve burada bahis ve şans denemek at yarışı nerede bağlı modunu çalıştırmak isteyebilirsiniz.

orman Siege fantezi gerçek zamanlı (rts) strateji oyunu Miniclip oyunu bölümünden bir türüdür. Bir sınırlı gıda kaynağı olduğunu ve savaşmaya, askerlerin işe gerek kalmaması, kristalleri yok korumak düşman ve var. Dalgalar belli sayıda dayanıklı veya düşman kristalleri yok savaşları kazanmak etmektir. Her savaş bitirdikten sonra aynı zamanda donatmak ve birimleri düzey.

öncelikle düşmanlarına karşı karakter ve savaş taktiği seçin. Fare askerleri toplamak için.

orman Siege Çal Oyunu ücretsiz ve kendi orduları yükseltmeyi deneyin. Savaşa bir zafer ve conquer yeni topraklar ve bütün dünya ordularının gönderin!

ciddi savaş içinde büyük arazi orman kuşatma, ordu ve yourselft hazırlamak. Kılıçlı, mızrakçılar veya hurlers askere ve düşmanlarına karşı tüm savaşları kazanmak için çalışın. İyi takım birlikte çok güçlü bir orduya neden olabilir unutmayın. Eğer iyi bir lider olduğunuzu düşünüyorsanız, toprakları fethetmek ve Ödülleri her zafer sonunda seçmek gerekir.
Kiralık Kahramanlar icon
Işe kahramanlar suç zor müthiş bir oyun olduğunu...! Mümkün olduğunca çok sayıda kahramanlar işe sahip canavarlar yenmek gerekir. 9 Adet 15 misyonlar meydan okumak için kullanın. Başlangıç oyun geliyor ve büyük bir zaman var!

ilgili Oyunlar: işe kahramanlar suç, işe kahramanlar suç oyun, strateji oyunu, Aksiyon oyunları
Savaş fil icon
Efsanevi balta için arayışı içinde zafer için Ordu neden dünyanın en kısır savaşçılar ordularını karşı karşıya!
yönergeleri
Taşı fil - ok tuşlarını veya yön okları tıklatın. Kadroları - basın viking\/okçu düğmeleri çağırmak. Okları ateş - sol farkı fil - elephant düğmesine basın üzerinde çeşitli ok düğmelerine
Bobeedia icon
Bu güzel strateji oyununda kötü yabancı kadroları dünya formu korumalısınız. Tetikleyici parmağınızı tutun ve sadece bizim gezegen kaydedebilirsiniz unutmayın! İyi şanslar, savaşçı!
Bobeedia icon
Bu strateji oyun özellikleri mücadele:
-31 düzeyleri
-Aksiyon Dövüş bir sürü
-64 benzersiz robotlar ve yaratıklar
-robotlar\/yaratıklar oluşturmak için 10 malzeme
-malzeme üretmek için 11 yapıları

açıklaması:
dövüş oyunu nereye Bobeedia düşmanca yaratıklar mücadele robotlar ve yaratıklar bir ordu oluşturmak için gereken bir strateji. Yenmek için 31 düzeyi vardır. Daha fazla bilgi için belgili tanımlık özel öğretmen nasıl oynanır izleyin.

talimatları:
fare öğretici daha fazla bilgi için kontrol edin.
3 Savunucuları icon
Nerede düşman dalgaları ton baz yenmek için çalışacağız bu strateji savunma oyunu 3 savunucuları denetler. Farklı silah unlock ve oyunda peşin olarak yükseltme donatmak.

yönergeleri:

2 patronları bekliyor sizin için birkaç farklı düşmanları ile birlikte yolunda.Savunucuları değiş tokuş etmek için farenizi amacı ve shoot.1,2,3 kullanın.
Resort İmparatorluğu icon
Bu müthiş yönetimi oyunda amacınız inşa etmek ve büyük resort korumak olacaktır. Senin tropik cennet oluşturmaya başlayın, misafir ağırlamak ve süreç içinde biraz para.
Goliaths saltanatı icon
Goliaths artmıştır ve stickmen onları öldürmek zorunda! Bir strateji oluşturmak ve goliaths getirerek sizin stickmen kullanın.
Bir ekip işi için icon
Bir kart puzzle oyunu. Oynamak istediğiniz karakter kartını seçmek ve rakibiniz kartınız ile yaptığı bir beat dener.
Mutlu kara icon
Mutlu kara defans artı

bir labirent yabancılar durdurmak için kuleler inşa. En iyi bulmak için beş benzersiz kuleleri güçleri birleştirmek. Seçin, inşa, yükseltme ve kule oyun tahtası üzerinde satmak için fareyi kullanın.
Canavarlar TD 2 icon
Temel saldırı altında olduğunu! Çirkin canavarlar korumak ve bir canavar kıyamet kurtarmak!
Küçük savaşlar icon
İki rakip encampments birbirlerine karşı karşıya! Savaş ve bütün bir savaş kazanacak size kalmış. İyi şanslar!
Steampunk Kulesi icon
Bu muhteşem oyunda her iki yönden saldıran düşman dan tek kalan kule savunma vardır. Ne kadar uzun süre hayatta ve daha yok, büyük ve iyi kule yükseltme yapabilirsiniz. İyi şanslar!
Band Heroes icon
Bir kahraman gibi hissetmeye hazır mısınız? Yani bu oyun tam size göre. Sen Kayıp Hazine tehlikeli yolda rogues bir çetenin liderliğini vardır. Satırları düşman ilerliyor ile zorluk. İyi şanslar!
Sihirbaz başlatıcısı icon
Sihirli süpürge kullanmak için Sihirbazı öğretmek! 3 9 sihirli beceri düzeyleri her 3 farklı elemanları, istatistikler 3 türleri, 5 benzersiz dünyalar, engelleri ve epik bir diğer sihirbazlar ile bir savaş üzerinde çok! Komik oyun nasıl Sihirbazı hakkında onun karı s sihirli süpürge ve uçmayı öğrenmeye çalışıyorum Henry çaldı. Her 5 dünyanın Henry ve eşi arasında kavga sona eriyor. Ayrıca 24 başarıları vardır.

öğretim: sihirbaz ve sihirli başlatmak için farenizi kullanın. Tüm sihirli rasgele. Tüm denetimleri ama patron ile mücadele alanı düğmesi ile çoğaltılır.
Meyveli hafta icon
O 'hasat zamanı! Bahçenizde büyük sepet ile gitmek ve ağaçlardan düşen meyve yakalamak. Don 't damla daha fazla puan almak ve yeni başarılar kilidini açmak için bir şey. İyi şanslar!
Medieval Rampage icon
Köy intikamını almak için 25 dalgalar yolumuzu kesintisiz mücadele savaş. 10 Benzersiz düşman ve beş vahşi hayvan öldürmek için silah çeşitli arasından seçin.
İngiltere Rush icon
İngiltere saldırı altında tekrar olduğunu! Evinizin ordularını orklar, troller, evil sihirbazlar ve diğer düşmanlar karşı savunmak. Eğer posess savaşçılar güçlü bir cephanelik ve mages kendi ne büyük bir avantaj sağlar! Senin kule yükseltmek, yangın düşman yağmur, ek asker toplamak, Elf askerler askere. Böyle güçlü bir ordu yardımı ile bu Savaşı mutlaka kazanacak!
İmparator intikam icon
İmparator başlık için mücadele için hazır mısınız? Sonra devam edin ve herkese karşı yola yükselişi fight. De amaç, Bütün düşmanlarına ateş, altın toplamak, silah yükseltmek ve hedef almak!
Hayat bir geçit icon
Zaman geçtikçe, her zaman yeni seçenek vardır hayatta. Gıda, bilgi, eğlence, aşk, para... Seçimlerinizi kaderini belirleyecek.
Simbiyoz icon
Bitki savaşları hakkında bir komik strateji oyunu. Warplants ve güneş altında senin yer için mücadele içine tohumlar büyümek! İyi şanslar!
Gün kan   icon
Kan gündür ortaçağda bir aksiyon oyunu. Eğik çizgi ve öldürülen kaydetmeye çalıştığınız kız bir grup hakkında bir tören başlamak ve onların kötü lord beslemek için tüm kan tahliye olan şeytani bir keşiş tarafından koruyarak düşmanları bıçaklama.
GoodGame İmparatorluğu icon
GoodGame İmparatorluğu Goodgame Studios tarafından bir büyük strateji değildir. Kaleni Kur, güçlü bir ordu oluşturmak ve epik oyuncu karşı bir dinamik bir dünya haritası üzerinde oyuncu savaşlar mücadele. Düşman ezmek, arazi ve güçlü bir devleti hükümdarı yükselişi fethetmek!

Kategori: Aksiyon, Multiplayer, strateji, Roleplay, Macera, oyun erkekler için simülasyon, Orta Çağ
Solucan kara icon
Kadar gelecek, Lirium adlı bu tür bir öğe için bilim adamları güçlü imparatorluğun keşfetti. Küçük solucan tarafından yaşadığı gezegen bulunabilir. İmparatorluk, asker gezegen matkap ve solucanlar vazgeçerek değil iken, tüm Lirium emmek için asker gönderir. Davetsiz gelen gezegen savunan bir solucan olarak oynayın!
Büyük savaş icon
Yılında, Mars ve Plüton 2082 insanlar kolonize. Dünya artık müreffeh bir gezegen, ama hala güçlü bir askeri güç. Ne zaman bilim adamı bulmak uzak, doğal olarak zengin bir gezegende her gezegen 'Bluegreen Planet' adlı yeni gezegen üzerinde kontrolü için savaş askerlerini gönderir.
Astro savaşları icon
Tüm çekme up her düzeyde ilerleme ve yerçekimi yüzen parçacıkların çekmek ve onları tüm düşmanlarına karşı kullanmak için kapmak.
Mor tehdit icon
Mikroplar saldıran devam! Şimdi 'll-si olmak iki kez yabancı diğer mikroplar zeki mor mikroplar, yüz ve onlar çok yeşil dünya işgal etmeye kararlı. Bu yeni seviyelere oyun keyfini ve yabancı mikropların engellemeye çalışmak'Invasion!
Siegius icon
Roman Legion ve Galya kabileleri yolları yürümek. Sezar ve Vercing, eğer 'll kurşun, orduları arasında çeşitli arazilerde düşman ele geçirmek. Bağımsız bölümden benzersiz yetenekleri, her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. İlerledikçe, bulabileceğiniz büyü 'll yıkıcı saldırılar savaş açığa olduğunu. Geri dönüş yolunda önünde size yalan zafer yoktur!
Lanetli hazine icon
Lanetli hazine seviye paketi

--dan varlık kaypak-şut takip içinde senin mücevher korumak için inşa saldırı kuleleri kule vurmak savunma oyunu.
Küp Tower icon
Türkiye yabancı ordular, toprak işgal etti. Görüşmek istemiyorum. Tam köleleştirme onların önemli görevdir. Onlar ışık hızı ile yeni ülkeleri istila önce kimse var hiç bilinmeyen teknolojileri kullanarak gördüm. Ellerinde son askeri gelişmeler - ölümcül taret ve bomba gibi tüm gezegene Amerika askeri güçleri vardır. Sen-si olmak-e hiç yandı kente Avrupa ve karlı Sibirya çayırlar yönden hat tutulacağı. Yabancılar dünyanızı korumak için tüm kaynakları kullanın.
Orman kuşatma icon
Ormanlarda, Gizemler ve tehlikelerle dolu. Düşman birlikleri, yakından bulunduğu şehri boşaltmak için senin görevin tamamlanmasını engeller vardır. Kendi ordu yaratmak, yenilgi düşman askerleri, masum insanları korumak ve VIP kaydedin. Daha güçlü olmak için yükseltmeleri satın alın!
Tema otel icon
Sadece bana bir otel Müdürü olmak için rüya olduğunu söylediler? Şimdi böyle bir olasılık var! Kendi otel inşa, personel işe, müşterilerine hizmet ve otel için yükseltmeleri satın. O minnettar ve memnun müşteriler yerinizi bırakın bakın!
İngiltere Rush icon
Türkiye yine saldırı altında olduğunu! Ev ordularını orklar, troller, kötü sihirbazlar ve diğer düşmanla karşı savunmak. Eğer posess savaşçı güçlü bir cephanelik ve mages kendi ne size büyük bir avantaj sağlar! Terfi ettirmek senin kule, yangın düşman yağmur, ek asker toplamak, Elf asker işe. Böyle güçlü bir ordu sayesinde bu Savaşı mutlaka kazanacak!
Neo devre icon
Neo devre bir bağımlılık strateji oyunudur. Tüm bağlayıcılar-maviye çevirmek etmektir. Tıklatın ve bir mavi CPU'su tarafından bir saldırı başlatmak için başka bir düğüm sürükleyin. Rakip olacak ve onlar sizi yenmek çalışacağız! Yani beyin ve düşünme yetenekleri üzerinde geçiş ve zafer sizin olacak!
Garaj Tycoon icon
Arkadaşınız kendi hizmet merkezi var. Ama yalnız çalıştırmak kolay değil. Onun müşterilerine hizmet yardım'otomobil ve para kazanmak. Al yükseltmeleri ve hizmet geliştirmek!
Uygarlık Savaşları icon
Eğer şanslı bir şans kendi medeniyet inşa var iyi bir Vali var! Ordu kurmak ve basit eşlemeyi aşağıdaki dünyayı fethetmek. Düşmanlarına saldırmak ve onların binaları alır. Farklı öğeleri toplamak ve sizin beceri ve silah yükseltmek unutmayın!
Savaş Arena icon
Bu bir askeri üs komutanı olan strateji oyunudur. Fabrika ve birimleri üretmek için binalar oluşturun. Senin kuvvetleri büyük düşman saldırı ve zengin doğal kaynaklar alanı fethetmek!
Ordularını ordularını icon
Bu büyüleyici bir oyun kule savunma tarz taze yeni fikirler sunar. Senin camlama klik-önce her düzeyi yükseltilebilir tuzak büyük bir seçim ile özelleştirme, büyü ve birimler. Okçu, mages, savaşçılar ve farklı karmaşık tuzak düşman ordularını öldürmek için kullanın!
Koloni savunma icon
Koloni savunma

birçok yıl insanlar-si olmak be seyir için başka bir gezegende yaşamak için. Sonunda, onlar 've böyle bir yerde bulundu. Ama burada yalnız olmadığını bir sorundur. Yabancılar mücadele ve gezegen düzeyi düzey sonra fethetmek!
Kurumsal savaşları icon
İki büyük şirketler onlar ölünce kim enerji üretmek geçen uzaylı yaratıklar için mücadele edecek! Bir şirket, değerli yaratıklar nüfusu korumak çalışır. Diğeri ele geçirmek çalışıyor! İzin 's görmek kim-ecek kazanmak!
Haydut zindan icon
Türkiye her yönden şeytani yaratıklar her türlü tarafından saldırıya ediliyor! Burası, bir kahraman kurtarmaya gelir yok olacak! Kahramanınız seçin ve kötü yaratıklar, yükseltme ile mücadele güçlerini ve hatta daha güçlü hale!
Cüceler kuşatma altında icon
Çalışkan işçiler kendi mayın kötü yaratıklar korumak yardım! Savunma kuleleri, Kiralık archmen ve diğer savaşçılar, para kazanmak ve kendi hazinelerini kurtarmak için silah yükseltme! İyi şanslar!
Mars komando icon
Dünyadaki su kaynakları tükenmiş ve tatlı su Mars tek kaynağıdır! Ama yerli halkın ne paylaşmak istemiyor ve şimdi orada bir savaş! Düşmanları yenmek, eve sinek ve misyon tamamlandı!
Çağırma icon
Sen kötü bir büyücü, sıradan insanların size karşı artırdı! Zombiler ve diğer karanlık yaratıklar korumak için toplamak! Onların yardımı olmadan savaş kaybedersiniz. İyi şanslar!
Kale komutanı icon
Ve arazi Davana batıyor, Kral öldü ve varisi olduğun gibi senin görevin yeni toprakları ele geçirmek bulmak için şimdi! LEED, Ordu düşman kale ve tek tek kazanmak için! Bir ihtiyaç varsa, sihirli büyü cast!
Meyve Inc icon
Brooke s büyükanneleri, emekli ve onu küçük çiftlik yönetmek için Brooke çağırdı. Bu bir kız ve onun ömür boyu rüya gerçeğe yapmak için mükemmel bir fırsat için büyük bir fırsattır! Ona meyve Inc. başarılı bir şirkette meyve çiftlik haline yardım! İyi şanslar ve eğlenin!
Hotel Baron icon
Kendi otel inşa, yönetmek ve personel işe, binayı yükseltmek, zemin ve Odalar, Bahçe süslemeleri, havuzları oluşturmak, fiyatlandırmasını ayarlamak ve hizmetleri geliştirmek! Beş almak amacıyla, müşteri memnuniyeti için en iyi star rating!
Böcek istilası icon
Kısır hatalar her yerde var! Onlar her şey yeşil yeryüzünde yok etmeye çalışın! Planlarını hayata üzerinden olursunuz! Sihirli Bitkiler savunmak ve öldürmek tüm yapımı-hata!
Üç kule savunma icon
Bu benzersiz oyun sizin görev mümkün olduğunca için temel müdafaa etmektir. Savunma kuleleri, stratejik saldırı düşman birimleri ızgara üzerine yerleştirin. Pes etmeyin! Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın!
Teknoloji ve büyü icon
Kötü robotlar Sihirbazı 's konak! yine saldırı Ona düşman ateş yardım! Saldırı, büyü büyü döküm ve bu savaşı kazanmak sihirbazın bir av seçin! Hızlı, bir sürü kötü yaratıklar yok!
Uçan aya icon
Senin el yapımı roket göğe başlatmak ve Monn için uç! Yolda senin füze için yükseltmeleri satın almak için para toplamak ve blimps, balonlar ve UFO ile çarpışması kaçının, onlar Uçağınızı zarar verir!
Yıldız temel savunma icon
Yıldızını temel yol boyunca savunma kuleleri inşa! Onları öldürmek, kuleleri yükseltme ve para kazanmak düşman geçiş izin vermeyin! Pozisyonlarınız pekiştirmek ve yıldız Bankası tasarruf edin!
Kargo Gönderi icon
Kargo Gönderi: New York

büyük ve harika bir şehir için bekler! Ürünler ile kamyon yük ve mal noktası a noktası b teslim işçiler evler inşa! Sürüş sırasında kentin güzelliği zevk unutmayın!
Özgürlük icon
Gemi, bir adadan diğerine farklı hedefleri ile gönderin. Koloniler, maden, kuleleri ve tersaneler vardır. Hedef seçin ve yolculuk keyfini çıkarın!
Kale yakalama icon
Komşuları, sinirlerinizi mi? Daha kendi kaleleri tek tek almak! Hatta güçlü bir Fatih olabilmek için asker ve kale yükseltmek için altın kazanın!
Tortuga savunma icon
Kaptan günlük ve ekibine ellerine Davy Jones aldı'soyunma ama bazı açgözlü İspanyollar istiyorum da Hazine ve şimdi cesur ekibimiz pis onların paws almak için, cesur kaptan tarafından liderliğindeki denizde bir savaş olacak, onların kuyruk olduğunu. Hazine savun! Yere dikkatle onları yavaşlatmak için düşman tekneler yolundaki dalgalar. Öldürme düşman bir tekne onun değerli kargo damla yapacak. O hızlı önce lavabo toplamak!
Böcek saldırısı icon
Ana eylem bir normal yemek masası üzerinde ayarlanır. Ana karakter s hayal gücü, düşman böcek sürüleri ile fantastik savaş tablosu dönüşüyor. Bu aile akşam yemeğinden sonra sağ olur...


1
2
3
4