Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Demirci
Güzel bir aksiyon ve macera oyunu.
Bukalemun Castle
Adı Thrashwoode, kale bukalemun yaşamış, bir kez o onun zulüm için biliniyordu. Ayrıca o onun karanlık sarayda bir rehin olarak Prenses tuttu! O kimse onu ama bir gün kırmızı yabancı kurtarmaya geldi kaydetmek için olsa! Karanlık saymak yenmek ve prensesi kurtarmak için yardım!
Vampir kaçan
Emily'nın en büyük aşk hayal kırıklığı anları bir sürü getiriyor.
bir romantik gece o kurdu onun erkek arkadaşı bir vampir olduğunu. O sonra
boynuna, ısırıkları o çok bir vampir oldu. O ondan kaçmaya karar
ve vampir lanet kıracak bir çare bulmak istiyor. Eğer sen
ona yardım etmek istiyorum, her sahnede gizli öğeleri aramak gerekir.

denetimleri: öğeler tıklayın farenin sol düğmesini kullanın
ekran. Her düzey olduğundan yapabilirsiniz kadar hızlı öğeleri bulmaya
sınırlı zaman. -Dibi takdirde sen lüzum yardım etmek, oyun ipucu sistemi kullanın.
Kırmızı kaçış
Komünist ilçe onlar her yerde vardır! Komsomol üye, bir sportswoman ve sadece sıradan bir Rus kız Nadya esape için bu kırmızı cehennemden istiyor! Kanlı ölüm makinesi debriyajlar bir şehri çatıların üzerinde çalıştırmak ve Komünist liderler hayaletleri yok kız yardım!
Hızlı Görevler
Keşfetmek dünya, savaş ordularını canavarlar, ejderha öldürmek ve Prenses kurtarma … 5 dakika içinde!
Casus Kaçıyor
Casus evde kalmış durumda, hem bulmacayı çözmeli hem de evden kaçmanın yolunu bulmalı


 

Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
4
Moon Kahraman icon
Ayo Kahraman platform bulmaca oyunu. Yaşamın kaynağı olan küre çalıntı... Kral Ayo küre bulmak için atar. Kahraman Ayo onu sihirli küre dönmek için bulmak zorunda! Ok tuşlarını kullanarak kahramanı kontrol etmek için kullanın. Engelleri ve düşmanları önlemek! Ayo Kahraman harika bir macera oyunu, toplam 26 farklı karmaşıklık seviyeleri

Talimatları

Kullanım ok tuşları kontrol kahraman
Anahtar ve Kalkan icon
Anahtar ve Kalkan macera platform oyunu. Anahtar ve Kalkan yeni HTML5 macera oyunu. Tembel bir koruyucu melek metal kafesinden seni yayımladı. Gez ada kullanacağınız anahtar ve Kalkan, verilen oldum ve tüm arkadaşların kilidini.
Talimatları

oklar Sol/Sağ taşımak için Kullanın. Z atlamak için X Kalkan donatmak için
Gumball macera icon
Gumball macera büyük macera platform oyunudur. Kış burada ve sakız ve darwin bazı eğlenceli hale getirmek için gidiyor. Sakız ve Darwin'in tüm öğeleri toplamak ve deniz ve geçmiş tüm 20 seviyeleri masaya koymak yardımcı olur. Darwin kullanımı kontrol etmek için okları, sakız için WASD tuşlarını kullanın. İyi şanslar!!!
Oyuncaklar gizli alfabe. icon
Alfabenin bütün harfleri bulabilir misin? Yüksek bir puan harfleri bularak daha hızlı almak.
Twin Cat Warrior 2 icon
Klasik iki oyuncu oyun çift kedi savaşçı sonunda ikinci nesil başlattı.Grafik gümüş buz Mağarası için gelen yeşil orman sahne oyunu çok belli ki, geliştirdi, çok güzel gibi görünüyor ve dinamik kar tanesi ve kurbağa yapar tüm macera sahne daha canlı 。 sen-ecek bulmak cidden bakarsanız, hatta hayvanlar arka planda donmuş aşağı yukarı yüzer.Oyunun paly aynı önceki gibi budur ama seviye tasarımı daha zeki ve daha fazla mekanizma ve öğeler eklenir gibi top 、 spin buz vs.Bu oyun zorluk arttıkça, eğlenmek yapar!

yönergeleri

No sağlanan yönergeleri
Odak icon
Seni yakaladım. Seni bulmak güç kullanarak kaçmak!

yönergeleri

sol\/sağ - - Jump aşağı - yukarı çalıştırmak yoluyla platformları A ördek - odak
Katili yakalamak icon
Dedektif olarak bile en karmaşık cinayet durumlarda çözmek zorunda. Bu muhteşem oyunda sürücü ve park, harika bir hikaye ilgi çekici, şüpheliler için konuşuyor, ipuçlarını bulmak ve birçok zorlu mini oyunlar oyun üç yoğun durumlarda çözmek gerekir. Bombaları sökmek, ağaçları kesti, kilitler kırmak, araçların içine break, belgeler üzerinden bakmak ve cinayet silahını analiz etmek gerekir. Her şey çok eğlenceli bir oyun! Enjoy The Killer yakalamak oynuyor!
Göz kulak ol icon
Küçük bir iyilik için sorulan bir arkadaş onun için göz sunun. Lütfen bu bazı eyaletlerde yasal olmayabilir ama söylemeyiz Eğer değil:) çok soru sorma. Yani, arkadaşın yardım eder ve gözün onun için teslim??? Gözlerinin ışığa düşmesine izin olmadan taşımak çalışırken bir eğlenceli ve harika mekaniği ile benzersiz bir oyun oynamak.
Harry maceralarını icon
Kılavuzu Harry 30 seviyeleri ile fare. Pervane uçmak izin için farenin sol tuşuna basarak kullanın. En hızlı zaman göndermek için peyniri 3 adet bütün toplayın. Balon pop olabilir keskin engelleri için dikkat et. Güzel karikatür tarzı grafikleri ve 30 düzeyleri zorlu.

denetimleri:
pervane kullanmak için sol fare düğmesini tıklatın.
Mutlu tetik icon
Doğru kakaları ateş ve seviyesini tamamlamak için 3 yıldız olsun. Eğlenceli bir beceri tabanlı oyun hangi okumak ve düşünmek zorunda. Bkz: İpuçları bilmek hangi bir vurmak için işaretler.

denetimleri:
fare amacı ve ateş.
Flappy kuş icon
Flappy kuş
Etiketler

macera oyunları uçan Oyunlar doğruluk oyunları

açıklaması

hit oyun Flappy kuş herkes biliyor. Şimdi sen-ebilmek oyun online versiyonu! Bu delicesine zor uçan oyuna nereye Mario sytle borular ile 8 bit kuş önlemek takılıyorum. Boşlukları arasındaki borularda yoluyla almak emin taşımak için tıklatın. Kaç tane alabilirim? Flappy kuş şampiyon olacak mı?

yönergeleri

boşluk çubuğuna dokunun.
Mumya Busters icon
Mumyalar tamamen ölü henüz değildir gibi görünüyor... Onları öldürecek görevdir. Eğlenceli bir oyun bulmaca oyunudur aklını kullan ve mumyalar kullanarak ok tuşları ve 1-2-3 kendi acı sonu rehberlik için önceden plan yapmak zorunda tuşları, oyun içinde açıklandığı gibi. komik bir bulmaca 25 seviyeleri.

yönergeleri

oyunu
Nicolas Adventure icon
Nicolas Adventure
Açıklama: Nicola'nın maceradır serin shooing bir macera oyunu. Nicola, cesur bir kızdır. Şimdi o canavarlar öldürmek için bir macera alıyor. Tüm sıkıntılara gitmesine yardım edelim!
oynamak için talimat: WASDJK.
Kırmızı karşılamak yeşil icon

Açıklama: kırmızı yeşil tanışın yeni bir yenilikçi bulmaca oyunudur. Birçok kez düşünmek gerekebilir bir oyundur. Eğer kırmızı yeşil ama tüm para toplama olmadan başarısız olur.
kontroller: ok anahtar-e kırmızı blokları; Tüm paraları toplamak ve yeşil taşları bulmak! Hareket adımlar ve saat toplam puan için önemlidir!
Carmen Kuaför Salonu icon
Çünkü o onu açıyor Carmen için büyük bir gün bugündür
Yeni Kuaför Salonu. Carmen yüzden müşteriler dışarıda bekliyor
kısa sürede bu karmaşa ortalığı temizlemek. Onu bitirmek için yardım
temizlik. Başlamak için listelenen öğelerden iyi bakın gerekir.
ve onları sahnelerde arama deneyin.

denetimleri: öğeleri tıklatmak için fareyi kullanın.
Onunla çalıştırın icon
Koşmak ile bu hoş geldiniz, arkadaşlarınız veya aileniz için bir savaş
kim en iyi dondurma becerileri kapış bakalım. Başka bir aile ile oynamak
üyesi veya arkadaş kim gerçekten en iyi dondurma şampiyonu olduğunu görmek için!
Oh; Ben miydim? Dondurma koniler olarak oynayın!
yönergeleri: AWD 1 oyuncu ok tuşları oyuncu 2
Road Trip icon
Büyük bir macera için hazır olun. Bu oyun-ecek almak sen
içine çok farklı yerde. Bazı dağ ziyaret edecek
ilginç tarihi yerler; bir otel odasında uyku; tanıyın
eski bina ve evleri gezi bitirmek için ihtiyacınız olacak tüm bulmak
gizli öğeleri alt tarafında listelenir.

denetimleri: öğeleri tıklatmak için fareyi kullanın.
Gizli Nesneler icon
Bu derin sular içeri Dalma ve okyanus yatağa yerleşmiş denizatı yakalamak için tüm genişliği keşfetmek. 25 Tanesini var ve sadece bir dakikalığına senin oksijen çalışıyor. Peki, ne kadar hızlı?

öğretim: okyanus yatakta yan oklarla hareket. Gizli denizatı üzerinde tıklatın ve onları tüm içinde bir dakika olsun. Yanlış tıklama yasak ve negatif puan ile cezalandırılır.
Golem icon
İnsan yan keşfetmek için takip üzerinde sihirli bir Golem hikayesi unravel.
kontrolleri - fare etkileşim.
anahtar kelimeler - Golem | Macera | Prag | Folklor | Point 'n tıklayın
türleri - Point 'n tıklayın oyunlar, macera oyunları
Çalıntı Kristaller icon
Belediye Başkanı Adorith, baban, karanlık bir sırrı vardır ama tehlike geldi ve şimdi bunun için az zaman bir canavar için gece kasabanın kristalleri çaldı ve kasabanın güvenliğini sağlamak için onları kurtarmanız gerekir.


talimatları:
taşımak için ok tuşlarını kullanın
Kullanım WSAD işleme
Bilgelerin Kulesi icon
Tren ve kendinizi bilgelerin kule kanıtlamak için mücadele olarak 100'den fazla kölelerinin toplamak.
Kanalizasyondan Kaçış icon
Küçük hamster kanalizasyon escape ve onu mümkün olduğunca yüksek olarak almak yardım. don t unutmak-e doğru güç-up ve ikramiye toplamak!

kanalizasyon Escape kanalizasyon escape şirin hamster yardım gerektiğinde bir oyun olduğunu. Onlar radyoaktif yemek yedik hamster açgözlü bir grubuz. Bir kaza? Yeni istihbarat ve Gelişmiş Laboratuar ile silahlı, onlar doğru dış mekan aramaya başlamak. Ne yukarıda, yalan ortaya bu son deneme sonra!

yönergeleri
Kenny havada tutmak için farenizi kullanın.

kanalizasyon kaçış bir aksiyon oyunudur. küçük hamster kaçış kanalizasyon yardımcı olur ve onu içinde belgili tanımlık gök olabildiğince yüksek olarak almak için hedef 's. hamster başlattıktan sonra daha yüksek hemen çıkma için tıklatın. üzerlerine tıklayarak veya onları ile senin hamster dokunmadan ikramiye ve güç ups toplamak. m-müzik s-ses fx q-quit

havalı ücretsiz kanalizasyon escape oyun herkes için! Online kanalizasyon kaçış oyunları ve çok daha fazlası! Bu eğlenceli bir oyun oynamak için burayı tıklayın.

girlsplay.com, mevcut en dinamik Web sitesi kanalizasyon escape oynamak için seçtiğiniz memnunuz. Kanalizasyon kaçış oyunu gibi Eğer oy vermesini unutmayın ve bu şekilde sadece en iyi oyunlar giriş sayfasının seçilmesi ile yardımcı olacaktır. Kanalizasyon kaçış olan oyuncuların en yaygın arama sorguları ile ilişkili aşağıdaki kelimeler: macera.

kanalizasyon kaçış olduğunu gamesheep gelen komik ve güzel bir oyun. bir hamster bir çaba onu kanalizasyon kaçış mümkün olduğunca yüksek olarak sıçrama gerekir. çok saçma.

oynamak ücretsiz kanalizasyon kaçış oyunları şimdi! ona başlatılması sonra onu tekrar tekrar onu yukarı ve yukarı sıçrama için tıklatarak küçük fare çıkış kanalizasyon yardımcı.


kanalizasyon kaçış olduğunu plonga.com Play ücretsiz oynamak için bir online reaksiyonu oyunu. Kanalizasyon escape oynamak ziyaretçilerin % 100'ü sever ve 134 kere şimdi oynanır. daha fazla ücretsiz online tepki oyunlar oynamak istiyorsanız bizim beceri oyunları bölümüne gidiniz!


Şekerli Ev icon
Bu ilahi tatlı emin aç olduğunu, ama onu gerçekten kötü rakibi onu yummy muamelesi hepiniz çalacak?

ekmek bir sürü ve hangi melek seni eat.can için istiyor çerezleri burada, onu bazı yiyecek almak yardım? küçük melek çerez yemek istiyor, ama önce şeytan melek çerez yemek o senin help.trigger mekanizmaları doğru zamanda, doğru sırayla ihtiyacı var! Size yardımcı olmak için her bir mekanizma ipuçları vardır.
Papa louie 2 icon
Papa louie 2. mutasyona uğramış hamburger ve sebzeler çökertilmesi ile orada kafesleri rehine serbest. sikke ve ikramiye güçlerini yükseltmek için yol boyunca almak.

Çavuş ve radley madish tüm müşterilerinizin bu uzun zamandır papa devam filmi için beklenen kaçırdı louie: ne zaman pizzas attack! Marty ve rita olacak seyahat papa louie ve bulmak diğer tuzak yolculuğa yardımcı olacak yol boyunca müşterilerine kurtarmaya munchmore arazi için! sen kurtarmak her müşterinin benzersiz silah ve variety arayışında yardımcı olabilir özel beceri ile yeni bir oynanabilir karakter olur. Müşterilerinizin beceri zorluklar arasında çoklu dünyalar tamamlamak için kullanın ve vahşi radley madish yenmek için yolda bütün 28 oynanabilir karakter kilidini!

burger saygısız ikilisi olan daha büyük papa için geri louie 2! Marty ve rita'nın olağan iş günü burgeria adlı bir kabusa garip portal papa'nın burgeria'de görüntülendiğinde. belirli doom müşterilerden kurtarma ve senin yolunda duruyor herhangi bir burger yenmek yardımcı!
Ateş Oğlan ve Yağmur Kız icon
FireBoy ve her düzeyde hızlı bir şekilde bu bulmaca ile oyun almak Watergirl yardımcı olur. Teleport kristal kullanın ve bonus puan için taşlar toplamak. Su su birikintileri, Watergirl ateş çukurları uzakta dışarı FireBoy tutmak ve her ikisi de yeşil sümük nefret hatırlıyorum emin olun.

AWSD hareket Watergirl =
okları hareket Fireboy =

iki karakter aynı anda çalışabilir? Bu çift elmas toplarken çıkmak için olsun. Doğal olarak, giderek daha kolay yapacağız özel yetenekleri vardır.

FireBoy yardımcı olmak ve bu yeni macera WaterGirl! Her iki karakter platformer bulmaca çözmek için aynı anda kontrol!

bizim tatlı karakter fireboy ve watergirl yeni macera hoş geldiniz. Oyun önemli bulmacalar kapı olduğundan oyun adı kapı tapınağıdır. Beyaz kapı açın diğer beyaz kapı, siyah kapı diğer siyah kapı. Düşünmek ve sonra bitirmek ulaşmak için kapıları kullanın. Oyunlar fireboy ve watergirl oynanırsa bkz: bulmacalar zaman, sen değil sürpriz yapmak. Ama yeni bir oyuncu iseniz size oynamayı zorlanmak. Racecourses karışımı gibi görünüyor ama çok akıcı ve eğlenceli. Eğer tüm eski mekanizmaları ve yeni mekanizmaları birlikte kullanın. Yeşil havuzu fireboy ve watergirl ölümlü dokunmayın. Yön tuşları ve wasd denetlemek için kullanın. Bu çok olduğunu iyi oyun, başlangıç oyun gelmek ve tüm bulmaca çözmek!

Fireboy ve Watergirl labirent gezinin ve çıkar giderken tüm elmasları toplamak için klavyeyi kullanın. A, W, D tuşları Watergirl ve ok tuşlarını Fireboy taşır. Ateş ve su birlikte kullanılamaz çünkü Fireboy izin vermemeye mutlaka su göller gidin ve yangın göller gitmek Watergirl izin vermeyin... Ve iki siyah göl dışında tutun.

FireBoy yardımcı olmak ve bu yeni macera WaterGirl! Her iki karakter platformer bulmaca çözmek için aynı anda kontrol! Karlı yamaçları ve buz ile slayt Fireboy tırmanmaya WaterGirl kullanın. Dondurma ve su erime, düğmeler ve platformları hareket, kutuları itin ve topları roll için kollarını harekete geçirmek için ışık ışınları doğrudan, tüm elmasları toplamak ve onun kapı her karakter olsun!
Gizemli Tuğlalar icon
Gizem tuğla Oda başka bir nokta ve oda kaçış oyun flash512'ı tıklatın. öğeleri bulma ve çözme bulmacalar Oda kaçmayı deneyin. iyi şanslar ve eğlenin!

gizem tuğla oda kaçış olduğunu gamekb.com.You tarafından yeni bir oda kaçış bulmaca oyunu bir garip gizem kırmızı tuğla duvar odanın içinde kilitli konum ve onları kaçmak için bazı bulmacalar çözmek için kombinasyon için bazı gizli nesneleri bulmak zorundadır.

bir garip gizem kırmızı tuğla duvar odanın içinde kilitli konum ve onları kaçmak için bazı bulmacalar çözmek için kombinasyon için bazı gizli nesneleri bulmak zorundadır.
Angie Ormanı icon
Angie her seviyede çıkmak için yardım hedefidir. Sen-ecek görmek bir kapı ve kapı açmak için tuşları bulmalıyız. Angie macera oyunu olan bir izometrik 3d platform oyunu ve her kademede Angie yeni maceralar bulabilirsiniz. Angie Quest Oyun ücretsizdir ve bu şaşırtıcı platformu oynarken gerçek eğlenceli almak ve oyunu. İyi eğlenceler Angie macera oyunu.
Salyangoz Bob icon
Salyangoz Bob sevimli bir karakterdir ve burada salyangoz Bob uzay oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Salyangoz Bob Laboratuvarı alana kadar uyku modundan çıkarma olduğunu. O bu laboratuvar kaçmak çalışacağız. Orada ilginç bir oyun mekaniği boşluk tuşuna basarak ağırlık kontrol edebilirsiniz. Boşluk tuşu yerçekimi değiştirdi ve salyangoz Bob serbest bırakıldığında vardır hareket yukarı veya aşağı yerçekimi yön. Salyangoz Bob alanı bir platform tabanlı oyun ve oyun ve kolayca skor çok düzeyi vardır. Asıl amacı görevleri tamamlamak ve kapı çıkmaya devam etmektir.
Eski Hazineler icon
Eski kaleler hazineleri müthiş düzeyleri ile yeni bir macera oyunudur. Sen onu hazineyi bulmak için yardım etmelisin. Yani, Hazine bulmak en iyi olmak. Cesur Macera arayan, gizemli underground araştırıyor eski kale dalış sihirli atmosfer ve hazine bulma yardımcı olur. Tüm en iyi!
Mario ve Tarzan icon
Mario Tarzan karşı savaşır! Mario Tarzan yenmek için yardım. Tarzan ateş ve seviyede bitirmek. Tüm 20 seviyeleri bitirmek ve Tarzan yenmek deneyin! Başarı!
PSY Beyefendi icon
Şimdi PSY beyefendi istediği bir şey için dönüştürebilirsiniz!

yönergeleri:

atlamak için yükseltme
Yerçekimi Adam icon
Yerçekimi arkadaşınız, sonuna ulaşmak için yardımcı olsun!
Gölgeler ile dans icon
Eğer yeteneklerinizi geliştirmek için çalışırken bir hırsız vardır. Eğer üzerinde tehlike, risk ve kodları değerli ürünler çelik için gelmelidir. Tehlike ve güvenlik seviyesini artırma yoluyla inin. Başarı için Your ödül büyük, ama sen-ebilmek yapmak o?

yönergeleri

çalıştırmak ve tehlikeleri önlemek ve tuşların kilidini açmak için atlamak için ok tuşlarını kullanın
Ayı kadar uyanmak icon
Ayı kardeş biri yakalandı ve hipnotize! Diğer tüm yıldız toplamak ve kardeşi kadar sonrasında birçok zorlukla geçmesi gerekiyor!
kontroller: ok tuşları oynamak için.
Türkiye, altın icon
1989 Prince of Persia Jordan Mechner tarafından hatırlıyor musun? Bu efsanevi oyun versiyonudur! Bir tehlikeli zindan ölümcül tuzakları dolu gitmek için cesur bir keşfe çıkmak yardım!
Eşek kong icon
Eşek Kong Princess Peach yakalandı! Mario ve onu kaydetmek tırmanmak için kalmış! Klasik Mario Dogalgaz Donkey Kong budur

denetimleri: taşımak için arrowkeys kullanım
atlamak için z tuşuna basın
basın (yalnızca gücüyle) ateş etmek X
Vampir kaçan icon
Emily'nın en büyük aşk hayal kırıklığı anları bir sürü getiriyor.
bir romantik gece o kurdu onun erkek arkadaşı bir vampir olduğunu. O sonra
boynuna, ısırıkları o çok bir vampir oldu. O ondan kaçmaya karar
ve vampir lanet kıracak bir çare bulmak istiyor. Eğer sen
ona yardım etmek istiyorum, her sahnede gizli öğeleri aramak gerekir.

denetimleri: öğeler tıklayın farenin sol düğmesini kullanın
ekran. Her düzey olduğundan yapabilirsiniz kadar hızlı öğeleri bulmaya
sınırlı zaman. -Dibi takdirde sen lüzum yardım etmek, oyun ipucu sistemi kullanın.
Kaplan vs canavar  icon
Uzaylı uzay toprak işgal etmiştir. Earth savunmak için Tiger tüm uzaylı canavarlar yok etmek gerekir!
öğretim: alan başlatmak için; Hareket için ok tuşları; Fare ateş.
Altın Sikke slayt icon
Hoş keçi fells kaykay aşık. Kısa sürede tüm altın paralar toplanırken slayt!
oynamak için öğretim: ok tuşları.
Gıda ateş icon
Aç hayvan besleme ve insanlar bu awesome Fizik bulmaca oyunu dayalı! Bu addicting oyun 24 zorlu seviyeleri ile ateş. Tıklayın ve topu üzerinde sürükleyin, bırakın ve gıda hayvanlar & insan ateş ağız için farenizi kullanın. Küçük kızlar görünüşe göre örümcekler yiyecek gibi değil, çünkü gıda nedir, görmek için bakmak emin olun!
Bomba Harp icon
Bomba imha tüm düşmanları, tanklar ve kuleleri yerleştirin. Player çeşitli ödüller ve sahne ağaçlar kadar üfleme sonra alabilirsiniz.
öğretim: WASD \/ ok tuşları hareketi; kontrol etmek J\/1 mayın yerleştirmek için. Alacağınız farklı sahne en iyi şekilde yapmak.
Kolobok icon
Kolobok şekil 20 zorlu bir devrimci platformer hangi sen-ebilmek sıçramak değil düzeyleri. Rulo, sinek, dondurma ve her düzeyde çıkmak ulaşmak için Kolobok yazın. Özel yeteneklerini almak için farklı mantar yemek. Yeni oyun mekaniği zevk ve olabildiğince çabuk her seviyede tamamlamak. OK veya WASD tuşlarını kullanarak oynayın.

talimatları:
OK veya WASD tuşları. Oyunda talimatlara bakın
OPPA Harlem Shake Çalıştır icon
Harlem Shake stiliyle çalıştırmak oppa Koş!
Süper Naruto atlama icon
Mümkün olduğunca yüksek atlama Naruto yardımcı olacak, kendinize sorun!
öğretim: oynamak için fare.
Ninja Gölge icon
Ninja Gölge ilginç bir bulmaca platformer oyun olduğunu. Oyuncular Akane, bir kötü samuray klan huzurlu onu köyünden açmak çalışırken bir çırak ninja rolünü oynayacak.
Proxy  icon
Bayan vekil tarafından bir yabancı dünya serüveni vizyonudur. O farklı bağlı dünya insan lar vizyon kullanmayı mümkün olan gözler o kullanın. İnsanlar için bakmak ve onu her düzeyinde gerekli öğeyi bulmak için yardımcı olmak için gözlerini kullanın.
Kaçış dağ icon
Ne zaman motor kuş grev tutuştu, özel uçak ile seyahat edildi. Eğer 've hayatta kalmak için karlı dağ acil iniş yaptı, ama orada değil gibi görünüyor' t kimse gerçekten yardımcı olacak. Eğer güvenli bir şekilde kaçış için bir yol bulabilir miyim?
Polar Bob icon
Basit bir başlatmak ve jump oyunu, play Polar Bob ay prensesi kurtarmak için çalışıyor.
Donkey Kong icon
Donkey Kong Princess Peach yakalandı! O 'Mario yukarı ve onu kurtarmak için s! Klasik Mario Dogalgaz Donkey Kong budur

denetimleri: taşımak için arrowkeys kullanım
Uçan kivi icon
Yeni Zelanda, ana karakter kivi, kim kadar bir şey ile oynadığı macera başlar.O 'o ile birlikte diğer kuş uçabilir uçan bir araç üzerinde çalışan s.Oynamak gibi daha fazla mesafeler seyahat edebilir bu yüzden yükseltmeleri, bomba ve malzeme kazanacağım.
asıl amacı 5 k m.Sound için kolaylaştırmak için olacak? Güven bana bunu yaparsın 't...
ve ne zaman sen yapmak bu 5 k, oyun değil 't son...Sen-ecek almak a yeni seçme hakkı, hayatta kalma modu kilidi olacak.Ve burada nerede başlar asıl eğlence.
Gemollection icon
Herkes hazine seviyor! Gemollection içinde amacınız klasik bir korsan gibi hazine sandıkları mücevher toplamaktır. Biri bu gerçekten eğlenceli sizin ve arkadaşlarınızın tutacak Oyunlar saatlerce bilgisayara bağladım. Bir düzey yenerek, o sadece bir duygu daha sürekli olsun.

öğretim: tıklayın bir zincir kesmek için.

kullanım düzeyini yeniden başlatmak için R.
Bay Runner 2 icon
Bay Runner 2 hakkında en iyi hız seviyeleriyle patlatma, momentum inşa ve akış tutmak bir sert çekirdekli hızlı tempolu platformer vardır.
Kırmızı kaçış icon
Komünist ilçe onlar her yerde vardır! Komsomol üye, bir sportswoman ve sadece sıradan bir Rus kız Nadya esape için bu kırmızı cehennemden istiyor! Kanlı ölüm makinesi debriyajlar bir şehri çatıların üzerinde çalıştırmak ve Komünist liderler hayaletleri yok kız yardım!
Beemo Blitz icon
Koymak Fihn ve Jake buz Kral 's gizli kasetleri Beemo içinde! Kral geri istiyor ve Beemo almak için ne gerekiyorsa yapacağız! Ice Queen uzakta çalıştırın. Bir ihtiyaç varsa Beemo taşıyan kahramanları geçin!
Zaman geçecek icon
Bu şaşırtıcı platform oyunu kim yanlışlıkla onun ilk kez seyahat sırasında çöktü bir zaman makinesi inşa etmiştir yağ dahi için oynuyorlar. Şimdi yeniden inşa ve zaman geri dönmek için tüm ayrıntıları toplamak gerekir. İyi şanslar!
Turbo çocuklar icon
Hızlı ve yüksek atlama mı? Daha sonra bu yarış yarışmaya katılın! Hızlı koşmak, abysses atlamak ve bitirmek için ilk gelen. Atlama, o iki kez çift atlamak için basın için X tuşuna basın! Pistin dışına düşmemesi
Kurtarma panik icon
Bir pahalı formül yarış araba kilitleniyor sonra görevinizi geri onarım faturası kazanmaktır. 'Profesyonel' bir yarışçı olarak o bir ambulans şoförü olarak işe o kadar da zor değildi. Oldukça garip bir kaza vardı tüm kasaba vatandaşların kurtarma. Ambulans, yüklemek veya hasta kaldırmak için Ara Çubuğu’na wasd (veya arrowkeys) tuşlarına basın tarafından sürücü. Oyunda öğretici oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun.
Süper yerçekimi Rush icon
Bu oyunda çevrimiçi rasgele bir kişi karşı yarışacak. Üst veya alt paraları kapma ekran doğru çalışırken atlamak için boşluk kullanın. İlk iki oyuncu platformlar tarafından ezilmiş kaybeder.
Kötü gezegen icon
Çok kötü bir gezegenden kaçmak

pixely, uzay aracı çok kötü Planet kaçış deneyin! Kaçmak ve çok kötü bir gezegen retro kargaşa ile dalış sırasında gerekli yükseltmeleri için altın toplamak. Gemi yükseltme, diğer oyuncular ile rekabet, yüksek puanlar göndererek ve hayatta vbp kaçış!
Adventure Valley icon
Beş ağaç yıldız macera seçin. Özel bir duvar kağıdı kazanmak için beş ağaç tüm yıldız toplamak.
Double Trouble icon
se Rudy kontrol etmek için sol ve sağ okları. Yukarı ve aşağı ok-crouch atlamak için. Kullanım alanı: bir portalı atmak silgi girin veya ıslak sünger sildiğiniz Doodle botlar kadar yakın, çok! İki yararlı güç-up Chalkzone doodle
3 Pandalar icon
Korsanlar tarafından yakalanan bu 3 pandalar! Korsan gemi kaçış, ormanlarda döndüklerinde onları yakalamak istediğiniz klan insanlara geçmiş olsun yardımcı olmak. Her panda, onlar-ebilmek yapmak bu yolculuk boyunca birbirlerine yardımcı olmak için özel bir numara vardır.
Yavru teslim icon
Mario uzay gıda sağlamak için Yardım'ı tıklatın. İlk spaceshuttle tarafından gezegen gitmek zorunda.
gezegen sürücü tarafından skuter ve Mario için teslim etmek yapabilirsiniz kadar yiyecek toplamak.
Macera bağlı icon
Başlatma börek ve k 'nuckles içine hazine arayan bir macera.
Gökkuşağı maymun icon
Gökkuşağı Monkey Özeti

Yardım Numbuh 3 kaçış Kral 'Sandy s' s Şövalyeleri! Gökkuşağı maymunlar, bonus almak için toplamak. Kullanım fare hareket ve düşmanları vurmak için sol fare düğmesini tıklatın! Kaçmak için elinden geleni!
Ütopik incelemesi icon
Ütopya'a hoş geldiniz! Birkaç gün önce neredeyse bütün şehir için bir fırtına yok. Bu insanlara yardım etmek ve çekirdek Ore. hakkında daha fazla bilgi... Çevresinde bir incelemesi robot benim, para kazanmak, daha iyi donanım ve tam görev almak.
Su Knight  icon
Eğer macera sever misiniz? O zaman onun Prenses esaretinden kurtarmak için cesur bir prens, birlikte bir maceraya gitmek!
Orman Jones icon
Oyun dedektif Jones kayıp hazineyi bulmak için bir macera ile orman! Orman insanlara yardım etmek ve yalnızca farenizi kullanarak engelleri için dikkat edin.
Crystal Cove icon
Crystal Cove gizemleri bir sürü vardır. Shaggy ve Scooby tüm sorunları çözmek için yardım gerekir. Müthiş koleksiyon unlock, gizli ipuçları ortaya çıkarmak ve yeni bir canavar meydana çıkarmak
Bukalemun Castle icon
Adı Thrashwoode, kale bukalemun yaşamış, bir kez o onun zulüm için biliniyordu. Ayrıca o onun karanlık sarayda bir rehin olarak Prenses tuttu! O kimse onu ama bir gün kırmızı yabancı kurtarmaya geldi kaydetmek için olsa! Karanlık saymak yenmek ve prensesi kurtarmak için yardım!
Dora Pick meyve icon
Bu 'iyi bir hasat yılı ama çok açgözlü hayvan Dora çalmak için geliyor s' lar meyve. Dora ve arkadaşı kötü hayvanların önce tüm meyve almak yardım! Hadi!
öğretim: fare oynamak için.
RuddyJelly macera icon
RuddyJelly, bu gezegen üzerinde herhangi bir yeri vardır, nereye o-ecek var olmak iyi bir yer bulmak gerekir...
İşyeri dışında icon
Yoksul nerdy işyeri dışında yardım! Orada 'lar bir şey garip oluyor. Çok doğru kapı almak için kapı açık!
Karanlıkta atlama icon
Bazen güzel bir gün, bir felaket açabilirsiniz. Öyle oldu bu kez. Küçük sevimli kahramanımız, uçuş gökyüzü zevk oldu ve aniden bir yıldırım tarafından kapılmış! Şimdi ona giderken geri ışık yaşam bulmak yardım!
Soğan Mama icon
Bu anne soğan, çocukları üzerinde kaybetme devam ediyor. Onlar, onu bulmak ve onları eve yardıma ihtiyaç seviyeleri çalışan tutmak. Küçük soğan bulmak, onları almak ve onları güvenli bir şekilde her seviye dövmek için yıldız teleporter için.
Süper Gingerbread icon
Süper Gingerbread adam 2 geliyor! Hepsi senin olsun için ateş ya da düşman adım atlama! Tuzaklar düşmemek için dikkat ediniz!
öğretim: 1 p: ← → taşımak için ↑ atlamak için ↓ çekmeye; 2 p: taşımak için reklam atlamak için w, s-ateş etmek;Silah geçiş yapmak için alan'ı tıklatın.
Etiketler: gösterişli, Beceri, git, macera / gösterişli beceri macera atlama
Lastik yığını icon
Gelin ve bu lastik yığın oyna! Yüksek lastik, sen-ecek almak daha fazla skor yapmak.
lastik atmak için talimat: basın alanı.
Wendigo Duo icon
Orada iki kardan adam canlı kutup kıtada, en büyük, en küçük, onlar kardeşler ve hep birlikte oynamak.Bir gün onlar için Babelfish gitmeye karar verdi.Bu macera amacı efsanevi fairyland için arıyor.Ama çok tehlikeli yaratıklar da buz ve kar, bu dünyada yaşamak
macera pürüzsüz olmayacak, cesaret, bilgelik ve onları Out woods için kullanmanız gereken anlamına gelir.

P1:
wasd-taşımak ve tırmanmaya.
çift a ya da d Dash,
(boks eldiveni geldiğimde) saçağı ve düşman şut atabilirsiniz.
w ortak/yer merdiven/tırmanış kenar atmak.

P2:
ok tuşları-hareket ve tırmanma.
↑ merdiven, yere ↓ (kürek geldiğimde) tuğla kazmak.
Aztek hazine icon
Üç Hazine Avcıları, Aztek tempel cesur,
Kılavuzu, servet ve şöhret için onları orada yolculuk!

kontrol eder:

taş yerleştirmek için sol fare düğmesini tıklatın.
Yem 2  icon
Yem 2 heyecan verici düzeyleri ve eğlenceli oyun ile yem ikinci sürümüdür.
hayvan beslemek için hedeftir.Hedef ateş topu kullanın. Yıldız Topla
puan. Kullanım stratejisi oynamak için her seviyede tamamlamak. İyi eğlenceler.


1
2
3
4