Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Gemi Prensesi
Gemileri ve korsanları gölde yerleştir
Bahar Makyajı
Bahar geliyor. Hafif bir makyajın tam zamanı. Soldaki ekrandan genç kızın pudrasını, saçının gölgesini, saç stilini ve elbisesini seçebilirsin. Bir sonraki ekrana geçebilmek için ekranın sol altındaki kalpleri kullan ve değişen ekranlardaki makyaj ürünleri ile genç kızın makyajını tamamla.
Moda Güzeli
Moda güzelini en güzel kıyafetlerle süsle ve sahnelere hazılansın
Parlayan Işıklar Altında
Sahnenin parlak ışıkları altında gösteri yapacak olan barbiyi güzel giysilerle donat
Gece Makyajı
Genç kıza yapacağınız makyajla önceki ve sonraki halini kıyaslayabilirsiniz. Ekranın solundaki kutucuktan çeşitli makyaj ürünlerini fareni kullanarak seçebilirsin. Aynı kutucuğun altındaki her çekmece seni farklı makyaj malzemelerinin olduğu bir dolaba götürecektir.
Sasha Popstar
Merhaba, orada, burada Sasha! Moda ve müzik hayatım vardır. Im'mutlu zaman ben 'm kadar sahnede ya da ne zaman ben' benim gelecekte moda hattı için kıyafet tasarımı m. Koyu renkler ve fanki tarzı seviyorum ve her zaman bana en büyük ve en parlak mücevher ve giyim eşyası bulabilirsiniz. Bugün 'sahne gerçekleştirmek için ve ben m' ve seçilmiş bazı tarzı bana yardım!


Giysi giydirme oyunları internette çok sevilen ve özellikle çocuklar tarafından tercih edilen oyunların başında gelmektedir. Bu bölümde sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel yüzlerce giysi oyunları, makyaj oyunları, dekorasyon oyunları, ünlü giydirme oyunları, boyama oyunları ve manikür - pedikür oyunlarını bulacaksınız. Bazı giysi oyunlarında arka planda müzik eşlikleri veya sevimli resimler de bulunduğu için oyunlar daha eğlenceli olacaktır. Seçtiğiniz karakterlere güzel kıyafetler giydirip, aksesuar ve mücevherlerle süsleyip makyaj yaptıktan sonra bunları arkadaşlarınıza göstermek için yazıcıdan çıktı alabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Giysi Giydirme Oyunu Nedir?

'Giysi Giydirme Oyunları' seçilen karakterlere farklı elbise seçenekleri sunan, mücevher ve takı gibi aksesuarlarla bu karakterleri süslemenizi sağlayan, manikür ve pedikür gibi bakım seçenekleri olan ve ve çeşitli makyaj malzemeleri ile makyaj yapmanıza da olanak sağlayan oyun türlerinin tamamına verilen isimdir. En çok tercih edilen giysi oyunları: Ünlü giydirme, makyaj yapma ve süsleme oyunları, kız veya erkek giydirme oyunları, Parti veya özel günler giydirme oyunları, elbise ve takı yaratma oyunları, karakter boyama oyunları, ev ve oda döşeme oyunları gibi farklı oyun türlerinin birleşiminden oluşur.

Elbise giydirme ve döşeme oyunlarında fare (mouse) yardımıyla karakterleri veya aksesuarları gerekli yerlere taşıyabilirsiniz. Fare tuşlarına tıklayarak ve taşıyıp bırakarak (drag and drop) parçaları yerleştirirsiniz. Bu yöntemle sayısız farklı giysi ve aksesuar varyasyonu yaratabilir ve bu kombinasyonları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon oyunları veya diğer tanımıyla döşeme oyunları da giysi ve aksesuar giydirme oyunları ile benzerlik gösterir. Aynı şekilde fare yardımıyla ilgili bölümlere tıklayarak ve taşıyıp bırakarak odanızı veya evinizi dekore edersiniz. Farklı mobilya ve renk seçenekleri size güzel fikirler verebilen bu oyunlar yardımıyla ileride alacağınız mobilya türlerine karar verebilir ve gerçek evinizi bu şekilde dekore edebilirsiniz.

Giydirme Oyunlarının Faydaları ve Gelişime Katkısı

Genel olarak elbise giydirme oyunları büyük bir kesim tarafından eğlence amaçlı oynanır. Bunun yanında çocukların eğitiminde de faydalı olduğu sanılmaktadır. Bu oyunlar sayesinde çocukların mobilya, kıyafetler, aksesuarlar, renkler gibi malzemeleri tanımaları sağlanmakta, boyama ve yerleştirme gibi becerilerini geliştirmeleri olanaklı hale gelmektedir. Aynı zamanda farklı varyasyonlardaki giysi ve dekor seçeneklerini kullanarak yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmeleri mümkündür. Genel olarak bu giysi giydirme oyunları çocuklar arasındaki doğum günü partilerindeki arkadaşları ile veya aile-çocuk arasındaki sosyal ilişkilerin gelişmesinde de pozitif katkı sağlar.

Giysi Oyunlarını Kimler Oynayabilir?

Bu oyun türünü büyük bir çoğunlukla çocuklar oynamayı tercih etmektedir. Buna karşın bu oyunları özellikle bayanlar olmak üzere erişkinlerin de oynadığı görülmektedir. Kendi eviniz için veya kendi moda giyim tarzınızı yaratmak için giysi giydirme oyunlarını oynayabilir ve size en uygun kombinasyonu bularak gerçek hayatınızda kullanma şansını elde edebilirsiniz. Buradaki aksesuarları, mücevher ve takıları inceleyerek kendi seçimlerinizi buna göre yönlendirebilirsiniz.

En Çok Oynanan Giydirme Oyun Türleri

- Doktor ve hemşire giydirme oyunları
- Ev dekorasyonu ve oda döşeme oyunları
- Okul oyunları
- Ünlü giydirme oyunları
- Parti veya doğum günü oyunları
- Düğün oyunları veya damat ya da gelin giydirme oyunları
- Korsan veya süper karakter giydirme oyunları
- Kral veya kraliçe giydirme oyunları
- Evcil hayvan giydirme oyunları

 





Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
4
5
6
Elsa ve Jack gerdek Gecesi icon
Elsa ve Jack evleniyor ve uzun bir süre için mükemmel bir düğün gecesi yapmayı hayal edilmiş! Elsa ve Jack dans ve bazı süslemeleri ile harika bir düğün töreni ve güzel güvercinler muhteşem hem de vardı ve çok daha fazlası! Şimdi çok romantik bir düğün gecesi olacak! Bu güzel ilahi jakuzi ile yer ve şampanya, çikolata ve tatlı öpücük bir bardak Romantik kaçış için mükemmel! Burası Elsa ve Jack için sihirli
Şirin Şükran günü Giydir icon
Cynthia, Şükran günü için hazırlanıyor! Ona yiyecek ve aile lezzetli bir gün için elbise!
öğretim: kullanma senin fare-e doğru Cynthia kadar elbise ve kategorileri tıklatın.
Mooshka bebek icon
Mooshka doll Giydirme oyunu doll Giydirme olduğunu. Mooshka bebek ormandaki bir peri olduğunu. Bu tatil sezonunda onların evine dönen ailesiyle tanışmaya hazır almak istiyor. Onun melek kalitesi mükemmel kostümleri ile onu soyunma tarafından ispat etmek istediğini ve bunun için yardımına ihtiyacı var. Sen onunla, onu soyunma tarafından çeşitli kostümler mükemmel kıyafetler ile kutlama katılabilirsiniz. Bu peri giyinmek seviyor musun?
iCarly diş hekimi icon
iCarly dişlerinin bakımı iyi alarak yapılmış değil. O seni bugün dişçi olmak gerekir.
Elsa Ice kova Challenge icon
Elsa Ice kova Challenge
Açıklama: Elsa kabul eden Anna buz kovası meydan aradı. Lütfen bir kova onun için hazır olun. Ve o buz oluşturmak için sihrini kullanır. Bakalım nasıl gidecek Elsa'nın meydan!
öğretim: fare oynamak için.
Gece kulübü tarihi icon
Gece kulübü tarihi
Açıklama: bir yılan oyunu gece kulübü Tarih sürüm bu. Daha güzel kızları lady killer almak yardımcı olmaktır tek bir hedefi var! İyi eğlenceler!
öğretim: ok anahtar-oynamak için.
Aşkın kimyası icon
Sizin ve crush arasındaki aşk kimya ölçmek. Adlarını değiştirmek ve sizin için en iyi kim varmış. Aşkın kimyası eğlenceli bir oyun nereye ortağınız arasında aşk puanı göreceksiniz.
Çiçek takmış icon
Bizim kız çiçekleri düşkün ve bugün o çiçeklerden yapılmış özel aksesuarları ile güzel bir kıyafet maç için yardıma ihtiyacı. İyi eğlenceler!
Trollz Giydir icon
Ametist van der Troll arkadaşlarıyla takılmayı seviyor. Arkadaşlarıyla, diğer ucunda çağrı alır herkes büyü cast büyü telefonlarını kullanın. En sevdiğiniz karakter gibi bu Trollz Bebek Giydir!
öğretim: kullanma senin fare-e doğru Trollz kadar elbise ve kategorileri tıklatın.
Teen Oto yıkama icon
Ken Barbie araba ödünç aldım ve ne zaman o dönmek berbat ettin. Araba temiz ve çok bazı süsleri olun Barbie yardım! Temizlemek için güzel bir araba bu. Eğer bir genç kız ise barbie convertible seveceksiniz.
Pou aşk hikayesi icon
Pou aşk hikayesi bu. Pou Pou kızı çok seviyor. Ama şimdi Pou lüzum senin yardım etmek gibi birçok engeller onu ve kızı Pou arasında. Tüm bulmaca çözmek, kızı ile birlikte Pou ona yardım edelim. Romantik aşk hikayesi oluşturun. İyi eğlenceler!
öğretim: fare oynamak için.
Donmuş Elsa için piercing icon
Elsa her zaman kendi yolunu her şeyi yapmak istiyor ve şimdi o göstermek için yeni bir yol buldu. Onun kulak, burun, göbek piercing istiyor. O salon o, onu yarı yolda bırakma en güvenli yer olduğuna inanıyor.
 Groovy yeşil kolay tarif icon
İşte Groovy yeşil yapmak çok kolay bir tarif. Bu lezzetli ve sağlıklı meyve suyu var. Kolay adımları takip ederek pişirme yöntemini bilmek alabilirsiniz. Bu ferahlık ve anlık enerji verecek bu suyu muz, elma, ıspanak yaprakları, yoğurt ve üzüm, bir karışımdır. Evde ebeveyn denetimi ile bu tarifi denemek ve onları mutlu et.
Rapunzel göz doktoru icon
Açıklama: Göz sorunları muzdarip zavallı Rapunzel. Gözlerin hep bulanık ve belirsiz. Senin yardımına ihtiyacı var. Algılar ve herhangi bir sorun gözlerinde devre dışı bırakın. Net görüş geri getirmek için yardım.Enjoy!.
Zehirlenmesi için ilk yardım icon
Bizim zavallı çocuk yine tehlikede! Bu sefer bir tabak pişmemiş mantar yemiş ve şimdi korkunç mide ağrısı geçiriyor. Şimdi harekete geçmesi gereken çok ciddi zehirlenme, mantar neden olabilir! Ambulans çağırın ve zavallı çocuğa yardım etmeye çalışıyorum.
Pişirme sınıf icon
Bu pasta çok gerçek komik olduğunu! Gerçekten yok ama bir sonraki doğum gününde bu sevimli pasta ister?
Okula dönüş icon
Lilly, Ella, Gabby ve Sarah okula dönmek için hazır olarak alıyorsanız! Görüntü öğeleri eşleştirerek tüm okul malzemeleri toplamak Yardım!
öğretim: kullanma senin fare-e doğru kartları'nı tıklatın ve onlara ters çevirin. Bir sonraki seviyeye taşımak için tüm eşleri temizleyin.
Gigi Grant okuyor icon
Gigi Grant cin olduğunu ama onun şişeden herhangi bir moda numaralar çekmeye çalışıyor değil. O görüntülenen ona gardırop var ve onun ilk gün okula geri için onu stilist olmak istiyor. O hala canavar Lisesi'nde henüz yeni ve kalabalıkta öne istiyor. Parlak renkli elbise giymeli veya bir funky etek alevlendi mi? Siz karar verin! İyi eğlenceler canavar yüksek Giydir oyun oynama!
Bebek Lulu banyo icon
Merhaba kızlar! Yeni Bebek karakter Lulu tanış. Çok tatlı, değil mi? Lulu, mükemmel banyoya ihtiyacı var. İlk önce onu mükemmel banyo yaptır. Bundan sonra Lulu temiz ve güzel bebek giysileri ile elbisesinin. İyi eğlenceler!
 Dora Ayakkabılar icon
Dora ile oynamak sonra Dora çok pis ve Dora birkaç ay önce yaptığı gibi yeni bir göz atmak istiyorum. Bu yüz beceri ve çizmeler güzelleştirmek için doğru zaman değil. Bot için yüz tedavi tamamlandıktan sonra onu güzellik bazı gerçekten harika elbiseler vererek yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.
Bir prenses haline icon
Bu sevimli kız, gerçek bir Prenses olmaya çalışıyor. Prenses sınıfları, serin olduğunu nasıl konuşuyor? Bugün ona gardırop bir prenses kıyafeti seçin gerekir. Giyin ve muhteşem bakmak yardım edin! Oynarken iyi eğlenceler!
Doğum Günü Keki icon
Senin doğum günü kutlamaları tüm hızıyla getirmek ve sadece bir tatlı pasta, hediye kutuları, sarmalayıcılar vd dekore doğum günü pastası ile havada heyecan eklemek ve gururla etrafında ayakta arkadaşlarım ile kesti.

öğretim:
Dikey kaydırma sol ekranda öğeleri tıklayın ve tüm öğeleri ile oynamak. Oyunu tamamlamak için bitmiş simgesini tıklatın.
Selena 2013 Yılında icon
Selena Gomez onun 'Teen choice 2013 Ödülleri' almaya hazırlanıyor. Çok güzel bir kız ama onu daha güzel yapabilir miyim? Onunla harika şu anda onun için harika ve mükemmel kostüm vererek katılmak ve eğlenin.
Tinkerbell icon
Tinker bell, çok şirin ve güzel bir peri olduğunu. Ormanda yaşıyor. Bu yüzden saçları ve yüzü alır çok kirli. içinde güzel bir oyun sen Tinker Bell bir saç bakımı ve yüz bakımı yapacağız. Oyun Spa bölümünden sonra makyaj ve tinker bell kadar elbise.
Dora Giydirme icon
Dora ile her zaman onu arkadaş çizmeler atlama oyunu geçirmek istiyor. Her zaman onun arkadaşı ile oynamak için eğlenceli bir. Ayrıca onunla eğlenceli bazı vererek katılabilirsiniz gerçekten harika onu kostüm! İyi eğlenceler
Taylor Swift Makyaj icon
Taylor Swift Salon oyunu mükemmel bir elbise olduğunu. Ünlü ünlü Taylor Swift seçecek ve Salon ziyarete bazı ziyaretçiler olacak. Sen senin Kız Giydir, bu şaşırtıcı soyunma Taylor Swift Salon online oyun ve ücretsiz.
Gece icon
Orman gece bir şaşırtıcı yapmak oyun bitti ve biz umut etmek sen gibi orman gece flash oyun online.

GirlsW yeni bir oyun duyurmaktan gurur! Biz çok mutlu ve Web sitenize canlı bu oyunu görmek minnettar olacağım.
ek genel bilgiler için 30 + Ön başparmak topluluğu için bir bağlantı da sizin için kolaylaştırmak için bu e-posta mevcuttur.
Gıda Devrimi icon
Burada gıda Revolution oyunu online oynamak. Patates yapılır ve Burger sıcak...Bu sadece bir şey anlamına gelebilir...Gıda devrim Zamanı! Gizmo Aç dinozor onun epik gıda arayışı bu eğlenceli UOL katılın oynayın. Gizmo biraz ortalama, dinozor farklıdır...o onun yiyecek AVI gibi değil ama iyi bir eski moda yemek tercih ediyor. Gizmo birçok engeller ve düşman onun hedefe ulaşmak için geçmek zorunda kalacak, çünkü sağlıklı yemek yol kolay bir değildir. O üst ulaşmak veya çalışırken açlıktan kararlıdır! Sağlıklı bir diyet meyve çok bir çok elma ve diğer sağlıklı meyve Gizmo toplar, onlar ona duyduğu ilave destek verecek unutmayın unutmayın. Yemek meraklısı ve aşk macera seven bir dinozor iseniz, Gizmo yardım sağ hissedeceksiniz. Senin yardım etmek ile o onun yemek yakında zevk olacaktır ve Gıda Devrimi bir sona erecek.

biz umarım gıda devrim gibi flash oyun ve gıda Revolution oyunu online oynamak.
Barbie Okulda Eğleniyor icon
Barbie okul eğlenceli eğlenceli bir platform oyunu. Engelleri kaçınarak onu yol çapraz senin favori barbie yardımcı. Asansör almak ve engelleri önlemek için doğru zamanda atlama. Sen-si olmak 3 şans her düzeyde hayatta kalmak için. İyi eğlenceler!
Şirin Canavarlar icon
Frankie Stein var bu gece bir ciddi karar vermek: o dışarı bu akşam iki adam tarafından istendi! Jackson Jekyll ve Holt Hyde hem çok serin ve ilginç. O hiçbir fikri vardır almak için! Ona onu kararınızı verin yardımcı? Ve bundan sonra o kesinlikle tavsiye ne giymek gerekir!
Ghoulia Trzı icon
Ghoulia Yelps kadar telif tarzı kıyafetler giydirebilir. Ghoulia çok akıllı kızdır. O da moda seviyor. Lütfen bizim akıllı kız Ghoulia telif tarzı canavar yüksek giysi ve kıyafetleri Giydir.
Pizza Tedavisi icon
Pizza çıldırıyor çocuklar! Onlar için pizza bir günlük ısmarlıyorum. Farklı türde bir pizza çocuklara hizmet ve kadar yapabilirsiniz kazanmak.
günlük kazanmak ve başarılı bir iş yapmak.
yönergeleri: oynamak için fareyi kullanın
Köpek Günü icon
Anastasia çok seven bir evcil hayvan sahibi olduğunu. O köpeğini, Lulu, çok seviyor! O nerede o-miş gibi o bir evcil hayvan spa sahibidir ve o onu yıkar ve onun saç stilleri bir oyunu oynamayı seviyor. O bittiğinde o bile Lulu üzerinde özel Aksesuar koyar! Anastasia ve Lulu Doggy Day Spa onun arka bahçesinde oyun yardımcı olur.
Suşi Restoranı icon
Bir restoranda yeni şef olarak göreve başladı, sen var tarifleri ve hizmet gıda müşterilere doğru ve bu 1 haftalık deneme bu suşi lokantasında eğlenceli.
Barbie Eğlence Kafesi icon
Barbie hamburger kafe açmaya karar verdi! O gerçekten senin yardım eli ihtiyaçlarını kendi işine başlayan asla kolaydır. Yapmak hamburger ve içecekler müşterilerinin beğeni ve Barbie göre onlara hizmet edecek. Eğer hızlı çalışması ve iyi para kazanmak, menü yükseltme yapabilirsiniz!
Süper Mutfak icon
Çok neşe kadar exuded temiz ve mutlu anları sahne kopyası hazırlanmıştır. Ama bir daha yakından bakmak, yinelenen orijinal bazı unsurları özledim gibiydi. Bir sevgilim var olmak ve böylece hem resimleri hem olsun ama Zamanlayıcı mendil önce spot farklılıklar.

öğretim: her iki fotoğraf gözlemlemek ve farklı yerleri tıklatın. Farklılıklar hemen kaybolur. Ekranın altındaki listede farklı kalan sayısını bulabiliriz. Onlar değerli noktaları kapmak, çünkü acele ve yanlış tıklama yapmak değil için cesaret.
Çiçek Shop tasarım icon
Jessie sadece yeni bir çiçek Dükkanı açtı! Onu Dükkanı onu tasarım yardım, ona çiçek görüntülemek ve onu açılış için mükemmel bir görünüm vermek!

öğretim: Kategoriler'i tıklatın ve çiçekçi dükkanı süslemek için farenizi kullanın. Sonra Jessie giysi.
Jimnastik Yarışması icon
Lilly, Ella ve Sarah bir jimnastik yarışmaya katılıyor! Hile yapmak ve altın gitmek yardımcı!

öğretim: gösterilir sonra hile yapmak için simgeleri çizmek için farenizi kullanın simgeleri ezberlemek!
Otantik yapmak icon
Eğer Tay yastık sever misiniz? Burada nasıl otantik pad Tay yapmak öğrenebilirsiniz! Bu güzel tarifi Beach yapmak için yönergeleri izleyin! İyi eğlenceler.

denetimleri: farenizi kullanın
Blind date Makeover icon
Bu güzel kız tek onu grubunda sadece kızdır. Tüm onu BFFs zaten kendilerini bir erkek arkadaşım var. Onlar için bu kız üzgün hissettim ve bir kör tarih kurmaya karar verdi! Onlara yardım etmeye gidiyorsun! Bu kız bir tur en iyi makyaj, makyaj ve onun bu romantik olay için hazır hale getirmek için uygun bir elbise var. O bunun kime o flört onu ezmek olduğunu bilmiyordum! Ben bu ona en romantik Tarih şimdiye kadar olacak eminim! Eğlenin kızlar!
Geceleme gece icon
Oyun yaklaşık oynamak için heyecan verici bu elbise bu güzel genç kız güzel biraz sleepover parti giysileri giymek için bulmak yardımcı olacaktır. Muhteşem kıyafetler ve çok güzel ayakkabılar tercih edebilecektir. Çünkü bu en önemli şey bu gece için rahat bir kıyafet seçtiğinizden emin olun: Çift Bayanlar ve eğlenceli. Karıştırma zevk ve eşleşen eğlenceli kadar heyecan verici bu elbise kıyafetler! SmallDressup.com bu oyunu eğlenin!

Etiketler: sleepover, gecelik, Pijama, kızlar, kıyafetler, moda oyunları, Giysi oyunları, smalldressup oyunları

yönergeleri: Bu kız için mükemmel kıyafeti vermek Kategori sekme tıklatmak için fareyi kullanın.
Canavar Okulu icon
Dress Code

Kime en yüksek Monster seviyor musun? Bu güzel Draculaura, moda Clawdeen, blondie Lagoona veya korkak Frankie nedir? En sevdiğiniz canavar yüksek karakter sağ göz, ağız, saç ve cilt tonu seçerek olun! Hazır mısınız? Şimdi karakterinizin giymek isterim bir okul kıyafeti seçin!
Barbekü tavuk yapmak icon
Tavuk ne düşünüyorsunuz? Lezzetli tavuk yapmak istiyor musunuz? Bu Barbekü tavuk yapmak için iyi bir reçetedir! Yönergeleri izleyin ve bu tarifi yapmak. İyi eğlenceler.

denetimleri: farenizi kullanın
Jim Mary seviyor icon
Jim ve Mary love vardır. Ama anne ve babası ilişkilerinin karşı! Onlar gizlice onların anne karşılamak için yardımınıza ihtiyacımız var! Onlara yardımcı olabilir?
Deli Burger icon
Burger seviyor musun? Bu yüzden bu oyun tam size göre! Burger mümkün olduğunca atmaya aşçı şef yardım etmelisin. Aç müşteriler beslemek deneyin!
Rock tarzı icon
Özet, her şey bu gerçekten konularda favori onu stillerinden bazılarını Lilly giysi ve o moda ipuçları verir gibi dinle!

öğretim: öğeler'i tıklatın ve Lilly kadar elbise için farenizi kullanın!
Polly çocuk bakıcısı icon
Polly 's anne uzak gece ve Polly onun küçük kız kardeşi ile Kitty bebek bakıcılığı yapmak söyledi. Polly sevimli küçük kardeşi seviyor, ama Bebek Bakımı kolay bir iş değildir! O şeyler yapmak, onu uyku getting Bebek Banyo dan çok. Polly acele etmek gerekiyor, ya da küçük Kedicik ağlayacak!
Mia Popstar icon
Mia onun konser için hazır olsun yardım. O çok sinir ve bu durum için en iyi ourfit almaya helpt gerekir. Ona gardırop giyim ve çarpıcı bir görünüm oluşturmak için uygun aksesuarlar seçin!
Pasta ustası icon
Çok kek pişirmeye Jessica seviyor. Onu bir fırında kariyer yapmak için ona iyi kek yardım. Artırmak ve becerileri yemek Jessica´s bir şef aşçı olmak için tren. İçinde yemek hazırlamak zorunda Master zarif kek, hamur işleri ve egzotik meyve kek süslemeleri ve son olarak kesin. Tüm düzeyleri you´ll geçtikten sonra bir profesyonel aşçı olmak. İyi şanslar!
Güzel hikaye icon
Ama - nedense - şimdi sadece güzel ve romantik bir hikaye fotoğrafları. Çok eğlenceli ve romantik anlar ama onun sevgili adam değil 'var onu yanında t. Ama o 'zaten onun yolu kar ve sevgisini karşılamak için kar fırtınaları arasında gidiş, s. Kalpleri birleştirmek, tüm ordeals gidin ve aşk olan sonudur romantik bir hikaye bir tanık olmak için yardım
Katy Noel icon
Katy ocasion ve www.dressgamesportal.com onu macera hakkında daha fazla okuma için elbise

yönergeler:

Katy yakında Noel heyecan verici.
 Holiday Akşam Yemeği icon
Aile tatil için birlikte oluyor ve lezzetli bir Noel yemeği herkes istiyor. Ve herkes için mükemmel bir yemek yemek hazırlamak yardım.
Parti kızı icon
O 'Cuma gece ve bu sevimli kız onun giysi ve aksesuarları seçmek için yardıma ihtiyacı var.
arkadaşları onun için gitmek bekleyen haftanın en büyük parti.
elbiselerini seçin, saçları ve daha fazla, ama elbise çanta ve ayakkabı ile maç unutmayın.
denetimleri: farenizi kullanın
Sasha Popstar icon
Merhaba, orada, burada Sasha! Moda ve müzik hayatım vardır. Im'mutlu zaman ben 'm kadar sahnede ya da ne zaman ben' benim gelecekte moda hattı için kıyafet tasarımı m. Koyu renkler ve fanki tarzı seviyorum ve her zaman bana en büyük ve en parlak mücevher ve giyim eşyası bulabilirsiniz. Bugün 'sahne gerçekleştirmek için ve ben m' ve seçilmiş bazı tarzı bana yardım!
Kadın bir icon
Fikrinizi kadın tek parça elbise!
Aksesuar sınıflandırmak icon
Aksesuarları sınırlı bir süre içinde aynı renkteki kova at! Amaçlayan önemlidir unutmayın!
öğretim: sol fare-amaç ve atmak.
Çiçek getiren kız icon
Tammy kasabasında yeni ve bir çiçek getiren kız olarak yeni bir iş vardır. O bunu yapmak için onun en sevdiği kırmızı bisiklet kullanır ve gün boyu binmek ve onu yeni şehir tanımak gerçekten sever. En rahat ve şık kıyafetler bulmak, bu yüzden o-ebil almak güzel bir gezi ve zengin bir ipucu. Ayrıca yeni bir saç modeli ile onun görünümünü değiştirmek ve elbiselerini uygun bazı serin aksesuarları ekleyin. Yok 't unutmak da onu sunmak çiçek güzel bir demet almak. Tammy hazır ayarla, Çiçekler teslim gidin!
Kanatların sırrı icon
Bu eğlenceli bir oyun Thinkerbell göre nerede olacak içinde gizli nesneleri bulmak üç düzeyleri birlikte görüntüler.
Fred kız seviyor. icon
Fred kız seviyor. Onu öpmek gibi pek çok kız gibi o, ama erkek önlemek için yardım! Fare kontrol Fred. Hızı artacak, ne kadar kaçınarak tutun?
Lena Giydir icon
Lena Münih Oktoberfest için gidiyor! Serin yeni bir görünüm onun için bu konuda Alman oluşturulacağı Mix geleneksel ve modern kıyafet Giydir oyunu
Prenses bellek icon
Bir prenses onun bellek geri almak yardım! Bu bellek oyun kartları ile fiske ve onun değerli nesnelerin tümünü bulabilirsiniz.
Nicki Mina icon
O gökkuşağı renkli saçları var, çılgın kıyafetler ve hızlı rap etrafında... o s bir ve sadece Nicki Minaj! Şarkıcı, rapçi bu Ünlüleri Giydirme oyunu onun sonraki büyük gösteri için giyinmek.
Vahşi kız icon
Ne zaman kötü güçlerin yükselişi ve gökkuşağı Krallığı barışçıl insanları tehdit Savage Sisters eyleme salıncak. Yay, ok, kılıç, kurmayları ve bu şımarık kız kötü baş üstünde yüz ve make it kuyruğu açmak ve çalıştırmak için hazır arazi içinde en iyi moda ile silahlı. Farenizi tıklayın ve kayan giyim, saç, arka plan, silah ve Aksesuar seçenekleri ile kullanın.
Jennifer Lopez Bike icon
Jennifer Lopez gibi bisiklet sürmek ve mümkün olduğu kadar hızlı parça bitirmek!

denetimleri: ok tuşlarını sürücü.
Yalnız artık 2 icon
Oyun burada ilk bıraktığı yerden devam eder. Kayıp kız arkadaşı adam artık. Oyunu-oyun ilk bir iki karakter aynı anda kontrol kullanıcı ile benzer olacaktır. Bir karakter daha yüksek atlayabilir ve diğer uzak hareket edebilirsiniz. Amaç, sadece iki karakter birlikte çalışıyorsanız ulaşılabilir. Siyah karakter sol ve sağ ve sol ok tuşlarıyla ve atlar ile yukarı taşır. Beyaz karakter sol ve sağ ile a ve d taşır ve w. Get ile iki karakteri her düzeyi tamamlamak için hedefe atlar.
Shakira Makeover icon
Dünyanın ünlü şarkıcı Shakira, ona yeni bir müzik video için serin ve güzel bir makyaj gerekir. mtv ve tabii ki, dünya çapında birçok diğer kanallarda iletilmesi. 'O s neden Shakira muhteşem bakmak gerekir!
Eğlenceli uçuş icon
Nasıl bir uçuş görevlisi gibi olmalıdır düşünüyorsunuz? Bu kız bakmak ve onu görünüm üzerinde çalışmak, fantezi olsun! Güzelliği ile yolcuların dikkatini çekmek mükemmel bir uçuş görevlisi görüntüsünü oluşturmak!
Taze pisi balığı icon
Mükemmel bir yemek tamamlamak için çeşitli maddeler ve yöntemler kullanarak kendi taze pisi balığı pişirmek.
Öpüşme Paraşüt icon
Güzel ve genç bir çift aşık ama onlar ayrı balon içinde. Böylece birlikte kız arkadaşı adam kalp getirmek. Çünkü aksi takdirde balonların birbirine vurmak ve kilitlenme dikkatli olmak zorunda.
Lezzetli çikolata icon
Asıl siz çikolata yapma sanatı fırında bir expect olur. Her çikolata mükemmel davranır tamamlamak için gereken adımları izleyerek hazırlayın.
Orman meyve Shop icon
Onları mutlu tutarak hayvanlar ve hizmet için uygun yiyeceklerini kaydedebilir miyim?
Luigi restoranlar icon
Luigi kendi Restoran açıldı. Ama o, bu nedenle o her şeyi kendi başına yapması gereken hiçbir çalışanı vardır. Neyse ki sen ona yardımcı olabilir. Müşterilerinize sunmak ve onları korumak için güzel bir ipucu memnun. Sen-ebilmek yapmak Luigi 's Restoran bir başarı?
Noel yemeği icon
Noel zamanı İşte, aileniz için mükemmel Türkiye yapmak için tüm malzemeler kullanın.
Kırmızı Yılbaşı kostümleri icon
Bu güzel mavi göz kız kırmızı Yılbaşı kostümleri ile giysi.
Bratz Kayıp Sayılar icon
Pretty Girl Makeover icon
Plaza Shopping icon
Gorgeous Pink Princess icon
Charming Suits for Office icon
Nelly girl Dress up icon


1
2
3
4
5
6