Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Arka sokaklar
Sokak dövüşü oyunu
Dragon Ball Z
Japon anime oyun tarzını yansıtan iki kişilik bir dövüüş oyunu.
Savaş Lordları
Önce dövüşmeyi öğren, yeteneklerini geliştir, WASD ile hareket et, T ve Y ile vuruş yapabilirsin
Şeytan Haçlı Seferi
Durast bir şövalye oynamak. Tanrı kutsal bir kedi koruma görevi için seçti... Bir kedi almak için cehennem derinliği ve şeytan'ı yenmek için kullanmak gerekir!
Şövalye Kalbi
Şövalye kahramanın gecenin karanlığında ilerlerken goblin canavarları tarafından saldırıya uğrar. C tuşu ile kılıcı kullan, X tuşu ile saldır ve Z tuşu ile savunma yapabilirsin.
Gün kan
Kan gündür ortaçağda bir aksiyon oyunu. Eğik çizgi ve öldürülen kaydetmeye çalıştığınız kız bir grup hakkında bir tören başlamak ve onların kötü lord beslemek için tüm kan tahliye olan şeytani bir keşiş tarafından koruyarak düşmanları bıçaklama.


 

Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
Epik Patron Fighter 2 icon
Dinlenmek için zaman yok! Dev canavarlar bir çete sadece tahribat zam geldi
Kanat oyuncusu  icon
Orta saha kontrol ve onun kurtarmasına yardım
küçük kardeşim. Kötü düşmanları yenmek ve toplamak
boyunca bu kısa ve eğlenceli küçük yıldızlar
macera.
nasıl oynanır:
ok tuşları - hareket
boşluk - ateş
M\/H\/B - kullanım
P - duraklatmak oyunu
Naruto mücadele hayvanlar  icon
Naruto evine görünen bazı hayvanlar vardır. Birileri bu hayvanlar tarafından yaralandı. Naruto halkı koruma görevi gerçekleştirmeniz gerekir. Hadi!
öğretim: ok anahtar-hareket ve sıçrama; Uzay-saldırı için.
KOF Vs zombiler icon
Dövüşçülerin Kralı dalgaların zombiler karşı karşıya. Başarıyla tüm zombiler dövmek olacaktır ve bu sefer kazanan olacak?
öğretim: AWD hareket ve sıçrama; Saldırmaya JKLUIO.

Yuyu Hakusho savaşları icon
Yuyu Hakusho savaşları sofistike oyun ekran, muhteşem beceri ve nirvana, pürüzsüz ve cool arcade işlemi ile klasik bir savaş oyunları olduğunu. En çok dokuz düzey, çeşitli düşmanları ve güçlü patron meydan okumak bekleyen vardır. Bu kesinlikle bir zorunluluktur iyi oyna. Bu yüzden oyun şimdi başlayın!

öğretim: WASD \/ ok tuşları hareket etmek; Saldırmak için J\/1; Atlamak için K\/2;LU\/45 beceri için; I \/ 5 Nirvana, silahı at için O\/6 için.
Etiketler: Aksiyon, dövüş, savaş, Wars kan \/ \/ aksiyon Dövüş savaş Wars kan
Tek parça nihai mücadele icon
Tek parça nihai mücadele 1,7
Açıklama: bir parça nihai mücadele yeni güncellenmiş sürümleri vardır. Yorum 1.7 daha fazla karakter ve yeni sahneler getirecek. Seçin en sevdiğiniz tek parça karikatür karakter ve rakiplerinizi yenmek için deneyin.
öğretim: reklam \/ sol ve sağ ok tuşlarını hareket etmek;S\/aşağı ok tuşu engellemek için; Saldırmak için JKLUIO\/123456
Etiketler: bir parça, Aksiyon Dövüş,
Tower of Doom icon
Şeytan ve insan dünyayı yok etmek için zamanı. Bir kule inşa etmek ve nihai yıkımı büyülemek için sıfırdan ortaya yeraltı fortress kullanın. Ancak dikkatli olun! Bu cılız küçük insanlar sizi durdurmaya çalışacaktır.

yönergeleri

Bu oyun fare ile kontrol edilir
Rascal Ninja icon
Rascal Ninja, sadece onların verilirse çalarak Dünyanın bütün ninja doktrinler öğrenmek isteyen iyi bir adam olduğunu! Koşmak, atlamak ve 100 seviyeleri tırmanın ve yolculuğunda Kimseyi öldürmemeye çalış veya en iyisi değil bulmak için deneyin! Senin shurikens uzakta size parşömenlerden al ve gölge kopyalama tekniği ile düşman kandırmak için kullanın! Kontroller: A\/D veya Arrows: Taşı A\/D veya ok iki kere: S çalıştırmak ya da aşağı ok çalışırken: sol Ctrl veya slayt L: K atlamak veya boşluk (+ yön): Shuriken S veya aşağı ok (2s için basın): gölge kopya W veya yukarı ok (2s için basın): görünmezlik ESC: sahne seçin \/ başlık ekran \/ menü de çift atlama, duvar atlama ve çalılar ve sis gizlemek veya su. Ve senin shurikens scrolls uzak tut ve onları getirmek. Facebook sayfası: https:\/\/www.facebook.com\/rascalninja

yönergeleri

No sağlanan yönergeleri
Elemek Dünya Kanunun 2 icon
Açıklama

Yakuza ile onların kuyruk üzerinde Kiro, Vinnie ve Shorty Tokyo Japonya Kiro s başı alma konusunda belirlenen suç kralının yüzleşmek için uçacak. Bu yeni dünya başkanları elemek bölüm daha ne gibi vardır; karakter seçimi, daha özel Kostümler, birçok yeni silah ve yeni bir interaktif şehir keşfetmek için.

yönergeleri

içinde hareket etmek için fareyi kullanın, karakterler ile etkileşim, eylem noktaları etkinleştirmek ve S, amaç veya ateş, silahını yeniden yüklemek için R ve W, A, donatmak için ara çubuğu için animasyon dizileri D tuşları.
Gizli vadi Ninja icon
Arazi üzerinde bu aksiyon RPG dolu seyahat. Seviye yukarı ve gölge yaratık yenmek için yeni silahları toplayın. 5 patronların mücadele, yeni beceriler öğrenmek ve yeni silahları toplayın. Görevler gerçekleştirmek ve zor arazi üzerinde seyahat ederken, seviye. Oyun geliştirmek çeşitli gizli ekipman geniş bir yükseltme sistemi bulunuyor.

nasıl oynanır:
ok tuşları veya WASD yürümek için bkz: oyunda.
Knightality icon
Knightality addicting ve çok zorlu bir macera, mücadele canavarlar slash onları kılıcını her ile. Toplamak elmas ve kapı kilidini anahtarları al. Gizli odalarda ilave hayatını ve elmas bulmak. Bu macera cesur şövalye canavarlar tarafından alınan prensesi kurtarmak için yardım etmelisin. Onu kurtarmak için son patron yenilgi ve bulabilirsiniz. Mümkün olduğunca fazla puan toplamak ve göndermek senin yüksek puanlar.

denetimleri:
WASD hareket etmek. Ok tuşları saldırı.
Süper Shogun Ninja icon
Ninja oyun bir aksiyon dolu. 2 ünlü hit oyunlar esinlenerek ve o bu ninja oyunu en iyi kombine. Son patron almak için mümkün olduğunca çok sayıda katlarına ulaşmak için hedeftir. Sonraki kat kapıyı açmak için düşmanları aşağı götür. Silah saldırıları için kullanmak için seçin.

denetimleri:
çalıştırmak için ok tuşlarını kullanarak silah ile bir düğmeye. Ninja yıldız atmak için S tuşuna basın.
Dragon Ball  icon
Dragon Ball şiddetli mücadele v2.2, iki yeni karakter ve daha fazla düzey ekledi. Özel karakter uçabilir. Dragon Ball şiddetli mücadele sona olacak. Hemen büyük şeytan Kral yenmek için oyna!
denetimleri: Player1: reklam taşımak için J-saldırı için atlamak için K, L Qi depolama UIO özel becerileri.
anahtar birleşimi: AA\/GG için sıçramak, S + A + J için Qigong, AA \/ GG + J Dash saldırı için.
Players2: ok tuşlarını hareket etmek, saldırmak için 1, atlamak için 2, 3 Qi depolama, 456for özel bir beceri.
anahtar bileşimi: → → \/ ← ← için sıçramak, ↓ → + 1 Çigong, → → \/ ← ← + 1 Dash saldırı için.
Güreş efsaneleri icon
Efsanelerin güreşi hayranları her yerde güreş için nihai bir mücadeledir! Dört farklı savaşçıları, her biri kendi hareket eder ve pantheon efsane güreş yerine kazanmak kadar rakiplerinizi zemine yumruklar yardımcı olacak tarzı almak! Ama düşman, dikkat! Hayatta kalmak için onların manevraları kaçmak esastır maç!
yönergeleri
ring - ok tuşları Punch - A anahtar Kick - S ağır yumruk - A & S tuşları birlikte Drop kick - D + sol hareket veya sağ ok tuşları Choke - D + düşman yerde iken aşağı ok anahtar özel hareketi - W & S tuşlarına birlikte kafa stomp - S tuşu + yukarı ok tuş Body slam - D düşman - W zam düşman yerde iken anahtarı ipleri - Slam düşman aşağı & S birlikte tuşları
Gılgamış Destanı icon
Ne zaman karanlık, undead realm tarafından Valhala kara kaplı mezar ve panik durumu köylerde yükselir. Tek Kişilik olup her zaman bir umut ve guradian köyleri olması. Onun GILGAMIŞ!

yönergeleri:

yardımcı Gılgamış ' kılıç Karanlık Lord yenmek için büyü' bulmak!
Ejder Savaşları icon
Dragon Ball şiddetli mücadele v2.1 Vegeta ve Freeza, iki yeni karakterler ekledi. Özel karakter uçabilir. Dragon Ball şiddetli mücadele sona gidiyor. Hemen büyük şeytan Kral yenmek için oyna!
player1: reklam taşımak için saldırı için J, atlamak için K, L Qi depolama, UIO özel becerileri.
Ejderha Saldırısı 3D icon
Dragon Fist 3D dövüş oyunu serveral modları ve eğitim modu, arcade mode, hızlı mücadele, dayanıklılık modu ve 2 oyuncu modu gibi karakterler ile 3d olduğunu. Her mod 1v1 kavgalar bir dizi içinde tüm rakiplerini yenmek zorunda arcade modunda iken temellerini öğrenecekleri eğitim modu gibi farklı hedefleri var. Dayanıklılık modunda olabilir veya tek Modu'nda hızlı mücadele kadar rakipleri yenmek deneyin. Rakiplerinizi yenin ve başarıları kilidini.

sonunda güçlü ejderha asıl mücadele için birkaç rakipler yolumuzu Fight. 1v1 dövüş oyunu Çin kung-fu sinema çalışmalarına dayalı.

1v1 dövüş oyunu alarak Çin kung fu sinema. sonunda güçlü ejderha asıl mücadele için birkaç rakipler yolumuzu fight

dövüş oyunu eğlenceli dayalı ünlü film, dragon fist. bazı kavgalar kazanmak ve Kral ulaşmak zorunda, onu dövmek mi?

Dragon fist 3d dövüş oyununa djstatika, bedava oyun, oyun ve diğer eğlenceli oyun f512 tarafından
sizin favori savaşçısı Seçim, halka girin ve dragon's nest, şimdi onlarca yeni savaşçıları ve büyülü 3d grafik ile ulaşmak. sen iç barış bulmak.

3d dövüş oyunu ejderha yumruk ultimate fighter haline gelmelidir. bir karakter seçin ve rakiplerinizi teke tek mücadele içinde mücadele. özel hareketleri ve mücadele becerileri mücadele becerilerini kanıtlamak için kullanır.

Stage3d 1v1 dövüş oyunu. Çin savaş sanatları cinemaintro dragon fist seriesthe dragon fist dizi benim en eski oyun serisi biridir ve her zaman benim kalp yakın olmuştur göre. son oyun: dragon fist 3, 6 yıl önce yapıldı ve ben hala e-postalar bu konuda yaptığınız başka bir oyun daha. istatistik toplama herhangi bir şekilde o zamanlar var bilmiyorum çünkü ben bunun için herhangi bir durum yok. ama sanırım bu dövüş oyunu mortal kombat tarzı date.dragon yumruk 3da 1v1 en büyük benim oyun olabilir, street fighter vs Çin kung fu cinemawe temalı-si olmak güvenilir o daha gerçekçi yapmak için mücadele ve daha normal.features:17 oynanabilir characters9 daha stylesa özel mücadele oyuncular için erişilebilir her charactercharacter editorfull 3d motor için farklı kamera efektleri etcpotential microtransactions için hareket, bir facebook yorum, hareket eden yorum
Ninja ve Kör Kız 2 icon
Ninja saldırganların kadar atıyor sonra paraları toplamak, gerekirse kör kız süper güçler kullanın. Ninja ve kör kız oyunu oyna

bir korkusuz maskeli savaşçı ve masum bir genç kadın, yaşam ya da ölüm annie adlı koruma oyna yeni Devamı ninja ve kör Kız 2. o büyük tehlikede çünkü kötü kötüleri onu sol ve sağ tarafına zarar için çalışıyor. çeşitli Uzakdoğu silah ve annie's güçlü yeteneklerini kullanarak tüm saldırganların yenilgi. aradan ninja beceri ve silah yükseltmeleri satın almak veya kör kız güçlerini artırmak için dalgaları arasında kullanın. çok eğlenceli. Kontroller: mouse toplamak = \/ seçim, 1 = beceri etkinleştirmek

Ninja ve kör kız olduğunu hakkında iyi bir savunma oyunu, ninja ve kör bir kız. ekranı her iki tarafından saldırı kötüleri kör kız korumak için ninja işidir. kör kız tamamen savunmasız değildir; o zaman o yeterli mana vardır hangi-ebilmek var olmak harekete geçirmek birkaç becerileri vardır. para toplamak için farenizi kullanın öldürülen düşmanları damla olduğunu. ninja ve kör kız yükseltmek veya altın ile yeni Ninja kilidini. her ninja kız durmaya veya o noktalar ilk düşman saldırmak için ayarlanabilir. İyi şanslar!

Ninja ve kör kız: senin görevin olduğu kör kız zarar her türlü korumak için yetenekli dövüş ninja gibi oynamak. oyun lüzum-e doğru tüm rakipler ile mücadele için kullanılan birçok yükseltmeleri vardır. oyun ve online oyun büyük bir zamanınız için fareyi kullanın.

ninja bu yeni dayalı Aksiyon Dövüş oyunu ve kör Kız 2 oyna sağlar! büyü ve onu ninja warrior koruyucusu kullanan kör kız kaydedin. ve kör kız pahasına! Kullanım güçlü bir büyü, ölümcül silah ve çok daha fazlası! taşımak için ok tuşlarını kullanın. tüm en iyi!

Ninja ve kör kız mükemmel bir game.be bir büyük kahraman ninja ve kör kız--dan tüm baddies korumak. o s serin yükseltmeleri ve strateji eğlenceli ve sevimli bir oyunla.

rpg oyun ninja ve kör kız hedefiniz olan ninja yeteneklerini kullanan kör kız korumak için. eksilerini toplamak ve karakter her turdan sonra yükseltin.

Ninja ve kör kız: ninja oyun ve kız oyunu online ücretsiz kör. flash oyun tam ekran modunda oynayabilirsiniz.

kör kız korumak için Ninja yükseltin. kör kız ekstra powerups için yükseltin.

4 cesur arkadaşları yetkileri kullanmak ve kör kız pahasına savunmak! güçlü bir büyü, kullanmak çeşitli yükseltmeleri ve kötü yenmek için ölümcül silah Kral panda ve onun kölelerinin.
Çöp Adam icon
Çöp Adam bir çift eylem oyun geri var! hangi size öldürmeye çeteleri ortadan kaldırmak, sen hayatta kalabilirler?. Unutulmuş bir 2D dünyada bir mücadele sopa erkekler arasında bira. Çöp Adam oyunu beat icin bu dolu açılan eylem içinde tüm rakipleri götürmesini yetenekli kılıç ellerinde?
Korsan Avcısı icon
Senin görevin gemide tüm korsanlar yok etmektir. İskelet ve üzerinde hayatta kalmak çalışıyoruz Korsan gemi mücadele. tüfek dikkat edin.

o güvenilir kılıcını dons ve kümeleri bir teklif kan-susuz korsanlar okyanus kurtulmak için dünyanın kenarına bir maceraya yelken azılı korsan avcısı ile katılın. yolunuzu Korsan gemi gemiye uğraşmak ve hiç arrrggghhh, matey söyledi her son bir yenilgi!.

korsan avcısı bir bedava aksiyon oyunu, korsan avcısı online tarayıcı oyun. Tüm düzeyleri kilitli olmayan, sınırsız özel, düşmanları çok daha az hp. oyunudur değil İngilizce olarak var - anahtar taşı are wasd ve jkl, l özel ve j + k. oyunu başlatmak için menüden çoğu seçeneği üst seçin. 15 mb bir süre yük izin oyunudur. Yükleyici başarısız olursa oyun doğrudan oynamak için buraya tıklayın

korsan avcısı: korsan avcısı oyunu online oyna. flash oyun tam ekran modunda oynayabilirsiniz.

korsan avcısı oyna, sizi öldürmeye çalışan tüm lanetli korsanlar ortadan kaldırmak. j k l ile atladı ile saldırdı, silah kullanabilir ve özel kuvvetler tetikleyecek tuş kombinasyonları bulundu.

korsan gemisi kaçan sonra Kaptan john marvel barbuda Island onun Hazine Avcılık işlemini sürdürür. Kınalıada'da o hazine hakkındaki ipuçlarını toplamak için gizemli bir geminin içine girer. o girmenin yolu bilir ama o değil t dışarı gel için yol biliyor. john marvel s konumda olması ve çok gerekli hazine ipuçlarıyla gemisinden kaçış için kendinizi düşünün.

kendi gemi korsan AVI gerekir. senin yardımcıları olsun ve çekim veya pirates yenerek başlamak. size özel saldırılar ve güçlü silah korsanlar öldürmek için vardır. ölü düşman mücevher ve Altın sikkeler, bırakın onları toplamak. harika bir aksiyon ve çekim oyun korsan.

çok Karayip Denizi korsanları ve onları çaldı kendisi bütün hazineleri eve dönmek için bir olacaktır. oyun savaş gemilerini bu yönetim kurulu sonra varil parçalamak deneyin. onları yakın veya arasında mesafe almaya kılıç silah kullanabilirsiniz. zxc mücadele etmek ve taşımak için ok tuşlarını kullanın.

her geçen korsan dünya kurtulmak için bir maceraya ilerlerken düşman almak için güvenilir kılıcını kullanın.
Super Ördek icon
Online mini oyun mücadele. O bazı ördek ölçekli atlar kadar geçme zamanı! Super Duck yumruk ile halka bazı çılgın savaş ölüm tüm zamanların içine atılmış bir eski timey boksör denetimini! 100 Bir ördek ölçekli at nalı ya da belki bir at boyutunda ördek mücadele! girişme, keşfetmek için birçok sorunlar 20 + savaş. Zaman şeyler dövdü!

Super Duck yumruk olduğunu bir eşsiz mücadele tabanlı online oyun burada görmüş ve benzersiz savaşçılar rakiplerini yenmek için mücadele yeteneklerini en iyi kanıtlamak zorunda kalacaktır. Verimli bir şekilde hareket, sol, yumruk ve kendinizi çaldı almak önce rakibiniz vurmak için tekme. Bir at boyutunda ördek veya 100 ördek ölçekli atları karşı mücadele etmeyi seçebilirsiniz. Sizin muhalefet karşı etkili olabilmesi için yararlı yükseltmeleri oyunda mevcut faydalanmak gerekir. Çekici grafik ve oyun serin ses deneyimi oyun sadece olağanüstü olun.
Super Duck yumruk olduğunu bir eski okul boksör olarak oynadığınız tuhaf bir dövüş oyunu. At boyutunda ördek, ördek ölçekli atları, hamster ölçekli suaygırları, hippo ölçekli hamster ve diğer çılgın yaratıklar mücadele. Sol, yumruk ve 20 savaş yolumuzu tekme kendinizi yükseltmek!

boy 100 ördek atlar veya ölçekli bir at ördek mücadele? Sizin seçim yapmak ve bu eğlenceli kazanmak deneyin aksiyon oyunu! Eğer kazanırsanız, başka bir hayvan arasında seçmek zorunda kalacak!
yönergeleri
Taşı ok tuşlarıyla, sol için Z tuşuna, yumruk için belgili tanımlık X anahtar ve tekmelemek için C tuşuna basın. Hayvanlar üzerinden itmeye çalışırken sol.
Göğe Yükselen Ninja icon
Göğe doğru ninja plonga.com ücretsiz oynamak için bir online ninja oyunudur. %100 ziyaretçi göğe doğru ninja oyun olmayı ve şimdi 14 kez oynanır. daha fazla ücretsiz online ninja oyunlar oynamak istiyorsanız bizim eylem Oyunlar bölümüne gidiniz!

asla gerçek ninja gizler, ne de bir ninja koşmak ama bir göğe doğru ninja yükseldi elitleri için yapılan bir oyunu efsane haline ataları hayal ötesinde göklerin için yok.

eylem bu güçlü ninja ile dolu bir yolculuğa çıkalım. mümkün, toplamak ikramiye gibi yüksek atlama. hareket etmek için okları, z, x rakipler ile mücadele için kullanın...
Şövalye icon
Knight yaş plonga.com Play ücretsiz oynamak için bir online gladyatör oyundur. %100 ziyaretçi knight yaş oynamayı seviyor ve şimdi 185 kez oynanır. daha özgür online gladyatör oyunları oynamak istiyorsanız bizim eylem Oyunlar bölümüne gidiniz!

cesur şövalye blöf Krallık t45 tarafından sponsorluğunda düzenlenen en ölümcül jousting rekabet Hoşgeldiniz! Bu yaş nedir kahramanlar, bir yaşında çevrilmişti tehlike ve acılarını, ile knight yaş! iyi haber ise, knight saldırıya göre seçim yapabileceğiniz, savunmak ve hız yeteneği (belki de iyi görünüyor) ve kötü haber olduğunu yapabilirsiniz ki t rakiplerinizi seçmek (ve onlar senin knight yutmaya istiyorum gibi tüm bakmak). bir zamanlar savaş alanında tüm büyük mücadele beceri ve soylu at üzerinde saymak! ilk at hızınızı ayarlayın ve ardından mızrak üzerinde koymak ve amacı, nihayet tekrar tekrar onu en ölümcül darbeler vermeye düşman olduğunda sıkıştırma için tıklayın! zafer, Türkiye, en büyük knight efsanesi! iyi şanslar ve eğlenceli yaymak yardımcı!

ücretsiz knight yaş şimdi 2 oyun! jousting knight ile 2 yaş devam ediyor. senin knight almak ve rakibin karşı çalıştırın. böylece rakibinizin çekmek için kritik isabet yapmak, lance bırak için en iyi zaman seçin.

knight yaş mücadele kılıçla önderlik etti ve Şövalyeleri gerçekten onların başarılarını gurur ne zaman onlar onların rakip öldürmek başardı. bir an için kendi çağa geçiş ve güçlü ve yetenekli Şövalyeleri kılıç ile mücadele. kılıcını düşmanın doğrudan etkisi an işaret olsun.

Knight yaş be bağımlılık Atlısı mücadele oyunudur. senin knight seçin, senin mızrak koymak ve düşmanlarınızı mızrak. şövalyeler ve kanlı kavgalar yaş için hazır mısın? Kontroller: mouse

Knight 2 yaş olup plonga.com Play ücretsiz oynamak için bir online gladyatör oyunu. ziyaretçilerin % 100 yaş 2 knight oynamayı seviyor ve şimdi 11 kez oynanır. daha özgür online gladyatör oyunları oynamak istiyorsanız bizim eylem Oyunlar bölümüne gidiniz!

havalı ücretsiz knight yaş oyun herkes için! Online knight yaş oyunları ve çok daha fazlası! Bu eğlenceli bir oyun oynamak için burayı tıklayın.

Knight yaş nedir bu şövalye yaş dolu oyun bir at almak ve şehre gitmek harika bir sevinç! hızlı sürmek ve maksimum hasar için lance düzeyinizi tutun. yükseltme altın kazanmak ve kırsal dolaşmak, malzeme çekme kavgalar herkesle it...have eğlenceli beğeneceğinizi umuyoruz...
Karayip Korsanları icon
Karayip Korsanları Karayip lanetli Cave macera flash oyun. Bu şaşırtıcı korsanlar Karayipler oyun burada oyna, bu korsanlar Karayipler oyunun bir platform oyunudur, hareket atlamak, kılıcını kullanmanız beat düşmanları, engelleri toplamak için ve düzeyde sonuna ulaşmak.

Karayip Korsanları içinde senin görevin aşkını Elizabeth Swann kötü korsanlar tarafından esir edilmiş ve bir mağaranın hapsedilmiş kurtarma etmektir. Bir resmi korsanlar Karayipler Flash online platform oyunu. ... Flash oyun oynamak için burayı tıklayın ' Karayip Korsanları: batmak ya da Spin

Davy Jones borcunu ödemeye 100 kayıp ruhlar toplamak gerekiyor.

yakın almak için dikkatli olun size orta ll hasar sürdürmek veya almak piç sonunda.

platformlarda atlama, anahtar kapma, kapı kilidini ve yangınlar ve canavarlar kaçınarak etrafında hareket ettirin.
Matris Savaşları icon
Matris vatandaşlar, Zion oyun macera oyunu mücadele etti. Matrix Filmin ana karakteri kontrol edecek ve sokaklarda againist düşman mücadele edecek. Matris vatandaşlar, Zion oyun sunuyor harika bir aksiyon ve karakterinizin a denetleyebilirsiniz ve Z tuşları ve hareket ok tuşları. Bu gerçek bir macera oyunu mücadele ve rakipler ile mücadele için bazı farklı düzeyleri vardır. Siz ve sizin için gelen bir kalabalık olacak düzeyde başlangıcı gerekir mücadele tuşlarına basarak ile tüm bu kalabalık ortadan kaldırmak ve sizin başladı ile yok. Matris vatandaşların Zion flash oyun burada oynamak ve eğlenmek.
Ninja 3 icon
En iyi ninja oyunu Ninja koşmak 3 çalıştırmak en son sürümünü yayımladı ve orada burada ücretsiz oynayabilirsiniz bu şaşırtıcı Ninja çok macera. Düşman ve kaplanlar hızlı ve slayt ve saldırının hayatta kalmak için üzerinden atlamak için takip edilir. Yükseltmeleri satın almak ve daha sonra herhangi bir zamanda bu ünlü oyun çalıştırmak Ninja koşmak 3 içinde güçlü olsun bazı altınları toplamanız gerekir.

çalıştırmak Ninja koşmak 3 oyunu sunan inanılmaz macera ve aksiyon nerede birçok düşman sizi avlamak için çalışıyoruz. Düşman ve zarar bazı obstactle tfrom kaçınmak gerekir. Değerli altın toplamak ve bu başarıları kullanarak ninja yükseltmek.

kontroller: oklar = atlama \/ slayt, uzay = saldırı

atlama, slayt, tekme veya eğik çizgi, için ara çubuğu aşağı yukarı sol etkinleştirmek kalkan, duman-bomba atmak için sağ tuşuna basılı tutun.

Bu cesur ninja sokakta yürüyor ve aniden aPrincess gördüm ve onun dikkatini çekmek için ıslık çaldı. Kralın korumaları onların metresi ile bu tür tedavi gibi değildi ve şimdi sen-meli ayr?lmak takip!
NeedleSack yaşam icon
Bir puzzle oyunu oynuyoruz ve hissesini kendi hayattır! Rakibiniz bunu daha önce temizlemeniz gerekir tehlikeli bir alan içinde hayatta kalmak için bir woodoo çocuk yardım! İyi şanslar ve eğlenin!
Kötü kenarına icon
Orada hiç dünya önce olduğu gibi. Savaş bütün şehirler, kahramanların hayatlarını silme olduğunu. Yıllar geçecek, yeni bir kahraman gelecek. Ama bir daha canavar olmak değil sipariş dışında kötü yenmek için kötülük içinde yenmek gerekir...
Ninja balıkçılık icon
Ninja şimdi aç. Onu mümkün olduğu kadar çok balık yakalamak yardımcı olacaktır?
öğretim: fare oynamak için
Rico Ninja icon
Rico Ninja köyüne felaketten kurtarmak için misyon var. O ricocheting bir ateş topu ateş, ama o, yapıyor sınırlaması vardır. Bu yüzden Rico tüm baddies öldürmeye yardımcı olur.
Splitman 2 icon
Bu arcade platform oyunu bir asker bir şekilde tehlikelerle dolu yoluyla mutant klonların yol vardır. Kendinizi clone ve seviyesini tamamlamak için daha fazla şansınız için testere kullanın. Elektrik sakının. İyi şanslar!
RA samuray icon
RA Samurai bulmaca oyunu ilişkili formu hamle daha az mümkün olduğunca içine verilen şekle uyarlayarak düşünme becerilerinizi kanıtlamak zorunda.
KOF şeytan avcı icon
Bir fantezi dünyasında üç krallıkları ile şudur: insan, İlahiyat ve şeytan. Üç bölge ayrılır, ama bir gün bir güçlü kızgınlık güç çatlamak maskant ve çok deveils çıkıp
öğretim: oynamak için fareyi tıklatın.
Kung-Fu Remix icon
Nintendo remake 's 8 bitlik Kung-Fu. Bu sürüm yeni müzik, ses efektleri, hamle, patronlar, düşman, özel, sprite sanat ve çok daha fazlası bulunuyor.
Ninja Showdown icon
Harika bir beş dövüş oyunu seviye. Senin kılıç veya bacak ile mücadele; ölüm, rakibi yenmek
Tek tek icon
Sizin favori Titan seçin ve ayak-to-toe gidin kötü şöhretli kötü ile!
Close Combat icon
Bir çok gizli tesislerimiz ile iletişimi kaybetmiş. Siz ve ekibiniz var gidip kontrol olacak. Bu kolay bir görev olmalıdır: gitmek, etrafına bakmak ve buraya bildirin.
Dinamik Doubleteam icon
Let 's karşılamak çizgi film kahramanları - mavi Beetle ve Batman: Kanjar Ro mücadele amacıyla ortaklar gibi hareket bu kez' space pirates. Ve sonra atlamak ve düşman saldırı Batman taşımak için ok tuşlarını kullanın. Onlarla başa çıkmak emin değil misiniz? Mavi Beetle yardım! Birlikte kazanmak!
Tekrar hayata icon
Pamuk Prenses hala kötü cadı kale ona yol yapıyor! Yeni canavarlar zor onu yolda çıkacak! Pamuk Prenses daha önce samimi cüceler olan mücadele üç patronları ve nihayet, sonunda, o 'll karşılamak Kraliçe. vardır burada Ve onlar mücadele edecek!
Kent savaşları icon
Şehir arasında güçlü grup tüm bölgeleri kontrol edilir ayrılmıştır! İlk olarak, bir grup seçecektir: rockers, serseriler, Gotlar veya hippiler - o 'seçmek için s. Kent savaşları zaten başlamış ve bulunduğunuz! Sağ Grup katılın ve kazanın!
Mezar defans icon
Dracula bir hafta sonra eve bakmaya asistan kiraladı. İstenmeyen misafirler için ayağa kalkma ve mezar olduğu gibi bırakmak için ana göreviniz olduğunu
Çamaşır suyu vs Naruto icon
Dövüş oyunu oyun eklendi yeni karakterlerle serin yeni sürümü. Seçin en sevdiğiniz çizgi film karakter ve rakiplerinizi yenmek için deneyin.
Çizgi ve Knights icon
Kötü kurt her yerde ve onları kurtulmak çizgi var! Yani, bunu yardım! Tüm düşmanları öldürmek, para kazanmak, silah yükseltmek ve şimdiye kadar en iyi savaşçı ol! Cesur olun!
Yanan elfler icon
Yanan elfler Demo

anakara oluşturulmasında babası, Angelis büyü gizemli kaynak yaptı, dünya budur 's en güçlü sihirli güç ve sihirli misyonu, doğal bir yetenek ile donatılmış tahmin edilen yangın elf kızla - kaynak korumak için yanan. Koğuş sihirli enerji kaynağı Angelis saf arazi bu parça koruma olmuştur.
Ninja Noku icon
Bu platform oyunu dünya 's kargaşa. Bay şerrinden korumak için tüm becerileri kullanmanız gerekir
Treetop Trouble icon
Sokka kaçtı onun esir ve şimdi o 's! zamana karşı bir yarış içinde tüm bir köy kaydetmek için O'll tehlikeli algılamak tepelerinin, yüksek gitmek için savaşçı yeteneklerini kullanmak zorunda süre kaçmak okçu' ok ve amansız takip özgürlük savaşçıları 'lider, Jet!
Kung-Fu 2 Turbo icon
Kung-Fu 2 Turbo (hiper Mega Edition) - American Dad rakip Family Guy
Nova icon
Nova Super Robot dönmek Shuggazoom şehirde yarış, Skeleton King ve ordusunu biçimsiz yol boyunca yardımcı olur. Kullanma senin fare-amaç ve patlama biçimsiz ve başka bir düşman iskelet Kral yolu atar.
Keskin nişancı Ninja icon
Japonya'nın ormanları dağıtılan bir ninja keskin nişancı, önce size yok senin shuriken ile düşmanları yok!

yönergeler:

a - d alanı taşımak için yeniden
Komik Star icon
Bu komik yıldız öfkeli bir dövüş yarışma ve pek çok tanıdık yüzler görmek. Cesur ve güçlü tüm düşmanları, onları kazanan!

öğretim: wasd-taşımak için saldırı hj, kl-benzersiz beceri kullanmak için.
Karanlık yüzü icon
Zincir Man - karanlık yüzü. Karanlık zincir adam onun zincir ile bütün engelleri geçmek yardımcı olmalıdır
Pucca Pursuit icon
Yakın onu takip-Ninja arkadaşı bulmak için yardımcı olur. Tehlikelerden kaçmak ve oraya malzeme toplama birçok seviyeleri geçmesi. Bonus puan için yol boyunca toplamak.
Kör kız icon
Ninja ve kör kız

kör bir kız başka bir şehre gitmek gerekiyor. Onu, o tek başına almak için tehlikeli bir yoludur. Eğer cesur ve asil bir ninja ve yoksul kız yalnız gitmek izin veremem. Ona eşlik eden ve onu korumak yolunda bir araya gelecek kötü yaratıklar!
Denizci Moon icon
Suikastçı, en zor savaş gerekmektedir. O güçlü ama o againest Sailor Moon kazanabilirsiniz?
öğretim: ok tuşları hareket etmek, saldırmak için c-atlamak için asdx.
Dragon Ball 2 icon
Sürüm 2.0 için yeni sorunlar eklemek. Şimdi bu mücadele zamanı geldi!

denetimleri: 1 p: wasd-taşımak, saldırı için; UIOJKL 2 p: 123456 saldırı taşımak için ok tuşları.
Büyük macera icon
Tranxhai 's büyük macera tranxhai ve oğlunu geri almak onun arayışı anlatıyor. Onun macera büyük kas adam yardım! Rakipler ile mücadele, zihin sağlığınız ve hedef için hareketli tutmak!
Devam et icon
Dövüş sanatları gibi mi? O zaman bu oyun tam size göre! Rakibiniz çeşitli yöntemlerle mücadele ve bir kazanan olmak! Rakip hafife değil, aynı zamanda iyi bir figghter! İyi şanslar!
Mutasyona uğramış mücadele Kupası icon
Kendi yapımı bir laboratuvarda oluşturun ve onu Dünya Şampiyonası mücadele gönderin! Ödüller ve diğer mutantlar mücadele yeni beceriler kazanmak. Şampiyon olmak!
Omens kılıç icon
Kötü Mumm-Ra üzerinde size yol olabilmesi, efsanevi kılıç Omens bulun! Güçlü kahramanlar birini seçip bir yolculuk için yola çıktık! Yolda çok düşman var! Dikkat et!
Bir efsanenin kökeni icon
Aşil georgeous savaşçı, onun varlığı sadece savaş düşmanlarını panik içine düşme yapar! Ünlü savaşçı donatmak ve düşman ordularını mücadele! Bu Savaşı kazanmak için elinden geleni yapmak!
Schoolgirl ve orklar icon
Büyülenmiş orman Orc tam geçmek için onu hedef, korkusuz bir kız öğrenci yardım. Fightinhg farklı teknikler kullanarak, silah değiştirmek, agresif orklar öldürmek ve yarasız ormandan çıkıp!
Ölü korsan icon
Korsanlar, Deniz, ROM ve macera seviyorum. Ama çoğu tüm korsan hazineleri, özellikle Menry Gorgon efsanevi hazineleri seviyorum. Grotto ölü bulmak ve onları arar, vahşi ormanlarda, kale ve köyleri geçmek zorunda kalır, herkes lanetli hazine ve Menry Gorgon sonsuz korumaları ile mücadele!
Ninja 2 koşmak icon
İyi savaşçılar, her zaman düşman bir sürü vardır. Bazen, mücadele daha çalıştırmak daha iyidir. Bu durumda şimdi. Düşmanları uzak çalışan ve yol boyunca tüm altın toplamak! Üst ok tuşunu atlamak için!
Şeytan Haçlı Seferi icon
Durast bir şövalye oynamak. Tanrı kutsal bir kedi koruma görevi için seçti... Bir kedi almak için cehennem derinliği ve şeytan'ı yenmek için kullanmak gerekir!
Gizli, İngiltere icon
Bu oyunda у ou, kahramanlar ve kötü adamlar, gizli İngiltere birbirlerine karşı turnuva mücadele nihai mücadele göreceksiniz. Senin savaş'ı seçip dön yolunuzu savaş!
Ölümcül komşuları 2 icon
Epik sıra tabanlı savaş oyunu. Kendi aile, görünüşleri özelleştirmek, becerilerini inşa ve nihai Badass aile olmak için tüm yarışmacılarımız atın!
Mücadele beceri testi icon
Senin savaş'ı seçip bir savaşta onun mücadele beceri testi! Bir rakip'ı seçip, Dövüş teknikleri yardımıyla onu yıkamaz! İyi şanslar!
Spartacus ilk kan icon
Spartacus, oynadığınız efsane diyor: özgürlüğüne gladyatör arena dışında mücadele gerçek bir savaşçı. 8 Zorlu düzeyleri, benzersiz patronu düşman mücadele ve stil sinema modu ile düşman kapalı yendi.
Gün kan icon
Kan gündür ortaçağda bir aksiyon oyunu. Eğik çizgi ve öldürülen kaydetmeye çalıştığınız kız bir grup hakkında bir tören başlamak ve onların kötü lord beslemek için tüm kan tahliye olan şeytani bir keşiş tarafından koruyarak düşmanları bıçaklama.
BioMetal icon
Bir acımasız bir aksiyon oyunu. Koridor boyunca bir biolab ve çöl öldürme zombiler ve kötü mutantlar savaşın. Silah - sadece kendi yumruklarını ve bacaklar. İyi şanslar!
Çalıştırmak için ödül icon
Sokaklar arasında kaçmak, yolda durmak ve başınızı için ödül 5000 Soulons büyür kadar hazine çalmak gurads mücadele! Size en iyi hırsız olduğunu kanıtlamak!
Yanan elfler Demo icon
Anakara oluşturulmasında babası, Angelis büyü gizemli kaynak yaptı, dünya budur 's en güçlü sihirli güç ve sihirli misyonu, doğal bir yetenek ile donatılmış tahmin edilen yangın elf kızla - kaynak korumak için yanan. Koğuş sihirli enerji kaynağı Angelis saf arazi bu parça koruma olmuştur.
Siegius Arena icon
Bu oyunda gerçek bir gladyatör arenasında her savaşta kan dökülmesini olduğunu kanıtlamanın. Yükseltme, gladyatör ve yaşam için mücadele!
BioMetal icon
Bir acımasız bir aksiyon oyunu. Koridor boyunca bir biolab ve çöl öldürme zombiler ve kötü mutantlar savaşın. Silah - sadece kendi yumruklarını ve bacaklar. İyi şanslar!
Arado hikayesi icon
Macera yan kaydırma. Kötü adamlar öldürmek.
Suikastçı 6 kralı icon
Ben 's ölü oldu hala bir sır şimdi, yani o' s katil kralı yeteneklerinizi göstermek için iyi bir zaman! İyi şanslar!
öğretim: ok tuşları hareket etmek, saldırmak için atlamak için c x.
Dragon Fist 3d icon
Kung Fu 1v1 oyunu. Ama bu Çin kung fu temalı oyun düşman bir sürü savaşın.
Denizci Moon icon
Hem güzel asker sailor moon ve kof cesur savaşçılar vardır. Kim onlar birbirleriyle mücadele kazanabilirsiniz? İzin 'lar bir göz var!
zxc ve alanı taşımak için öğretim: ok anahtar taşı.
kof Iori mücadele icon
Düşman daha oluyor, izin 's görmek ne kadar kof hepsi yenilgi!
öğretim: wasd-taşımak için saldırı jkl, sd + j / sw + j / beceri kullanmak için sa + k, sd + j + k / sw + j + k için Debriyaj (ile hava dolu).
Jin ve Jom icon
Jin ve Jom suikastçılar tarafından kovaladım iki kardeşiz. Hayatta iken neden onları öldü, aynı zamanda gerçek kendi geçmişi hakkında daha fazla bilgi için almak istedikleri nedeni bulmak için yardımcı olmak. Çekim, Macera, keskin nişancı, nokta ve tıkırtı, motosiklet takip ve çok daha fazlası.


1
2
3