Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Teletabi Çiçekler
Sevimli teletabileri fare ile tasiyarak istediginiz yere yerlestirin. Yakinda olan teletabiler daha büyük görünecektir
Dr Buldog Hayvan Hastanesi
Buldog köpeğimiz aynı zamanda doktor ve veteriner. Hayvan hastanesine gelen hastaları iyi etmesinde ona yardımcı olmalısın
Tren Labirentte
Meşhur cep telefonu oyunu Snake (yılan) tren versiyonu. Yolcuları aldıkça tren katarları uzuyor.
12 Swap
3 aynı smiley suratını aynı hizaya getirmelisin. Sırasıyla iki yüze dokunarak onların dönmesini sağlayarak yüzleri yanyana getirmeye çalış.
Ben10 Jeep 2
Ben 10 ile kar tepelerde bir cip içinde götürmek. Çok dikkatli olmak ve sen-ebilmek kazanmak her sahne-e doğru senin aşırı sürüş becerileri size yardımcı olabilir.

artırmak için tüm noktaları toplamak
Fare Boyama
Renkli kalemlerle fareyi baştan aşağı boyayabilirsin


Homepage
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Gametrick.net


1
2
3
4
5
6
Maymun Pilot icon
Cesur Tommy onun macera Maymun Pilot arkadaşı için tüm balonları kurtarmak için süper! Tommy?s kız arkadaşı Tina renkli balonları bir sürü vardı. Kötü fırtına bulutları balonları bir sürü dağılım ve gökyüzüne kaçmasına neden oldu. Ne kadar üzücü Tina bunu görmek, Tommy triplane içine atlar ve onun için tüm balonları almak için mücadele. Cesur ve hızlı olması ve Tina için tüm balonları! < / > Talimatları

br Tıklatın ve fare düğmesini Tommy yönünü değiştirmek için basılı tutun
Konuşan Tom Göz Kliniği  icon
Tom gözlerini ve onun vizyonu ile bazı sorunları var konuşurken iyi durumda son zamanlarda. Tüm göz testleri alın ve gözleri için bir çözüm elde etmek istiyor. Bu nedenle, göz Kliniği sınavları geçmesi ve onun sorunları için ilaç almak için. Göz doktoru olarak kendini kabul ve Tom için tüm testleri alıp, onun sorunlarını tedavi etmek için. İyi eğlenceler
Sofia ve Köpeği icon
Sofia ilk göz kulak köpek yavrusu olduğunu hala oyun kızı Oyunlar
Online marka, bir bizim orijinal oyunlar, biz sunuyoruz size çok eğlenceli diliyoruz
çünkü biliyoruz ki her zaman, onları oynarken olarak sitemizde arama gelmek
yeni yüksek kaliteli oyun, nasıl biz temin ederim ki o-ecek var olmak temiz ve
jocutul kukla. Biz Web sitesi bizim hemen hemen tüm oyuncular olduğunu biliyorum
tecrübeli oyuncular hemen hemen her gün online oyunlar oynamak ve var
öğrenmek için come ve ne kadar oyun oynanmalıdır. Ama bu az
deneyimli Yönetim Ekibimiz hazırlar bu açıklamaları
dikkatle, kullanıcıların bilgileri sağlamak için gerekli oynamak ve kazanmak
zafer sigortalamak için okumaya devam edin bu yüzden her oyun! İlk olarak, kullanarak
cımbız almak için gereken her işe yaramaz köpek kürk, onları koyarak açar
bir kase o çok kötü çünkü bu bitleri ve acı. İzleyin
düzeltme aşamasında, nerede makas köpek aşırı saç çıkarmak için kullanılır
o güzel bir görünüme sahip. Oyunun son bölümünde köpektir
banyo. Sana yavrusu için özel şampuan, ile yayılacak bir
sünger daha baloncuklar sabun, iyice temizlik yapmak, yani
köpek yavrusu.
Tavuk ördek madenci  icon
Tavuk ve ördek dışarı para onların macera sırasında çalıştırmak. Onların yolculuğa devam etmek için yeterli para kazanmak için madenciler olmak zorundalar. Gel ve onlara yardım et!
taşımak için talimat: Player1:Arrow tuşları atlama ve prop, sahne geçiş yapmak için CTRL tuşunu kullanın. Player2:ADWS hareket, atlama ve prop, sahne geçmek için boşluk kullanın. İpucu: Civciv uçmak için anahtarı tutun; Ördek yüzebilir.
Sugarcube köşe ekmek icon
Sugarcube Köşesi'ne hoş geldiniz! Serçe pasta sıralarına ezberleme ve onları mümkün olan en kısa sürede hizmet tarafından her bir müşterinin dikkat çekmek yardım! Bir balon şamandıra olarak görürseniz, bonus puan için tıklayın!
öğretim: müşteriler sipariş Memorize ve onlara hizmet etmek istediler öğe'yi tıklatın. Gitmek mümkün olduğunca çabuk bazı müşteriler sabırsız!
Dora ve çizmeler icon
Dora ve bot altına hücum için hazır!

denetimleri:
atlamak için tuşuna basın, diğer oyun talimatları görebilirsiniz.
Ben 10 Vs evil   icon
Ben 10 her düzeyde kapıyı bulmak için bu şeytani yaratıklar karşı savaşmak için yardım Omniverse yardım et.
Ben10 2 istedim icon
Ben10 istedim 2 büyük aksiyon oyunudur. Hiçbir şekilde elde, tam misyonlar, arabalara ateş ve hayatta kalabilmek izin verme! Her düzey başlangıcında her belirli görev Özeti verilir. Araba dodge ve onlara ateş, hiçbir şeyin yoluna çıkmasına izin verme. Otomobille çarpışan ve yangın onlardan alma sen zırh kaybetme neden olur. Kamyon daha fazla zırh yok varsa, oyun sona erer.
öğretim: ok, fare
Ben 10 tepenin üst sürücü icon
Ben 10 tepenin üst sürücü
Bunnyland icon

Bunnyland heyecan verici bir fizik tabanlı bulmaca oyun olduğunu. Farklı yetenek tavşan havuç için almak için kullanın. Ayrıca her kademede 3 yıldız almaya çalışın. Orada da başarılar elde edilebilir.

denetimleri:
bunnies fare ile tıklayın.
Gizemli Makineler icon
Scooby Doo ve arkadaşları içinde wacky macera katılın! Makine Mystery çökmesini önlemek için bakiye. Mümkün olduğunca fazla hayaletler toplamak. İyi eğlenceler!
anahtar kelimeler: sürüş, bilanço, komik, scooby doo
Kaçak hayvanat bahçesi hayvanları icon
John hayvanat bahçesinde çalışıyor. Bir gün, beş hayvan zoo koştu ve onları geri getirmek için orman kaçtı ama hepsi değil bulundu. Ancak, başka bir set beş hayvan aynı tür, buldu ama onlar hem kaçak hayvan olarak aynı değildir, onlar bazı farklılıklar vardır. Ona yardımı ile kendi fotoğrafını önceki hayvanlar bu hayvanların hale getirmeye yardımcı olur. Bulun ve farklılıkları hayvan tıklatın. Onları mümkün olduğunca yüksek puanı depolamak ve eğlenceli buluyorum.
Looney ve Johny icon
Looney ve Johny tekrar karşılamak için yardımcı olur. Aşık yüksek duvarlarla kapalı bu çiftler tavşan, onları tekrar karşılamak için yardım etmelisin.

yönergeleri:

kabarcıkları gel için boşluk çubuğuna kullanın onları taşımak için ok tuşlarını kullanın
Dora Köpek Bakıyor icon
Dora köpek bakımı köpek yıkama oyunu farenizi kullanarak yardımcı olmak hazırız. Oyun giriş tıklayarak giriş yaptıktan sonra hemen yüklemenin tamamlanması oyunda en yüksek puanı kazanmak gerekir sonra devam edin. İyi şanslar.
Dostum Bal Arısı icon
Sevimli küçük bumble bee senin yeni arkadaşım. Kimse acı çalışmıyorum. Sadece ormanda yapmak ve bal arı ailesi için olsun istiyor. Ona bunu yapmak yardım.
Dora Ekspres Trende icon
dora yeni macera! Dora swiper sonraki istasyon almak gerekir. dikkatli olmak tren Batığı yok ve kargo kaybetti! Exelente...
Diego Traktör Kullanıyor icon
Sağlar dünyamızı daha yeşil olur, böylece sokakta, Bütün trashes temizlemek için diego yardım! exelente
Dora Sakız Adasında icon
Dora sakızlı arazi, görünüşünüzü yükseltmek için toplamak şeker araştırmaktadır, atlama önlemek için kapalı, koşmak aynı derecede hızlı aynı posible olarak pop sakızlı ayı içinde canavar tarafından yakalanmış!
yönergeleri: Denetim: yukarı ok: Jump aşağı ok: slayt toplamak candies görünüşünüzü yükseltmek için
Ormandan Kaçış icon
Eğer orman kaçmak için ihtiyacı olan bir tilki rolü. Kaçan nedenini orman parçalanıyor sanki şeyler gökten düşen benziyor çünkü. Hakkında endişelenmenize gerek tek şey atlıyor ve de boşluklar üzerinde atlama olarak Ayrıca ağaç kütükleri ve size gereken başka şeyler de kaçının. Muhtemelen yüksek bir puan almak emin olmak için mümkün olduğunca çok sayıda meşe palamudu toplamak için unutmayın.

yönergeleri: atlamak için fare ve artık sen yüksek fox atlar tutun.
Dora Hayvan Bakıcısı icon

onun maymun dışında üç daha fazla Evcil Hayvan Boots Dora olduğunu biliyor muydunuz? O güzel kedi, samimi bir köpek ve bir sevimli hamster vardır. Ama Dora bir çok seyahat ve bazen biraz kabarık arkadaşlarının yeterli dikkat edin olamaz. Dora Hayvan, o uzakta başka bir maceraya iken dikkat?
Piyano Öğretmeni icon
Bu kesilmiş köpek yardımıyla piyano çalmayı öğrenmek. O zamanlar piyano oynayacak ve aynı piyano düğmelerine basın ve güzel flash oyun piyano çalmayı öğrenmek için gidecek.
Flash Akortçu icon
İlk flaş Oto-tuner budur. Auto-tune dosyaları veya bir mikrofon kullanarak sağlar. Çıkış .wav ve .mp3 dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.

Otomatik ayar çevrimiçi sesinizi Bu yayında ilk flaş Oto-nağme özgür o izin verir size otomatik olarak dosya ayarlamak veya bir mikrofon kullanarak çıktı olarak kaydedebilirsiniz.

Bu mikrofonun bayt veri canlı erişime çünkü Flash 10.1 veya daha büyük bir sürümü gerekli. Gerçek zamanlı ayar CPU yoğun olduğunu.

FM dosyaları veya bir mikrofon kullanarak sağlar. Çıkışı .wav kaydetmek ve çevrimiçi oyunlar ve flaş Oto-tarayıcı oyun keyfini çıkarın.
Ben10 Sonsuza Kadar icon
Oyunu Ben 10 sonsuza kadar Defense.release ben 10 oyunu sonsuza kadar Knights rebuff için hangi Gwen Ben ve Kevin gücünün oynamak.
Taş Devri icon
Yeni yarış oyunu - bir şey Flintstones Ride deneyin! Çok ilginç, oyunu başlatmak ve her düzeyde kazanmak için binmek. Daha fazla puan için yolda yiyecek toplamak için emin olun. Binmek için ok tuşlarını kullanın. Tadını çıkarın!
Şekerler Nerede icon
Yarışçılar, motor başlayın! Hayat tatlı yolculuk için hazır olun! Onların büyük şeker acele yarış, yarışçı Giydir!
öğretim: Kategoriler'i tıklatın ve senin şeker acele yarış kadar elbise için farenizi kullanın!
Ben10 Aranıyor icon
Ben10 en çok aranan şehirde olduğunu! Onlar senin yanında yetişmek gibi düşmanları vur. Nesneleri sokakta dodge.
Arkadaşlarıyla oynarken Dora icon
Dora Boots, Swiper, Fiesta Trio ve sırt çantası arkadaşları ile bir parkta dışarı belgili tanımlık keşfe çıkmak olduğunu. Bu macera farklı bir türüdür. Onlar o onun maceralarını yorgun olduğundan daha fazla eğlence ve neşe için arıyorum, yer bulma ve insanlara yardım. Yani, o kendini en iyi onun arkadaşlarının onunla zorluk ve talihsizlik dönemlerinde durdu o elini üzerinde herhangi bir misyonu yok gibi bir şirket zevk Dora uygun zamanı. Bu nedenle, Dora, kim nazik ve başkalarına yardım etmek, yardımcı olacak eğlenceli bir zaman bir çok şey eğlence ve oyun parkında dolu var? Mükemmel bir park Dora ve ipucu kullanarak onun arkadaşları için süsleyin. Ayrıca park dekorasyon ile kendi yaratıcı fikirler elde edebilirsiniz. Dora ile güzel bir zaman var ve sen de onunla oynayabilirsiniz!
Ben 10 Bisiklet remix icon
Senin motosiklet kapmak ve hızlı, sen-ebilmek ben10 ile strateji kahraman olarak binmek. Tüm seviyeleri tamamlamak?

denetimleri: arrowkeys kullanım
atlamak için Ara Çubuğu'na basın
Bart Bike Sahası icon
Bart simpsons Bisiklete gezmeye alır, sen SVB her düzeyde olabilir

denetimleri: taşımak için arrowkeys kullanım
Aslan Giydir icon
Bizim yeni elbise oyunu her zaman kapalı en sevdiği çizgi film karakterlerinden birini sunmaktadır. It doesn't matter eğer senin'an yetişkin, bir çocuk, bir erkek veya bir kız sadece Simba Hz durduramaz. Aslan Kral sadece büyük bir hit değildi büyük ekranda o da bütün kalbimizde özel bir yer tutmuştur. Iyi...Simba şimdi tüm büyümek yukarıya ve artık hepimizin bildiği utangaç küçük Aslan ve sevilen, o şimdi gurur, güçlü aslan yetiştirilen tam olduğunu. O yeni bir görünüm bulmakta yardıma ihtiyacı bu yüzden o sadece ormanda yeni kralı seçildi. Ona bir kral için uygun olan yeni şık bir görünüm bulmak, yaratıcı olun ve onu istediğiniz şekilde accessorize. Eğer her nasılsa onu sevmek için trendy yeni stil bir kral güçlü görünümünü birleştirebilir onun çocukluk aşkı Nala seviniriz.
Ördek arayışı icon
Bu ilginç oyun sen onu ducklings city park ara anne ördek yardım etmelisin. Quacking tarafından ortamınızı keşfedin ve çocuklarınızın bulmak mantıklı düşünüyorum.
Sevimli kedi yavrusu icon
Arkadaşlar kedi sadece a çöp-in şirin yavru kedi vardı. Annen bir tutmak olsun dedi! Seçin bir sen düşünmek belgili tanımlık şirin yavru kedi olduğunu. Renkli kürk, göz rengi, kuyruk ve kulaklar, almak için olsun ve kürk desen. Sonra onu ya da onu eve götürün. Bir kez sen almak senin yeni yavru kedi ev temiz, onun çivi klibi ve elbise o kadar olsun!
Ben 10 top icon
Ben 10 her düzeyde tüm yabancı topları ateş yardım

denetimleri: Kullanım fare amacı ve ateş
Ben 10 Castle icon
Yardım Ben 10 kaçış viktors Kalesi

denetimleri: nesneleri yerleştirmek için sol fare düğmesini tıklatın.
Ben10 yarışı icon
Ben 10 ve en hızlı yarışçı iki kimdir görmek için bir turnuva olabilir tutan gwen her yarış ilk olmak için ben 10 yardımcı
Bart Snow Ride 2 icon
Bart simpsons geri döndü ve o bisiklet alır için her düzeyde size SVB kar bir yolculuk olabilir?

denetimleri: taşımak için arrowkeys kullanım
Samuray icon
Ben 10 samuray sürümü ve kötü Kenko video oyunu Dünya Savaşı.
Rüya Senfoni icon
O bir müzik oyun 30 tür hayvan, 4 bambaşka yerleri, sesler ve epik 4 oyunda t s
Vahşi takip icon
Dr Animo için onun Transmodulator bileşenleri almak için onun mutasyona uğramış hayvanlar gönderir. Ben, Gwen ve büyükbaba Max Animo kadar bir şey olduğunu biliyorum. Onlar, kendilerini kontrol etmek karar verir. Ben, onun cihaz Animo tamamlamadan önce bileşenleri kurtarmanız gerekir. IT 'S KAHRAMAN ZAMAN!
Sonsuza kadar savunma icon
Ben10, Gwen ve Kevin sonsuza kadar Knights savaşmaya güçleri açığa.
Son yabancı kurtarma icon
Agreggor, tüm güçlerini çalmak ve durdurulamaz olma umuduyla, yabancı bir gemi kaçırdı! Şimdi o 's Swampfire Agreggor ve ayak askerleri almak ve yakalanan yabancılar kurtarmak için güçlerini kullanmaya kadar!
Zencefilli dekorasyon icon
O 's neredeyse Noel! Güzel bir zencefilli ev dekorasyon yardımcı olabilir.
renkleri, çatı, kapı ve pencereleri değiştirebilirsiniz. Güzel bir ev Gingerbread yapmak iyi eğlenceler.

denetimleri: farenizi kullanın
Scoobydoo Otopark icon
Scoobydoo, o onun kamyon Parkı, öylesine onun van Park otopark meydan okumak oyun scoobydoo yardım etmek için çalışıyor bu sefer geri döndü. İyi eğlenceler!
öğretim: ok tuşları - hareket etmek. Boşluk - Parkı bir kez basın.
Süper Jerry 2 icon
Ne bekliyorsun? Bakmak için sihirli kırmızı taş ve mana aramak için yola çıktık! Sen-ebilmek bulmak amacıyla bir melek çağırmak için kullanılan ve yol boyunca bir kaç küçük yakut.
kontroller: ok tuşları-hareket ve sıçrama yukarı/aşağı; Z-bomba ya da kullanım anahtarı yerleştirmek için; C sonra melek isimli üye ile konuşa bilirsin.
Ben10 Jet Ski Dash icon
Ben10 ve Gwen yabancılar tarafından enfekte bir sualtı beldesinde sıkışıp kalırlar. Alan, jetski kullanarak kaçmak ve yabancılar önlemek! Rampalar veya Derinlik suçlamaları squids kullanın. Oyun gizli ikramiye kazanın!
öğretim: ok tuşlarını hareket etmek ve turbo için boşluk.
Ben10 bmx icon

Oyun açıklaması: Ben 10 geri, bmx bisiklet ve stunts gerçekleştirmek yolunda, sizin bmx yükseltmek ve yeni seviyeleri, başarılar kilidini.
öğretim: ok tuşları, boşluk atlamak için ve stunts gerçekleştirmek 1,2,3,4,5 tuşlarını kullanarak sürücü...
Ben 10 Uzay Savaşı icon
Ben 10 Gwen ile oynayabilirsiniz seçin. Yabancılar, Ben, Max Tennyson, dedesi yakaladığınız ve onu kurtarmak gerekir. Uzayda, dünya topa uçmak ve tüm düşmanları vur.
Ben10 Hills Ride icon
Oyun tek oyuncu ya da diğer yabancılar karşı ırk olarak, Ben10 en sevdiğiniz karakter seçin ve yarış kazanmak ve yeni seviyeleri kilidini...
Ben10 kamyon Şampiyonası icon
Rex karşı yarış ve kamyon sürücü ve düzey 1 yerde yeni seviyeleri, başarılar kilidini bitirmek.
Ben10 yabancılar bölge icon
Ben10 düşman bölgesine düştü, o seviyeye girmek için tüm düşmanları yok etmeniz gerekir. Yeni başarılar kilidini.Keyfini çıkarın.
Ben10 Kart icon
Ben 10, Gwen, Max ya da Kevin yarış. Silah kullanarak, diğer yarışçılar yendi.İlk deli her parça bitirmek için deneyin.
Ben10 Jeep 2 icon
Ben 10 ile kar tepelerde bir cip içinde götürmek. Çok dikkatli olmak ve sen-ebilmek kazanmak her sahne-e doğru senin aşırı sürüş becerileri size yardımcı olabilir.

artırmak için tüm noktaları toplamak
Mutlu Panda icon
Bu mutlu panda onun Köprüsü yeniden inşa etmek ve iyi sağlıklı yemek yemek bulmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Mutlu ve sağlıklı kalmak bu panda yardım!
Mutlu midilli icon
Arka Bahçe bu sevimli midilli ile gezintiye zamanıdır, ama bunu önce biz ilk 's fantezi elbise giyinmek gerekir ama ilk elbise 's gövde rengi ile uygun 's renk değiştirmek unutmayın. Bu midilli Kraliyet bir gibi görünüyor, çünkü sen-ebilmek koymak o-e doğru yeni bir şapka ya da yeni bir çift ayakkabı seçebilirsiniz. Aksesuar ve onun vücut boyama çıkartmaları hakkında unutmayın.
Ben 10 yarış icon
Ben 10 yarış son Ben 10 ile 3D yarış deneyimi.
yarış kazanmak ve her düzeyde favori araba kilidini. Gereksinim duyduğunuz
her tur için sonraki seviyeye hak kazanmak için zaman içinde tamamlamak için.
tüm iyi!
Ben 10 kez saldırı icon
Ben10, düşünülemez oldu
Vilgax gwen ele geçirdi...
o 'onu geri getirmek için Zamanı!

denetimleri: kullanım taşımak için Arrowkeys
Ben 10 uzay Shooter icon
Ben10 uzay shooter oyunu oynamak ve bizim kahraman ben10 enemys pop yardım
senin ateş Enemys sürekli değişiyor ve de farklı düzeyleri arasında yükseltilebilir

denetimleri: taşımak için arrowkeys kullanım
kullanma senin fare-e doğru nişan almak ve ateş
Ben 10 Park icon
Park alanı içinde senin ben10 kamyon Parkı.

denetimleri: ani kırılmak için araç ve boşluk tuşu dönen ve hareket eden için ok tuşlarını kullanın.
Simpsons, silah icon
Açıklama: bart ile etrafında koşmak simpsons ve al senin Bully ateş 'su tabancası ile aşağı s
ve zorba bırakın' su havuzunda arkanızda s.

denetimleri: taşımak için ArrowKeys
s çekmek için
a bıçak kullanın
r fto Reload
Simpsons Bisiklete binmek icon
Simpsons Bisiklete binmek bir motosiklet ile bart bir yolculuk olduğunu. Tüm 10 seviyeleri tamamlamak?Çok dikkatli ve her etap kazandı. Puanınızı artırmak için yabancı topları toplamak

denetimleri: senin arrowkeys taşımak için kullanın.
Ev sineması dekorasyon icon
Gel ve mükemmel senin ev tiyatro süslemeleri sen-ebilmek seçmek senin tv, ses sistemi, zemin, duvarlar ve çok daha!
Okyanusu çağrı icon
Cesur kaplumbağa yaptığı seyahatte Okyanus gezi sunabileceği tüm engelleri geçerken tarafından güvenli bir şekilde ulaşmak için yardım.
Ben10 Turbo Racer icon
Ben 10 binmek ve yarış sayesinde ben10 gadget'lar toplamak için.
kaza önlemek için motor hız kontrol.
üç şans her düzeyde hayatta kalmak için sahip. İyi eğlenceler!
Ben 10 sihirli seyahat icon
Ben10 sihirli dünyasına gidin. O onu havada yürümek izin yeni bir büyü öğrendim! Şimdi macera başlar!
öğretim: ok tuşları ve fare
Simpsonlar otopark icon
Park homer arabasını Park alanı içinde.

kontrol eder:
araba ve alan anahtarınız için ani sonu dönen ve hareket eden için ok tuşlarını kullanın.
Simpsons 3d Kart icon
Bart, Homer, Lisa ya da Marge yarışı. Diğer yarışçılar, silah kullanarak yendi.İlk deli her parça tamamlamayı deneyin

kontrol eder:
Yukarı ok tuşu accelerate =
aşağı ok tuşu fren =
sol ve sağ ok tuşlarını steer =
'c' TUŞUNA ateş =
boşluk çubuğuna hop (keskin köşeler kullanımda!) =
Ben 10 Jetski icon
Ben 10 plaj isabet ve onun jet ski racing. Rampalar vurmak ve paraları toplar, her 8 seviyeden size komple olabilir?
Zincir bağlama icon
Eğlenmek, dinlenmek ve günlük stres unutma! Bu rahatlatıcı zincirleme reaksiyon a twist oyun. Sokmak ve eğlenin! 1. Parçacıklar 2 ile parlayan noktalar çarptı. Bir nokta 3 zinciri başlatmak için tıklatın. Nokta patlar ve parçacıkların yaklaşık 4 fly. Parçacıklar fare 5 doğru hareket ettirin. Üst katmanı temizlerseniz, altında 6 katmana taşımak. Dinlenmek ve eğlenmek:)

Beyin dalgaları icon
Beyin dalgaları, beyin gücü max meydan bir oyunudur! Sorunlar, beynin farklı alanlara odaklanmak için tasarlanmış bir dizi kendinizi sınayın. Arkadaşlarınızla Facebook puanlarınız yayınlayarak rekabet. Brainiest hepsini misiniz? Her oyun öncesi görüntülenen yönergeleri izleyin. Çoğu oyun fare gerektirir, ancak biri, klavyeyi kullanmanız gerekir.

Çocuk bir cadı 1 icon
Onu gizli bulabilirsiniz. Farklar için bak…
Çocuk bir cadı 2 icon
Hikaye continues…, yaşlı Cadının sırrı bulabilirsiniz. Farklılıkları seçeneğini tıklatın.
Çocuk bir cadı 3 icon
Hikayenin sonuna geldiğinde. Gerçeği bulmak ve farkları için bak. Farklılıkları seçeneğini tıklatın.
Cardian icon
Nihai güverte inşa ve altı Cardian asıl heyecan gerçek zamanlı muharebe meydan okumak için kullanabilirsiniz. Cardian farkıyla bir kart oyunu, Savunma oyunları kaydırma ve kart oyunları hem ticaret yan hayranları-ecek bulmak a yeni karışım oyun onlar ' ve asla güvenilir önce. Çeşitli ekranlar gezinmek için fareyi kullanın. Savaş sırasında veya okları kullanın/d savaş gidin.

Gökkuşağı tavşan icon
Eve gitmek için tüm zorlukların üstesinden güzel gökkuşağı tavşan Yardım!
Havuç AVI icon
Havuç AVI! Tüm on havuç bulmak küçük tavşan yardımcı olur.

Her düzeyde farklıdır. Kullanma senin fare-e tıklayıp sürükleyin, havuç bulana kadar. Havuç bulmak için uzak nesneleri sürükleyin için fareyi kullanın.
Girly Noel ağacı icon
O 's zaman Noel ağacı süslemek için! Gel ve bu güzel, girlie ağacı süsleyin. Orada 's ton pembe, mor, şeker kamışı ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer güzel süsler. Daha geleneksel bir görünümü tercih ederseniz, biz, çok var! İyi eğlenceler!
Notessimo icon
Juggle Trouble icon
LineDodger icon
GhostBall icon


1
2
3
4
5
6