Klasik Oyunlar
 
Zeka Oyunları
 
Aksiyon Oyunları
 
Spor oyunları
 
Yarış Oyunları
 
Macera Oyunları
 
Dövüş Oyunları
 
Çocuk Oyunları
 
Moda Oyunları
 
Beceri Oyunları
 
Strateji Oyunları
 
Masa Oyunları
 
Komik Oyunlar
 
İki Kişilik Oyunlar
Sim Taksi Londra Le Mans 24 Boyama Dünyası 2
KEMERLER Ölümcül komşuları Hot Rod Racing
 
Farklı Oyun Ara:

Yeni Oyunlar

Beğenilen Oyunlar
Yeni oyunları
Facebook'ta takip et
Bu Oyunu Paylaş
Plays: 1,923

Flash Player

Beğenilen Oyunlar

Alp kamyon 2 Oyunu

Alp kamyon 2Oyunu Nasıl Oynanır

Bazı oyunların çevirisi Türkçe olarak yapılmamıştır ve Google Translate özelliği kullanılarak otomatik olarak çevirilmiştir. Anlam bütünlüğü sorun yaratmakla birlikte anlamakta yardımcı olacağı düşünülerek otomatik çeviri kullanılmıştır. Bu alanın orjinalini görmek isterseniz buraya tıklayın

Alp kamyon ikinci sürümü için hazır olun. Kamyon ve yarış üzerinden kamyon yeni parçalar kilidini açmak için farklı düzeyleri seçin. En iyi ayarları bulup highscore yenmek deneyin. Kamyon yönlendirmek için ok tuşlarını kullanın.

Yeni Oyunlar

Free Ben 10 tepenin üst sürücü game
Ben 10 tepenin üst sürücü
Free Rapunzel göz doktoru game
Açıklama: Göz sorunları muzdarip zavallı Rapunzel. Gözlerin hep bulanık ve belirsiz. Senin yardımına ihtiyacı var. Algılar ve herhangi bir sorun gözlerinde devre dışı bırakın. Net görüş geri getirmek için yardım.Enjoy!.
Free Zehirlenmesi için ilk yardım game
Bizim zavallı çocuk yine tehlikede! Bu sefer bir tabak pişmemiş mantar yemiş ve şimdi korkunç mide ağrısı geçiriyor. Şimdi harekete geçmesi gereken çok ciddi zehirlenme, mantar neden olabilir! Ambulans çağırın ve zavallı çocuğa yardım etmeye çalışıyorum.
Free Nicolas Adventure game
Nicolas Adventure
Açıklama: Nicola'nın maceradır serin shooing bir macera oyunu. Nicola, cesur bir kızdır. Şimdi o canavarlar öldürmek için bir macera alıyor. Tüm sıkıntılara gitmesine yardım edelim!
oynamak için talimat: WASDJK.
Free Cesur korsan game
Andy ekibi tarafından isyan cesur korsan çalıntı olduğunu ve geminin kontrolünü ele beş hazine sandıkları kurtarmak için ona yardım edeceğim.
Free Posta teslim game
Posta bir işçinin normal çalışma günü gösteren bir oyundur. Tüm farklı yerlerde ziyaret, harfleri ve küçük paketler köy yoluyla teslim etmek için postacı yardımcı olmaya çalışıyoruz.

denetimleri: Bu oyunu oynamak için sadece fare gerekir.
Free Okula dönüş game
Lilly, Ella, Gabby ve Sarah okula dönmek için hazır olarak alıyorsanız! Görüntü öğeleri eşleştirerek tüm okul malzemeleri toplamak Yardım!
öğretim: kullanma senin fare-e doğru kartları'nı tıklatın ve onlara ters çevirin. Bir sonraki seviyeye taşımak için tüm eşleri temizleyin.
Free Gigi Grant okuyor game
Gigi Grant cin olduğunu ama onun şişeden herhangi bir moda numaralar çekmeye çalışıyor değil. O görüntülenen ona gardırop var ve onun ilk gün okula geri için onu stilist olmak istiyor. O hala canavar Lisesi'nde henüz yeni ve kalabalıkta öne istiyor. Parlak renkli elbise giymeli veya bir funky etek alevlendi mi? Siz karar verin! İyi eğlenceler canavar yüksek Giydir oyun oynama!
Free Sphynx kedi game


Eğer bir kedi sever iseniz o zaman bu sizin için bir oyundur. Seni ve birlikte onu araba almak için Maya olsun şirin yavru kedi aşık hazır ol.
Free Mario Jump Jump 2 game
Oyun Super Mario düzeyleri diğer klasik oyun karakterleri ile tarz.
10 canlıdır. Ta iyi eğlenceler!öğretim:


sol\/sağ ok = hareket ettirmek ileri\/geri yukarı ok = atlama alanı = ateş
Free Bebek Lulu banyo game
Merhaba kızlar! Yeni Bebek karakter Lulu tanış. Çok tatlı, değil mi? Lulu, mükemmel banyoya ihtiyacı var. İlk önce onu mükemmel banyo yaptır. Bundan sonra Lulu temiz ve güzel bebek giysileri ile elbisesinin. İyi eğlenceler!
Free Carmen Kuaför Salonu game
Çünkü o onu açıyor Carmen için büyük bir gün bugündür
Yeni Kuaför Salonu. Carmen yüzden müşteriler dışarıda bekliyor
kısa sürede bu karmaşa ortalığı temizlemek. Onu bitirmek için yardım
temizlik. Başlamak için listelenen öğelerden iyi bakın gerekir.
ve onları sahnelerde arama deneyin.

denetimleri: öğeleri tıklatmak için fareyi kullanın.


Detalı Bilgi: Alp kamyon 2

Alp kamyon 2 oyununa hoş geldiniz. Bu bölümde Alp kamyon 2 oyunu ile birlikte hoşunuza gidebilecek diğer oyunların da linklerini bulacaksınız. Bu oyunu ücretsiz ve online olarak burada istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer Alp kamyon 2 oyununu beğendiyseniz, facebook ve twitter paylaş butonlarını kullanarak arkadaşlarınıza tavsiye edebilir veya onları da bu oyunları oynamak için bu sayfaya davet edebilirsiniz. Eğer benzer oyunlarla ilgileniyorsanız off-road-games oyunları sayfasını da ziyaret edebilir ve ilginizi çekebilecek güzel oyunlar bulabilirsiniz.

Alp kamyon 2 Android oyunu

Bu sitede flash Alp kamyon 2 oyunu gibi binlerce oyun bulabilirsiniz ve flash destekleyen internet tarayıcılarınızda bu oyunların hepsini oynayabilirsiniz. Ayrıca flash destekleyen ve fare ile kontrol edilebilen bazı oyunları da Android telefon veya tabletlerinizde de oynamayı deneyebilirsiniz. iPhone flash desteklemediği için html5 tabanlı olan bazı oyunları iOS cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Telefonunuzun bu oyunu destekleyip desteklemediğini görmek için telefonunuzda oyunu yükleyip denemeniz gerekmektedir, her oyunun Android cihazlarda çalışma garantisi yoktur.

Eğer tarayıcıda oynanan online multiplayer oyunlarla ilgileniyorsanız bu linki de incelemenizi tavsiye ederiz: Mobile Games Page


Popular Games
Tower Defense Games Mahjong Games
Ben10 Games Mario Games

 

Similar Game Categories

 

 
Ana Sayfa
 | Privacy Policy
Copyright © 2008 - Oyuntrik.com